I I februari 2015 i Km Onderhoud Serviceabonnement Algemeen, Afrekening servicekosten 2014 Woonpluskoopwoning van de maand Woningaanbod( Kopen met de starterslening KortB Woonbeurs Rotterdam Buurtpost Groenoord Midden jaarplan 2015 Een defecte deurbel, een lekkende kraan of kapotte schanieren? Klust u liever niet zelf, maar vindt u een monteur te duur? Dan is het serviceabonnement iets voor u. De kosten van dit soort reparaties zijn volgens de huurovereenkomst en de wetgeving voor de huurder. Dat kan aardig in de papieren lopen. Sluit u een Service- abonnement met Woonplus af, dan bent u goedkoper uit: voor het vaste maand bedrag van 4,55 staat er een vakman voor u klaar. Over voorrijkosten, materiaal kosten en de arbeidsuren hoeft u zich geen zorgen te maken, want die brengen wij niet in rekening. Aanmelden? Meer informatie over het Serviceabonne ment staat in de brochure 'Onderhoud'. In de tabel achterin de brochure staat welke werkzaamheden onder het abonnement vallen. U vindt de brochure en het aan meldingsformulier op www.woonplus.nl door via 'ik ben huurder' naar 'onderhoud en klussen' te gaan. Tussen half maart en begin juli ont vangen onze huurders de afrekening servicekosten in de brievenbus. Hieronder vallen bijvoorbeeld de schoonmaakkosten en kosten van het elektraverbruik van gemeen schappelijke installaties. In de maandelijkse huurprijs is een voor schotbedrag voor de servicekosten opge nomen. Deze maandelijkse kosten zijn niet de werkelijke kosten, maar een voor uitbetaling. Eenmaal per jaar worden aan de hand van de werkelijke kosten en het werkelijke verbruik de te betalen kosten berekend. Deze vergelijken wij met uw maandelijkse voorschotten. Heeft u teveel betaald, dan krijgt u geld terug. Heeft u te weinig betaald, dan ontvangt u een acceptgirokaart voor de bijbetaling. Meer informatie Lees voor meer informatie onze folder 'Huurbetaling, huurtoeslag service- en stookkosten'. Deze kunt u vinden op onze website in de rubriek 'Ik ben huurder' onder 'Huur betalen'. Voor vragen over uw afrekening kunt u contact opnemen met ons Team Servicekosten, tussen 8.00 en 11.00 uur bereikbaar via (010) 204 54 79. Ook in 2015 gaan we door met de actie 'Woonpluskoopwoning van de maand'. Iedere maand wordt één woning uitgelicht die in aanmerking komt voor deze actie. Voor de maand maart is dat Schubert- plein 187. Deze vierkamerwoning op de negende etage van een mooi gelegen appartementencomplex in Schiedam- Noord is ideaal voor de starter op de woningmarkt. De koopsom is 120.000,- k.k. Als u in maart besluit deze woning te kopen en de koopakte ondertekent, ontvangt u |H a 5.000,- koperskorting. Is uw interesse gewekt? Dan is het belangrijk dat u zo snel mogelijk contact opneemt mét Woonplus Schiedam via (010) 204 53 82 of 3D Makelaars via (010) 427 77 88. Ook kunt u naar verkoop@woonplus.nl mailen. Wilt u graag uw eerste eigen woning kopen in Schiedam en blijkt dat u dat net niet kunt financieren? Een starter op de koopwoningmarkt kan met een 'Starters lening' een voordelige hypotheek met een aanvullende renteloze lening krijgen. Een Starterslening kan het kopen van de eerste woning toch mogelijk maken, doordat u daarmee een verantwoorde hypotheek heeft met een voordelige maandlast. Er gelden een aantal voor waarden om voor de Starterslening in aanmerking te komen: KOO: De verwervingskosten van de koop woning (de koopsom en alle bijkomende kosten) zijn maximaal 225.000,-; U bent koopstarter en niet eerder in bezit geweest van een koopwoning; U of uw partner staat minimaal één jaar ingeschreven in Schiedam of heeft een economische of maatschappelijke binding met Schiedam; De starterslening bedraagt maximaal 20% van de kosten voor het in eigen dom verkrijgen van de woning met een maximum van 35.000,-. Meer weten? Kijk op www.woonplus.nl in de rubriek 'Ik zoek een woning' bij 'Kopen'. Hier vindt u meer informatie over de starters lening en een volledig overzicht van onze koopwoningen. Ook kunt u mailen naar verkoop@woonplus.nl. Op 14 en 15 maart vindt van 12.00 - 17.00 uur weer de Woonbeurs Rotterdam plaats in het World Trade Center. Toegang tot de beurs is gratis. Woonplus is op de beurs te zien en presenteert haar actuele woningaanbod, zowel koop als huur. Onze woonmakelaars zijn aanwezig voor het beantwoorden van af uw vragen. Verder kunt u op de beurs bijvoorbeeld ook terecht voor financiële adviezen. Vanaf 1 maart is er een buurtpost aan het Albert van Raalteplein 15b. Huismeester Rob Vollendam houdt daar spreekuren op dinsdag van 10.00 tot 11.00 uur en op donderdag van 14.00 tot 15.00 uur. Vol lendam is per 1 februari als huismeester in Groenoord aangesteld om de leefbaar heid in en rond de complexen in de gaten te houden en te verbeteren. Onder het motto 'schoon, heel en veilig' signaleert hij ongewenste situaties in de algemene ruimtes, spreekt bewoners aan als dat nodig is en zorgt zo snel mogelijk voor een oplossing. In de vorige editie van Woonplus Nieuws stond een artikel over ons jaarplan 2015 met de titel Gewoon aan de slagIn het artikel verwezen we naar onze web site, waar het jaarplan te zien zou 'zijn. Ten onrechte, waarvoor onze excuses. We hebben het jaarplan inmiddels wel gepubliceerd. U kunt het nu vinden op www.woonplus.nl in de rubriek 'over woonplus' onder 'publicaties/jaarplannen'. Openingstijden kantoor Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2. Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 13