ZiTui Campolife KORT NIEUWS O Win de 6-cdbox 50 Jaar Top 40 OCCASIONS Zon volpension: 399,-p.p Cursus Klik&Tik Techniekcursus bij Spirit www.campolife.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 januari 2015 27 De ZitWe! fauteuil-collectie is uniek... Maak nu uw keuze voor een nieuwe fauteuil en geniet van het uitstekende zitcomfort! Hartelijk welkom! sta-op fauteuils ergonomische fauteuils relaxfauteuils maatwerkfauteuils Snel leverbaar Vakkundig advies Fauteuils in alle maten van extra small tot extra large Ruime keuze in stof en leder Vrijblijvende ophaalservice www.zitwel.nl Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht I 010 - 456 72 80 Woonboulevard Barendrecht - ingang via Mooi&More I Burchthuys Wonen COSTA DEL SOL - TORREMOLINOS Klik&Win Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Een heerlijke strandwande-' ling, een glaasje vino met tapas op het terras, de leuk ste souvenirs in de winkel tjes aan de boulevard en Hollandse gezelligheid. Dat is een winterzonvakantie aan de swingende Costa del Sol! De Nederlandse reisleiding neemt u mee op 2 halve dag excursies. U bezoekt het pit toreske witte dorpje Mijas, met gezellige straatjes, plei nen met ezeltjes. En u gaat naar Benalmadena voor een prachtig uitzicht over de kustlijn en mogelijkheid om een bezoek te brengen aan de Boeddha tempel en vlin dertuin. U verblijft in een junior suite in het uitstekende Lago Rojo met perfecte ligging in de populaire visserswijk. Vertrek donderdag en zater dag tot en met 23 april 2015. Voor wie graag meer met de computer wil doen, maar niet goed weet hoe het werkt, organiseert de Bibli otheek Schiedam de cursus Klik Tik. De basis. Deze cursus is voor mensen die al wel enige computer erva ring hebben en die al over weg kunnen met de muis en het toetsenbord. Tijdens de cursus leer je ty pen, e-mailen en ga je het in ternet op. Vanaf 5 februari, van 09.00 tot 11.00 uur. Rommelmarkt In Oost SWS Welzijn organiseert zondag 25 januari weer de eerste rommelmarkt in Wijkcentrum Oost aan de Boerhaavelaan 79 van 10.00 tot 15.00 uur. Wie nog een tafel wil kan terecht bij Wijkcentrum Oost. Een tafel kost negen euro, twee voor vijftien euro. Parkeren rondom het wijkcentrum is zondag gratis. Meditatie in de Grote Kerk Zaterdag 24 januari begint een nieuwe serie bijeen komsten van meditatie en morgengebed in de Grote Kerk. Elke tweede en vierde zaterdag van de maand is er weer ruimte voor ontspan ning, stilte, ontmoeting en het aansteken van kaarsen voor dierbaren. De aanvang is 11.00 uur; de deur aan de tuinzijde is open vanaf 10.30 uur en de deelname is vrij. Play-ln in Schiedam Harpe Davids organiseert zaterdag 7 februari een Play- ln voor alle blaas- en slag werkmuzikanten. Hier zul len enkele muziekwerken worden ingestudeerd die aan het eind van de middag ten gehore gebracht worden. De Play-ln wordt gehouden in de aula van de openbare Daltonbasisschoól De Klin ker, Bernardus IJzerdraat- singel 1, dirigent is Bram Soentjens. Het inschrijfgeld, inclusief lunch, bedraagt 10,00. Voor het inschrijfformulier en meer informatie: www.har- pedavids.nl Nieuwjaarsconcert in de kerk Op zondag 25 januari-geeft het 'Ensemble Vocaal Les Fatales' een concert. Dit en semble zingt polyfone mu ziek uit de Franse renais sance en Franse chansons uit deze tijd. Het staat onder leiding van Zuri Ramirez. Het concert is in de St. Jan de Doper-Visitatiekerk, op het Lieftinckplein in Nieuw- land. Aanvang: 12.30 uur. 'Na af loop is er nieuwjaarsrecep tie. Dj-cursus in Erker Wil jij DJ worden kom dan naar de DJ -cursus van Maarten van der Heijning. De cursus is voor tieners vanaf 11 jaar en jongeren tot 21. In de cursus leer je de apparatuur aansluiten, draaien en beatmixen van muzieklegaal downloaden en nog veel meer. De cursus start dinsdag 3 februari en is van 19.00 - 21.00 uur en duurt 10 weken. De kosten zijn 25,00 De cursus vindt plaats^ in Wijkcentrum de Erker en wordt door SWS- welzijn ondersteund. In schrijven via Jolanda :jvd- lubben@swswelzijn.nl. De nieuwe techniekcursus van Hockeyschool Movella gaat weer van start op 15 maart op het complex van SH Spirit aan de Hargalaan. Leer nieuwe technieken en beleef nog meer plezier aan het hockeyspel. Er wordt ge traind in kleine groepjes on der begeleiding van enthou siaste en gediplomeerde trainers. Maak kennis met hockeyschool Movella op zondag 8 maart van 10.00- 11.30 uur tijdens de gratis clinic. Inschrijven hiervoor kan via: www.movella.nl Hockeyschool Movella or ganiseert in de meivakantie bovendien een superleuk hockeykamp. Lekker drie dagen hockeyen' en veel gave hockeyspellen en tech nieken. Inschrijven voor de hockeykampen kan nu al via de website. Voor meer informatie 06- 34847034 (Dennis Geurts). Inclusief Retourvlucht Amsterdam -Malaga met Transavia Transfers 7 overnachtingen Volpension inclusief water en wijn Nederlandse hostess -• 2x halve dag excursies met bus en hostess (Mijas en Benalmadena) Genoemde prijs is op basis van twee personen per ka mer, beperkt beschikbaar op bepaalde data. Boek snel, op=op! Boeken Voor informatie, voorwaar den en actuele prijzen en om de reis te boeken: Kijk op www.arke.nl/wegener Bel met Arke 0900-8847 (15 cpm) of ga langs bij een Arke winkel. Op deze reis zijn SGR- en ANVR-voorwaarden van toepassing. - CAMPER VOUWWAGEN I 4 ^^"rTri^AAcnfi UW Caravans, campers én vouwwagens, binnen in onze verwarmde showroom. OOK INRUIL MOGELIJK GRATIS STALLING Uw occasion wordt tot levering gratis gestald! Geen aanbetaling! Van zowel uw caravan, camper of vouwwagen! CAMPOLIFE Jamet Dethlejfs Eriba Knaus Langewegla 3274LZ Heinenoord (BedrijvenparkHeinenoord) T0186-604000

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 31