Natuurlijke pijnstiller voor gewrichten en bij reuma Schiedam op haar mooist! casEuEHE) Kici SYOPANY Gemeente: 'Kijker op verkeerde been' Muzikaal talent gezocht Frankeland is gezond Uit de rechtbank: Op plundertocht met wijkbus Samen sterker verder bakker s awiMerlaan Roombotercakes met of zonder rozijnen 4 stuks Appelcaketaartj e Multikoren Plus O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 18 februari 2015 5 Meuldijk maakte een schitterende serie foto's in onder meer het Beatrixpark. Foto: PaulMeuldijk SCHIEDAM - Fotograaf Paul Meuldijk stuurde ons af gelopen dinsdag weer een schitterende serie foto's op van Schiedam. "Maandag ochtend was het', zo schrijft hij, "in tegenstelling tot van daag, een prachtige koude ochtend na een nacht met wat vorst. De zon kwam als een rode bol boven de hori zon, de weilanden en brug gen waren wit berijpt. Iets dat deze winter helaas niet zo vaak voorgekomen is. Meer van deze mooie plaat jes zijn te vinden op onze Facebookpagina. Vervolg van voorpagina SCHIEDAM - Onderzoeksbu reau BING oordeelde ver nietigend over het optreden van Wilma Verver in termen van machtmisbruik en be- langenvefstrengeling. In de Brandpuntuitzending kondigde Wilma Verver aan schadeclaims te eisen van Bing en de gemeente Schie-, dam. Die hebben zich schriftelijk overigens fel gekant tegen de Brandpunt-uitzending. Tendentieuze berichtgeving volgens deze instanties. De gemeente Schiedam vindt dat de kijker op het verkeer de been is gezet. En ze vindt het onprofessioneel dat de gemeente niet om een reac tie is gevraagd. Wie de uitzending gemist heeft: de reportage had de titel De Vloek van Schie dam en werd uitgezonden op dinsdag 10 februari bij Brandpunt. SCHIEDAM - Op zaterdag 14 maart is er een Open Podi um voor singer-songwriters, instrumentalisten of kleine ensembles in de Bibliotheek aan het Stadserf. Speel jij gi taar, fluit of kun je goed zin gen als solist of in een koor, kom je dan presenteren tij dens 'Muziek in de Biblio theek'. Alle optredens worden ge filmd en op de Facebook pagina van de Bibliotheek gezet. Het optreden met de meeste likes, mag straks als één van de eersten in de Korenbeurs optreden. Voor waarden en de wijze van aanmelding zijn te vinden in de agenda op www.debi- bliotheekschiedam.nl. SCHIEDAM - Met een ziekte verzuim van 2,94% en een rapportcijfer van 9,9 is de Frankelandgroep als eer ste van Nederland geëin digd op de Vernet Health Ranking, de ranglijst 2014 van best presterende orga nisaties binnen de sector verzorging en verpleging, op het gebied van ziektever- SCHIEDAM - De 45-jarige Schiedammer Gerolf P. is er september vorig jaar van door gegaan met de Wijkbus van Groot-IJsselmonde. De ex-chauffeur werkte als vrij williger op de vervoersvoor ziening. In Spijkenisse stal hij van een soortgelijke bestelbus de kentekenplaten, waar door de Wijkbus.niet was op te sporen door kentekenher- kenningssystemen. Maan denlang reed de Schie dammer door het land met het Mercedes-bestelbusje tijdens zijn plundertoch ten om te voorzien in zijn coke- en heroïneverslaving, die hij financierde met win keldiefstallen. Opmerkelijk is dat vanuit het hele land meldingen zijn binnenge komen bij de Wijkbusorga- nisatie van weggebruikers, die de opvallende bus zeer gevaarlijk zagen rondscheu ren of er zelfs mee in botsing kwamen. In Amsterdam klapte de roekeloze chauffeur op de Dam achterop een andere wagen. De totale schade aan het busje bleek uiteindelijk ruim 14.000 euro, die eige naar Roteh-Lease op hem zal verhalen. De man moest zich onlangs bij dé rechter niet alleen verantwoor den voor de diefstal van de Wijkbus en kentekenplaten, maar ook voor een poging doodslag op een medewerk ster van Stadstoezicht uit Vlaardingen. Die wilde met collega's in de buurt van het Veerplein de chauffeur van de gestolen bus aanhouden, waarbij de bestuurder plots gas gaf. De toezichthoudster moest wegspringen. Justitie eist 8 maanden cel en opna me in een gesloten dubbele diagnosekliniek. Uitspraak over twee weken. zuim. Vorig jaar eindigde de Frankelandgroep als derde op deze ranglijst. Binnen de Frankelandgroep wordt veel gedaan aan ziektever zuimbegeleiding en duur zame inzetbaarheid van medewerkers, zodat zij zo lang mogelijk gezond, gemo tiveerd en met plezier aan het werk zijn en blijven. De Schiedammer is verminderd toerekeningsvatbaar, omdat hij - naast zijn verslaving - kampt met een persoonlijkheidsstoornis. Pijnlijke gewrichten of pijn door reuma, zo'n 2 miljoen Nederlanders hebben er dagelijks mee te maken. Veel mensen hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de Harpago- phytum plant. In Duitsland en Zwitserland wordt de Harpagophytum procumbens al veelvuldig gebruikt als natuurlijke oplossing om deze pijn te verlichten. Extracten van de plant bevatten namelijk stoffen die helpen om reuma tische pijn te verminderen. Chronische gewrichtspijn Gewrichtspijn komt vaak voor in handen, vingers, polsen, rug, nek en knieën. Lichaamsdelen die we bij zo'n beetje iedere be weging gebruiken. Met pijnlijke gewrichten is iedere beweging onprettig en dit kan de kwaliteit van leven beïnvloeden. Extra on dersteuning en verlichting van de pijn kan dan gewenst zijn. Natuurlijke ondersteuning Atrosan tabletten* van A.Vogel is een natuurlijke ondersteu ning bij reumatische pijn zoals bij artrose, artritis, fibromyalgie en jicht. Het is een natuurlijke pijnstiller voor de gewrichten en bevat een hoge concentra tie Harpagophytum per tablet (480 mg). 'Bij reumatische pijn, zoais artrose, artri tis en fibromyalgie' Voor de beste groei en de hoog ste concentraties werkstoffen wordt de Harpagophytum voor de Atrosan tabletten nog altijd in haar natuurlijke omgeving - de Kalahari woestijn in Afri ka - gekweekt. A.Vogel hanteert een speciaal kweekprogramma dat de natuur spaart en de lokale bevolking ondersteunt. Gebruik en verkrijgbaarheid De tabletten kunnen gerust langdurig gebruikt worden en naast reguliere geneesmidde len**. Ze zijn verkrijgbaar in een een verpakking van 60 stuks bij drogist, apotheek en gezondheidswinkels. Advies prijs: 19,99. Meer weten? Bel de A. Vogel gezondheidslijn 0900-2464646 of kijk op avogel.nl. Atrosan tabletten Bti milde gewrichtspijn •Traditioneel kruidengeneesmid del op basis van Harpagophytum procumbens. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditio neel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. "Overleg eerst met uw arts. .sympany.nl Een feestelijke taart bestellen? Zie www.bakkerammerlaan.nl De aanbiedingen gelden van donderdag 19 t/m woensdag 25 februari 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! dé Weekkrant is overal welkom WGGGNGR Media

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5