nijntje viert feest _'it NS tLt Start theatertour DI-RECT Een eerste huis kopen, kan dat wel in deze tijd? Nijntje viert 6o-jarig jubileum met muzikaal theaterconcert Gratis sjaal Feyenoord - AS Roma voor nieuwe Legioen-leden Zondag 8 februari 12:30 uur Er is meer mogelijk dan je denkt. f SC CAMBUUR p, T rW Metro Kameraadjes Voetbalfeest op 29 maart SCHIEDAM - Dit jaar bestaat de rockband 15 jaar en na maanden van voorbereiding in de studio is het de hoogste tijd voor DI-RECT om het podium te betreden met hun nieuwe repertoire. Alweer 5 jaar in de huidige bezetting; explosies van energie, momenten van in tense herkenning en samen smelting smeden een hechte groep. Vince van Reeken voegt een sterke artistieke impuls toe aan het collectief, Marcel Veenendaal wordt omarmd als frontman: een eigenzinnig karakter, een stuwende kracht in de voor hoede. Daydreams Tour is vrijdag 13 februari, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 25,00. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 4 februari 2015 20 O www.nieuwestadsblad.nl Kom nu langs voor een onafhankelijk advies of kijk op hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. Schiedam Broersvest 64 (010) 47311 50 SCHIEDAM - Een eerste boek? Dat is Nijntje. Nu kunnen de allerkleinsten ook hun eer ste theaterconcert beleven met Nijntje. Het bekendste konijn van Nederland komt naar Theater aan de Schie. Dit jaar viert Nijntje haar 60ste feestelijke muzikale voorstelling en komt heel fa milie Pluis naar het theater. Nijntje viert feest is voor ie dereen vanaf 3 jaar en is za terdag 14 februari, om 14.00 uur 16.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. In Nijntje viert feest komt de hele konijnenfamilie naar het theater: vader Pluis, moeder Pluis, opa en oma Pluis en natuurlijk Nijn én haar beste vriendin Nina. De verhalen van Dick Bruna zijn door Ivo de Wijs ver taald naar speelse, herken bare liedjes. Het wordt een sprankelende middag met een speciaal nieuw nijntje viert feest feestlief en de leukste num mers uit de eerdere Nijntje musicals komen natuurlijk De kleintjes kunnen hun eerste Nijntje. ook voorbij. Op de vrolijke muziek van de onvergetelijke Joop Stok- kermans zingen de aller kleinsten uit volle borst mee. Een sprankelende muzikale middag en een prachtige kennismaking voor jonge kinderen met een écht thea terconcert. Een eerste boek? Dat is nijntje. Een eerste theaterconcert? Dat is ook Nijntje. Hollands theaterconcert beleven met Foto: Theater aan de Schie bekendste konijn is een suc ces over de hele wereld. Kaartverkoop Toegang: 19,50, kinderen: 16,50. Reserveren kan via de kas sa, geopend op dinsdag van 13.00 -16.00 uur, telefonisch via (010] 2 467 467, dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 -16.00 uur, of via www.the- ateraandeschie.nl. Ook voor jou zoeken we, volstrekt onafhankelijk, «Je optimale financiële oplossing. En alles is goed geregeld. x>; Feyenoord speelt op donderdag 26 februari de returnwedstrijd tegen AS Roma in de knock-outfase van de Europa League. Voor dit duel wordt een speciale wedstrijdsjaal gemaakt, die je gratis in bezit krijgt als jij je nu aansluit bij Het Legioen. Als lid van CLUBKAARTVERPUCHTING 2:1 Het Legioen ben je officieel aan Feyenoord verbonden en steun je direct jouw club! Onder alle aanmelders worden ook nog 2x2 wedstrijdkaarten verloot voor deze nu al historische wedstrijd. Tot aan het eind van het seizoen betaal je slechts 20,- voor je lidmaatschap! Voordelen Het Legioen Het lidmaatschap van Het Legioen biedt jou diverse voordelen, waaronder voorrang op kaartverkoop voor thuiswedstrijden in De Kuip. Als lid van Het Legioen heb jij bijvoorbeeld, na de seizoenkaarthouders, als eerste de mogelijkheid om wedstrijdkaarten te kopen. Het lidmaatschap biedt jou dus de kans om in het vervolg verzekerd te zijn van wedstrijdkaarten, ook voor Europese krakers als Feyenoord - AS Roma! Als lid van Het Legioen profiteer je van diverse andere voordelen. Zo ontvang je elf keer per jaar Feyenoord Magazine, krijg je aan het begin van elk seizoen een exclusief seizoengeschenk en een seizoenpin, profi teer je van 10 procent korting in de Feyen oord Fanshop (ook online) en maak je elke thuiswedstrijd kans op een door de aanvoer der gesigneerde wedstrijdbal. Aanmeldcode Word nü lid van Het Legioen en betaal tot het einde van het seizoen slechts 20! Aanmelden kan tot 16 februari via www. feyenoord.nl/legioenaanmelding. Gebmik de aanmeldcode 'ROMA' om gratis de wedstrijdsjaal (ter waarde van 15,-) te ont vangen en kans te maken op twee wedstrijd kaarten voor Feyenoord - AS Roma! KAARTVERKOOP: WWW.FEYEN00RD.NL/TICKETS Omdat Feyenoords Juniorclub Kameraadjes dit jaar 15 jaar bestaat, organiseert Feyenoord op 29 maart in De Kuip een groot feest voor alle supporters van t/m 14 jaar! Hoe het Metro Kameraadjes Voetbalfeest er precies uit gaat zien blijft nog even geheim, maar hou zondag 29 maart vast vrij in je agenda! Via www.feyenoord.nl blijf je op de hoogte van al het nieuws én over de start van de kaartverkoop. Kameraadjes kunnen gratis naar het Metro Kameraadjes Voetbalfeest. AS ROMA OE KUIP, ROTTERDAM

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 18