Nieuw: de'leesbril' voor uw gehoor Hermes DVS schrikt van vertrek Seelaar Pittige start cricketers Kampioen! TSF doet niets cadeau Sterk meetmoment Geen revanche www.family-matters.nl Family Matters' Ga je scheiden? Laat je goed informeren. 3 www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 januari 2015 8 De overstap van Hermes DVS-sterspeler Pieter Seelaar naar het Rotterdamnse VOC is in Harga gelaten geaccepteerd. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Hoewel de over schrijving formeel nog niet rond was (de papieren moes ten nog getekend worden) en Hermes DVS niet eens de tijd gekregen had om van de schrik te bekomen, meldde VOC, dat cricket international en zoon-van- Hermes Pieter Seelaar zich had laten strikken door de Rotterdammers. Niet alleen tot verwondering van de ei gen achterban, maar zeker ook tot die van vele cricket- insiders. In Harga is begrip voor zijn overstap. „Hij stu deert en moet zorgen voor zijn levensonderhoud. In de tijd, dat hij met het Neder lands elftal op stap is, zorgt International Pieter Seelaar (rechts) maakt tot verrassing van velen de overstap van Hermes DVS naar het Rotterdamse VOC. Foto: PR de bond voor hem, maar tijdens de competitie staat het inkomen stil. Temeer ook omdat wij spelers niet betalen", schetst cricketse cretaris Dirk Klokgieters, Je situatie. In Rotterdam gaat Seelaar deel uitmaken van de hoofdmacht en is toège- voegd aan de coaching-staff van de VOC Cricket Aca demy. Het is niet bekend of Hermes DVS de vacature kan invullen. „Er hebben spelers geïnformeerd naar de mogelijkheden." Zeker is wel, dat speler/coach Kru- ger van Wijk terugkeert en dat Stephan Myburgh ('ten zij hij een superaanbod uit Engeland krijgt') zijn verblijf prolongeert. SCHIEDAM - De cricketcom petitie start zondag 3 mei met voor de Schiedamse clubs pittige wedstrijden. Hermes DVS ontvangt in Harga ACC en Excelsior'20 gaat op bezoek bij VRA. In de topklasse spelen naast het SCHIEDAM - Luke Verburg heeft in het Brabantse Ha pert voor de zoveelste keer het Nederlands kampioen schap veldrijden gedomi neerd. Nadat hij dat al eerder deed in vier andere leef tijdscategorieën racete hij in zijn laatst jeugdjaar ook in klasse 7 als eerste over de meet. Nadat hij vrijdag het parkoers had verkend liet hij de concurrentie een dag later al halverwege de eerste ronde zijn achterwiel zien. Daarna sloeg hij al snel een gat van zeven seconden en voegde er later nog drie aan toe. In de laatste ronde hoefde hij geen risico te lo pen en reed hij op weg naar het rood/wit/blauwe tricot alleen hard waar het kon. al genoemde viertal lands kampioen QuickH, Dosti, VOC en het op het hoogste klasse teruggekeerde HBS. De eerste derby tussen Ex celsior'20 en Hermes DVS is zaterdag 23 mei in Thur- lede. De return is op zondag 28 juni. Voor de T20-compe- titie, die 19 juni begint, zijn Hermes DVS, dat vorig jaar in de finale Dosti versloeg, en Excelsior'20 ingedeeld bij VOC en Sparta. De inde ling van de dames volgt pas na half maart. SCHIEDAM - Eigenlijk is de strijd om het kampioen schap in de vierde divisie (afd.14) al gestreden. BCRS 2 kan de titel nog nauwe lijks ontlopen, maar het eerste team van badminton club The Smashing Fellows (TSF), dat op de tweede plaats staat, is niet van plan om de Spijkenissers in de laatste wedstrijd al na de tweede partij aan de bloe men te helpen. "We gaan ze het vuur aan de schenen leggen en de spanning op voeren door zelf de eerste partijen te winnen", belooft captain Steven de Grunt. "Bovendien hebben we nog wat goed te maken. De uitwedstrijd verloren we, Judoka Mark Roon, Schiedams talent van het jaar, heeft zijn debuut in de klasse tot 21 jaar opgeluisterd met een derde plaats. Dat deed hij op het Matsuru Dutch Open in Eindhoven, dat door de keuzeheren van de judobond was aangemerkt als meetmoment voor kwalificatie naar het EK en WK. Foto: PR omdat we toen niet konden beschikken over twee vaste krachten, met 7-1. Achteraf gezien zijn dat juist de pun ten, die we nu tekort ko men om zelf voor de titel te gaan." Smashing Fellows won dit zondag met 6-2 van Conquesto. Met BCRS 2 zijn ze in hun afdeling veruit de beste. Zo heeft Smashing een voorsprong van liefst zes tien punten op nummer drie Nieuwerkerk. "Het was een sterker seizoen, dan in het voorgaande jaar, to.en we in de vierde divisie debuteer den. We hopen dat met een goed resultaat tegen BCRS te bevestigen." SCHIEDAM - Nexus had wat graag revanche genomen voor de eerder geleden nipte nederlaag tegen kampioens kandidaat Vlaardingen. Het kwam er echter niet van. Aanvankelijk lukte het de Schiedamse korfballers nog wel om de buren bij te hou den (5-4). Vervolgens schoot de thuisploeg veel raak en liet Nexus kansen liggen. Bij de pauze was er een gat van acht treffers: 13-5. Daarna scoorden de bezoekers wel iswaar viermaal achtereen, maar slaagden er verder niet meer in om in de buurt van het Vlaardingse totaal te ko men: 23-11. Door het verlies werd Nexus gepassseerd door Olympia/S en zakte naar de vierde plaats. Heeft u wel eens het idee dat uw gehoor wat hulp kan gebruiken? Bijvoorbeeld als u tv kijkt of tijdens een gesprek? Dan zou de Axon luisterhulp voor u wel eens ideaal kunnen zijn. Een apparaatje dat uw gehoor ondersteunt bij licht gehoorverlies. Het is als het ware de leesbril voor uw oren. Eenvoudig in gebruik De Axon luisterhulp is speciaal optworpen om geluiden duidelijker te horen. Zo kunt u met de Axon bijvoorbeeld de tv beter verstaan zonder deze harder te zetten. En ook als u met iemand in gesprek bent, kan net wat extra volume uitkomst bieden. De Axon zorgt ervoor, heel eenvoudig zonder ingewikkelde instellingen. U hoeft de luisterhulp alleen maar in uw oor te doen en aan te zetten. Het volume regelt u simpel meteen klein draaiknopje. Alleen als het nodig is U gebruikt de Axon luisterhulp alleen in situa ties waarin uw gehoor even een steuntje in de rug kan gebruiken. Eigenlijk net zo als u een leesbril gebruikt om die kleine lettertjes te kun nen lezen. En omdat u bij de Axon verschillende maten oordopjes krijgt, past hij vrijwel altijd. De voordelen op een rijtje: Eenvoudig in gebruik Diverse maten oordopjes voor de juiste pasvorm Oplaadbaar Maximaal 24 uur achter elkaar te gebruiken Volume simpel te regelen Niet tevreden, geld terug Bij Schoonenberg kunt u de Axon luisterhulp nu voor slechts 19,95 aanschaffen. U doet eerst een hoortest en als de Axon geschikt' is voor u, krijgt u deze mee naar huis. Wanneer het apparaatje is opgeladen, ervaart u meteen hoe het uw gehoor ondersteunt. En bent u niet tevreden, dan krijgt u gewoon uw geld terug. Kom langs! Kan uw gehoor wel wat hulp gebruiken? Maak direct een afspraak of kom langs in de winkel. U bent van harte welkom bij Schoonenberg Schiedam, St. Liduinastraat 15, tel. (010) 426 3180 (Tegenover Huize Frankeland). Wij doen dan eerst een hoortest om te bepalen of de Axon luisterhulp voor u geschikt is. Bel vandaag nog, want dit aanbod geldt zolang de voorraad strekt! Scheiden is voor de meesten geen dagelijkse kost Er komt een heleboel op je af waar je geen ervaring mee hebt. Bij Family Matters hebben wij die ervaring wel, het is ons dagelijks werk en wij zorgen dat onze kennis actueel Is. Family Matters heeft een duidelijke visie op haar dienstverlening. Onze missie is om rust te creëren en goede informatie te geven. Dat betekent in de eerste pladts dat je altijd welkom bent om eens af te tasten of het klikt. Wij vinden het belangrijk dat je je op je gemak voelt bij ons en je vrij voelt om te vertellen wat je moeilijk vindt, waar je bang voor bent en waar je naartoe wilt. Vervolgens brengen we de situatie in kaart en informeren we je over wat je te wachten staat. Zodat jij-zelf afwegingen kunt maken en be slissingen neemt. Het is ten slotte jouw leven en jouw toekomst. Advocatuur Bemiddeling Financiën Ouderschapsplan begeleiding Dorpsstraat 159 2992 BD Barendrecht T 088 - 61 61 100 E office@family-matters.nl Scheiden is een ingrijpend proces, daar zijn wij ons zeer van bewust. Als er kinderen betrokken bij zijn, geldt die enorme impact voor het hele gezin. Je leven staat totaal op z'n kop. Maar ook van de mensen om je heen: je ouders, de opa en oma van je kinderen. Je familieleden en je vrienden. Je hebt er dus groot belang bij om in gesprek te blijven of dat in elk geval een kans te geven.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 8