Is dit gele poeder de sleutel tot een sterk hart? r. Nieuwe hoop voor mensen met een zwak hart m Deze capsules kunnen zeker levens redden Dit gele poeder is het geheim achter een van de grootste ontdekkingen van de afgelopen eeuw. De substantie co-enzym Q10 is van levensbelang voor de energieproductie in het lichaam. vanE* voor <delfJaa"bVl' n\ advertentie Wilt u een sterker hart en hartproble men voorkomen? Of wilt u gewoon de kracht en energie van vroeger terug? Een Nobelprijs winnerlde ontdekking over een mysterieus geel poeder ge naamd co-enzym Q10, kan ons helpen langer en gezonder te leven met meer energie doordat lichaamscellen meer energie krijgen. Wereldwijd heeft dit onderzoek wetenschappers sprakeloos laten staan. In het boek "Q10 - g voor een gezond en flP lang leven" kunt u al les lezen over deze fascinerende voedings stof dat onze gezondheid, kracht en energie kan behouden, zelfs op oudere leeftijd! De Nobelprijs werd 36 jaar geleden uitgereikt aan het indrukwekkende onderzoek over het co-enzym Q10. Sindsdien zijn er meer dan 300 onder zoeken uitgevoerd die bevestigen hoe belangrijk deze substantie is voor een krachtige hartspier en vitaliteit op een oudere leeftijd. Geloof het of niet - Hier is wat gebeurde met deelnemers die Q10 gebruikten tijdens wetenschappe lijke studies: Het sterftecijfer daalde met 43%, Het aantal ziekenhuisopnames verminderde enorm, De kwaliteit van leven nam aanzienlijk toe. Lees het boek en start een beter leven! De Nobelprijs werd 36 jaar geleden toegekend aan de Britse weten schapper Peter Mitchell voor zijn onderzoek naar de energieproductie van het co-enzym Q10 in onze lichaams cellen. Het bewijs van de potentie van het co-enzym Q10 is zo over tuigend dat we geen 30 jaar meer hoeven te wachten voor meer bewijs, ledereen kan profiteren van deze fascinerende ontdekking, vooral mensen die een sterker hart willen hebben. In een onlangs gepubliceerde studie (Q-Symbio), is aange toond dat het co-enzym Q10 het hart een boost kan geven en levens kan redden. We kijken hier naar een doorbraak in de wereld van cardiologie! De studie werd geleid door Svend Aage Mortensen, een vooraanstaande Deense cardioloog die al tientallen jaren onderzoek doet naar de werking van Q10. Met de Q- Symbio studie heeft hij voor het eerst wetenschappelijk kunnen aantonen hoe deze natuurlijke, vitamineachtige stof de energieproductie in de hartspiercellen aanjaagt. Het baanbrekende onderzoek van dr. Mortensen werd onlangs gepubliceerd in eèn van de meest gerenom meerde wetenschappelijke tijdschriften (Journal of the American College of Cardiology, Heart Failure) en betekent een grote stap voorwaarts in de cardiologie. Echter, Q10 is ook een waardevol hulpmiddel voor gezonde mensen die geen zwak hart hebben. Dit werd aangetoond in een ander opmerkelijk onderzoek, de zogeheten KiSel 10 studie. 100 jaar worden met kwaliteit van leven? Ja, het is mogelijk! Veel mensen maken zich zorgen dat hun gezondheid afbrokkelt als ze ouder worden. Maar dat hoeft niet zo te zijn. Met de ontdekking van co-enzym Q10, hebben we plotseling een natuurlijke Ns**- manier in handen om 90 of zelfs 100 te Trv worden - met een goede gezond- heid. Voor het eerst heeft de we- v tenschap een manier gevonden om onze energie en welzijn te behouden gedurende ons leven. De substantie Q10 is een voorwaarde van het leven, net als de zuurstof die we inademen. Onder normale omstandigheden maakt het lichaam deze belangrijke stof zelf aan. Ech ter vanaf het twintigste levensjaar wordt er langzaam steeds minder Q10 door het lichaam aangemaakt. Elke cel heeft Q10 nodig om energie te produceren. Van daar dat na het twintigste le vensjaar het aan te raden is om het Q10 supplement in te nemen om de vermin dering aan te vullen. Het is geen medicijn, het is een voedingsstof Ondanks dat het co-enzym Q10 een zeer veelzijdige positieve werking heeft, is het toch geen geneesmiddel. Het is een onmisbare voedingsstof die een cruciale rol speelt bij vrijwel alle as pecten van de menselijke gezondheid. In Nederland wordt het originele Q- symbio Q10 verkocht bij drogisterijen als Etos, DA, Kruidvat en als voedings supplement verkocht dat de energie stofwisseling in het lichaam op een natuurlijke manier ondersteunt. p,oWMdé*e"en Ja, ik wil een gratis exemplaar ontvangen van het boekQ10 - voor een gezond en lang leven" samen met extra informatie en nieuws over gezondheid en preventie van de uitgever en partners. Stuur de coupon op naar: Mass Media, Weteringschans 106, 1017 XS Amsterdam of ga naarwww.heallhandscience.nl vraag Naam Adres Huisnummer Postcode Woonplaats Email Sluitingsdatum: 30 april 2015

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 18