i I fTHïfMl gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg 1 Verkeer, parkeren vervoer De gemeenteraad verwelkomt u op Het Stadserf van 3 februari 2015 i WE REDDEN KINDERLEVENS EP 28 JANUARI 2015 Vervolg omgevingsvergunning Verleende vergunningen Reguliere procedure Binnentuin wijk Kethel-Oost, tussen de Koekoekslaan, Bosrand en Weide; met de ac tiviteit kappen, het kappen van 31 bomen (diverse soorten) in de binnentuin gelegen in de wijk Kethel-Oost er wordt een herplantplicht opgelegd van 36 bomen van diverse soorten (nader te bepalen i.o.m. de stadsecoloog, verleend op 19 jauari 2015.3 Damlaan, Sporthalstraat, Anna Lindhpad t.h.v. Helsingborg en Prinses Beatrixpark (kinderboerdrij); met de activiteit kappen, projectomschrijving, het kappen van 4 bo men (iep, rode paardenkastanje, wilg en esdoorn) met een herplantplicht van 7 bomen (1 boom soort te bepalen i.o.m, stadsecoloog en 6 knotwilgen in de vorm van wilgen- lieten), verleend op 19 januari 2015.3 Parkweg (sportpark Thurlede); met de activiteit kappen, het kappen van 73 bomen (diverse soorten, voornamelijk es, wilg en populier) t.b.v. groot groenonderhoud op/ rond sportpark Thurlede. Er wordt een herplanplicht opgelegd van 86 bomen (diverse soorten, nader te bepalen i.o.m. de stadsecoloog), verleend op 16 januari 2015.3 Weide, Bosrand, Oever, Rietkraag, Kaag, Laagland en Hooiland; met de activiteit uit voeren van (aanleg)werkzaamheden, het herinrichten van Kethel-Oost, verleend op 23 januari 2015.3 Milieu-informatie Wet bodembescherming; Besluit uniforme saneringen Burgemeester eri wethouders van Schiedam maken bekend dat op 20 januari 2015 de volgende melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van Provincie Zuid-Holland. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de .locatie Schiekade 30 (Hof van Cy- rene/Bochtafsnijding De Schie) (postcode 3125KJ) kadastraal bekend gemeente Schie dam sectie P nummer 3331 bekend onder de code SC060601282/B9504 te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme sa neringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleg- gings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Wbb-code: SC060601282/B9504. Overig Beleidsregels Participatiewet, IOAW, IOAZ en Bbz 2004 Het college heeft op 20 januari 2015 de Beleidsregels Participatiewet, IOAW, IOAZ en Bbz 2004 vastgesteld. De Beleidsregels Participatiewet, IOAW, IOAZ en Bbz 2004 zijn bekendgemaakt in het elektronisch gemeenteblad van de gemeente Schiedam op www. officielebekendmakingen.nl en treden in werking op 1 januari 2015. De beleidsregels geven aan hoe het college omgaat met kwesties waarbij de genoemde wetten het college ruimte laten om eigen afwegingen bepalend te laten zijn voor het ne men van een besluit.ln de beleidsregels komen diverse onderwerpen aan de orde, zoals: het specificeren van verplichtingen en de sanctie op het niet naleven daarvan de normtoepassing bij schoolverlaters, adreslozen, kostgangers en onderhuurders inkomensvaststelling bij kostgangers en vrijlating van inkomsten uit arbeid bijzondere bijstand uitzicht op inkomensverbetering in verband met de individuele inkomenstoeslag terug- en invordering verhaal Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicap tenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage LRVV met onderbord: Besloten 23 januari 2015, kenteken 34-NK-DF, Damlaan thv nr. 40.3 Besloten 23 januari 2015, kenteken 90-SJ-ZV, Aleidastraat thv nr. 103a.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 In de Stadserfbijeenkomst van 3 februari a.s. wordt een presentie ge geven door de voorzitter van de Midden-Delfland Vereniging over het belang van het Midden-Delfland gebied. Daarna zal een presentatie worden gegeven over de stand van zaken betreffende de ontwikkeling vSn de gemeentelijke organisatie. U bent op 3 februari 2015 van harte welkom in de Cornetis Hagazaal van het Stadskantoor. De bijeenkomst begint om 20.00 uur (de zaal is open vanaf 19.30 uur). Het programma van de bijeenkomst kunt u vinden op de website van de gemeente Schiedam (www.sctiiedam.nl). Lees de officiële bekendmakingen op EP Save the Children Bel 0800-1747

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 17