I I I I 'Ik ga één keer per maand naar het afvalbrengstation' irado I kca-kampioen van Schiedam: Willem van Pelt B Naam: Leeftijd: Beroep: EF I Willem van Pelt 68 jaar Gepensioneerd Woont samen met zijn vrouw in een eengezinswoning in Schiedam. Willem van Pelt is een actieve zestigplusser. Met mooi weer op de golfbaan te vinden en altijd bereid om zijn kinderen te helpen, met verbouwen bijvoorbeeld. En dan rijdt hij ook altijd wel even naar het afvalbrengstation met bouwafval of klein chemisch afval (kca). 'Ik kom sowieso altijd één keer per maand bij het afvalbrengstation om oud papier weg te brengen. En als ik dan nog andere dingen heb, neem ik die ook gelijk mee. Zoals nu met deze jerrycan oude terpentine. Ik help mijn dochter momenteel met verbouwen en alles wat weg kan, neem ik gelijk mee. En dat is nogal wat. Nu heb ik alleen deze jerrycan, maar ik heb al heel wat bouwafval, grofvuil en kca gebracht.' Wist u dat u ook terecht kunt bij de winkel waar u het product gekocht heeft, zoals verf- en doe-het-zelfwinkels? Daar staan speciale inzamelbakken voor kca. Accu's Batterijen Balpennen en viltstiften Beeldmateriaal zoals cd's en foto's Benzine en motorolie in de verpakking Cosmetica, nagellak en -remover Injectienaalden verpakt in speciale box Medicijnen Motorolie Olie en oliefilters Reinigingsmiddelen: alles wat in het "gootsteenkastje" staat Spaar,- tl- en ledlampen Spuitbussen Verf, lak en beits (niet uitgehard) Verfproducten zoals verdunner en reiniger Vlooienband Apparaten waarvan de accu of batterij niet verwijderd kan worden Bouwmaterialen in poedervorm Kwasten, blikken met uitgeharde verf Onverpakte olie en andere vloeistoffen: deze worden niet overgegoten gemeente Schiedam www.irado.nl 010 262 1000

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 9