/Vi(t£rLc& Q CD Geertruida Hermina Hendrika van Zijl - Onderdelinden Truus Johannes Arnoldus van der Schee Joop J Louise Catharina Johanna Smits Henk Keijzer 7" Philomena Anna Apollonia Lops - Stultiens Mien ^4LXlXL4M) Grafmonumenten Gedenkstenen Maatwerk 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 januari 2015 6 «-Jubileum Gebore In Mem Dankbetuiging CD O Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 72 68. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante weduwe van Teunis Arie Dirk van Zijl in de leeftijd van 79 jaar. Zij was moegestreden maar wist zich tot het laatst omringd door haar kinderen en kleinkinderen. Wij zijn het personeel van Vaartland dankbaar voor de liefdevolle zorg en warme aandacht Jenny en Harry Arjan en Charissa Tim en Malou Marieke en Erik Wouter en Coby Robin Aat en Silvia Rick Lotte en verdere familie Schiedam, 15 januari 2015 Correspondentieadres: A.A. van Zijl Tundradal 13 3124 NG Schiedam De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op woensdag 21 januari in crematorium "Beukenhof" te Schiedam. Geheel onverwacht is er een einde gekomen aan het leven van onze lieve vader, schoonvader, opa en oom 55 jaar was hij samen met zijn Jeaan, nu na 10 maanden alleen is hij weer met haar samen. in de leeftijd van 76 jaar. Joop en Gerda Elvira Bep en Siegfried Michael en Ashley Rowie Neven en nichten 18 januari 2015 Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Familie van der Schee Postbus 399, 3100 AJ Schiedam. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen donderdag 22 januari van 19.30 tot 20.00 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Wij willen samen met u stilstaan bij het leven van onze vader en opa zaterdag 24 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er ook gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Toch nog onverwacht is Loes thuis overleden. Wij zullen haar ontzettend missen. Schiedam, 7 november 1946 Schiedam, 13 januari 2015 Lidy en Theo Marijke en Aad Ellen en Ron Hennie Luud Neven en nichten Correspondentieadres: J.A, van der Kracht Burg. Honnerlage Gretelaan 411 3118'BA Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam.m 7 Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is In ons bijzijn overleden onze lieve man en vader ★Schiedam, t Schiedam, "17-07-1956 14-01-2015 Joyce Keijzer-Hakkaart Bonnie Marien Rico Correspondentieadres: Westpolderstraat 1, 3119 JJ Schiedam De crematieplechtigheid heeft reeds plaatsgevonden te Schiedam. Wij bedanken het personeel van verpleegcentra Driemaashave en Driemaasstede voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde, zorg, wijsheid en humor die zij ons gedurende haar leven heeft geschonken, geven wij u kennis dat onze lieve moeder, schoonmoeder en allëriiefste oma na een moeilijke periode van ons is heengegaan. weduwe van Simon Pieter Hendrik Lops Weert, 9 februari 1930 Schiedam, 13 januari 2015 Het is mooi geweest. Simon en Sanja Natasa en Robbert Sasa Mickey's Chopinplein 160 3122 VM Schiedam Sinds 1987 mocht ik als vrijwilligster werken in Frankeland. Daar heb ik veel vriendschappen en liefde ontvangen. Allemaal dank en 't gaat jullie goed! Niemand begrijpt wat je losmoet la ten wajje lief hebt. Ik hoop dat jullie allemaal een plekje voor mij overhebben in jullie hart. Overeenkomstig haar uitdrukkelijke wens is haar lichaam ter beschikking gesteld aan de medische wetenschap van het Erasmus M.C. te Rotterdam. bereikbaar. ersuitvaart.nl uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010-273 2414 Bezoek dé grootste showroom van Nederland Waar emotie vorm krijgt STEENHOUWERIJ Skledar Brandwijk 0183-352056 www. MEERKERK Nijverheidsstraat 1 MAASSLUIS Boogertstraat 1 (06-Wè154 93) Kent u de Ouderen- Ombudsman? Die wijst u de weg! www.skledar.nl Bel de OuderenOmbudsman! 0900 - 60 80 100 (5 cent-min.) -v nationaal ouderen fonds OUDEREN OMBUDSMAN dé ee d is overal welkom WGGGNOR Media

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 6