fÉE L* j 5S 2ÈS Huiskamers in beeld gebracht Bezoek de Feenstra-schepen tijdens de Open Dagen 2015 SS""* Hazelnoot-tiramisu slagroomtaartj e Saucij zenbroodj e Krentenbollen «tbakkerts awiwierlaan 33.000 voor Vlietland Jazzpodium Waterweg Schiedammer verdacht van stalken en aanranding Speel mee met Harpe Davids in Play-in-orkest DCttTlSM* 1 feenstra rijn lijn 6 stuks OPEN HUIS St.-Jozefmavo O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 4 februari 2015- 5 SCHIEDAM - Ruim vijftig en thousiaste muzikanten uit heel Nederland komen za terdag 7 februari samen om voor een dag een orkest te vormen. Onder leiding van dirigent Bram Soentjens zullen zij een aantal muziekstukken instuderen. Aan het einde van de dag geeft dit zoge naamde play in orkest een concertje van ongeveer een half uur. En dat klinkt vast fantastisch! Iedereen is welkom om te komen luisteren in basis school De Klinker, Bernar- dus IJzerdraatsingel 1. Het concert begint om 16.15 uur. Muzikanten die een blaas instrument of slagwerk spe len en mee willen spelen kunnen zich nog tot en met woensdag aanmelden voor dit orkest. O Voor nader informatie over het concertje en de play in zie: www.harpedavids.nl. SCHIEDAM - De Schiedam mer greep de doodsbange scholiere vast en zou haar op zijn knieën hebben ge smeekt haar te mogen be tasten. Hij had er 50 euro voor over. De opmerkelijke aanranding vond vorig jaar plaats op het Centraal Stati on in Rotterdam. Vier vrou wen hebben aangifte gedaan van stelselmatige inbreuk op hun privéleven door Schiedammer Papi B. (35). „Maar ik doe zulke dingen niet. Ik heb een vriendin," zei de deejay onlangs tegen "dë rechter. „Maar die woont toch al anderhalf jaar in het buitenland?" vroeg de rech ter naar de bekende weg. - „Ja, maar dan heb ik het nog niet gedaan." Alle vrouwen klagen dat ze zich onveilig voelen in de eigen woning en op straat na contact met de Schiedammer. Bij een be woonster uit de Overschie- sestraat, niet ver van zijn eigen huis, zou hij vorig jaar zomer 's nachts meermaals aan de deur zijn geweest. Dan belde de vermeende stalker aan en scheen met een zaklamp naar binnen. „Ik wil u. Doe open. Ik vind u leuk," zou hij hebben geroe pen. Eén keer had ze manne lijke hulp ingeroepen om de stalker in de val te lokken. De hulp deed open en de daarna aangehouden Papi B. zei: „Oh, sorry verkeerde bel. Ik zoek mijn vriend." In de Voltastraat klopte hij ook een tiental keren 's nachts aan bij een vrouw, waarna hij weer vertrok als werd gedreigd de politie te hellen. Anderhalf jaar cel eiste Jus titie onlangs tegen de Schie dammer, waarvan een half voorwaardelijk. De slachtof fers eisen honderden euro's smartengeld. Uitspraak over 2 weken. SCHIEDAM - Het Vlietland Ziekenhuis ontvangt een bedrag van 33.000 euro van Stichting Roparun. Met dit bedrag worden er twee hoofdhuidkoelers aange schaft. Een hoofdhuidkoeler wordt gebruikt voor, tijdens en na de chemokuur om de kans op haaruitval te ver minderen of zelfs helemaal te voorkomen. Michael Beenhakker, direc teur van Stichting Roparun: "We zijn blij dat we op deze manier een bijdrage kunnen leveren aan het belangrijke werk dat het ziekenhuis ver richt." De Roparun is een estafetteloop van meer dan 500 kilometer Van Parijs en Hamburg naar Rotterdam. Belangstellend werd er in de Erker meteen gebladerd in de boekjes. Wie dat ook graag wil moet even contact opnemen met Mooi Werk. Foto: Cees Kroone SCHIEDAM - Acht maanden lang waren er in Schiedam huiskamers ingericht waar je je weer even in de jaren vijftig, zestig, zeventig of tachtig kon wanen. Afgelo pen vrijdag werd het boek 'Hollandse Huiskamers, een Schiedams publiekspartici- patieproject' door Stichting Mooi Werk gepresenteerd waarin de huiskamers nog een keer in beeld worden ge bracht. Geïnteresseerden in een exemplaar van het boek kunnen contact opnemen met Mooi Werk via post® stichtingmooiwerk.nl SCHIEDAM - Jazzpodium Waterweg is het jaar goed begonnen! Op 4 januari luidde Hans Dulfer hier zijn jubileumtour Route 75 in tijdens een wervelend op treden met zijn eigen band en dochter Candy Dulfer in de uitverkochte theaterzaal van het Wennekerpand. Zondag 8 februari is alweer het volgende concert. Dan is het Daan Herweg Trio te gast. Pianist en componist Daan Herweg kennen we als bandleider bij Caro Emerald en als co-auteur van hits voor Lange Frans. Zondag 8 februari speelt hij met zijn eigen trio bij Jazzpodium Waterweg. Deuren open om Veel van zijn slachtoffers hebben zich onder behandeling moeten 13.00 uur. stellen. Foto: archief WELKOM AAN BOORD IN ROTTERDAM OP 7 FEBRUARI EN 8 FEBRUARI A m «IIUJ Feenstra Rijn Lijn is de grootste Nederlandse aanbieder van Europese tiviercruises over de Rijn, Donau, Moezel, Main, Neckar en. Saar. De vloot van Feenstra bestaat in 2015 uitel'fcdrhforlKfcelepss-sagiersschepen, Vanwege het grote succes in 2014 en de groeiende interesse voor de reizen van' Feenstra organiseren wij weer Open Dagen op zaterdag 7 februari en zondag 8februari 2015 van 11.00tot 16.00 uur in Rotterdam. Bezoek vijf prachtige riviercruise schepen Graag nodigen wij u uit om een kijkje te komen nemen aan boord. Tijdens de Open Dagen liggen vijf vart onze schepen afgemeerd in Rotterdam aan de Boompjeskade. De volgende schepen zijn te bezichtigen: m.p.s. Poseidon, m.p.s. Salvinia, m.p.s. Statendam, m.p.s. Horizon en m.p.s. Azolla. Onze medewerkers vertellen u tijdens een rondleiding meer over allé mogelijkheden ommet Feenstra zo'n prachtige riviercruise te maken. Na afloop van de rondleiding bieden wij u in één van de salons ëen kopje koffie met iets lekkers aan. Vaar ook mee op www.feenstrarijnlijn.nl Tel. 026-4452805 De aanbiedingen gelden van donderdag 5 t/m woensdag 11 februari IO» KI 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! dé Weekkrant is overal welkom WGGGNGR Media ZATERDAG 14 FEBRUARI 2015 van 10:30 tot 13:30 uur LTaarten bestellen kan ook op www.baldcerammerlaan.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5