(5Ü) <D Overig gemeente Schiedam Mededelingen en bekendmakingen vervolg Verkeer, parkeren vervoer Het Woonerf Vier de 50e verjaardag van 25 FEBRUARI 2015 Vervolg omgevingsvergunning Het Dagelijks Bestuur van de stadsregio Rotterdam heeft op 10 juli 2013, in samenspraak met de betrokken gemeenten, besloten de spoorlijn tussen Schiedam en Hoek van Hol land (Hoekse Lijn) om te bouwen naar een lijn die geschikt is voor metrovoertuigen. De ombouw vereist dat ten behoeve van het goederenvervoer via het spoor naar Vlaardingen en Maassluis in Schiedam een nieuwe aansluiting (goederenoverdrachtspoor) tussen het landelijke spoornetwerk en het metronetwerk wordt gerealiseerd. Om de aanleg van deze aansluiting in 2017 mogelijk te maken dient het gebied waar deze aansluiting komt te lig ging over een periode van ongeveer 2 jaar te worden voorbelast. De aanvraag omgevings vergunning ziet uitsluitend op de voorbelasting van het gebied en de daarvoor vereiste activiteiten. Voor de gehele ombouw wordt het milieueffectrapport en bestemmingsplan Hoekse Lijn voorbereid. Deze zullen later dit jaar in procedure worden gebracht. Omgevingsvergunning is gevraagd voor de volgende activiteiten: het uitvoeren van werken en werkzaamheden, inhoudende het aanbrengen van een voorbelasting, het dempen van watergangen ep het ter compensatie hiervan graven van een nieuwe waterberging; het handelen in strijd met de regels van het bestemmingsplan; het vellen (kappen) van houtopstanden. De aanvraag heeft betrekking op het gebied gelegen aan de noordzijde van het be staande tracé van de Hoekse Lijn ter hoogte van de Parkweg. De gemeenteraad van Schiedam heeft op 20 september 2012 een 'algemene verklaring van geen bedenkingen' vastgesteld. Het project valt onder de reikwijdte van artikel 2, vijf tiende lid van deze verklaring (het bouwrijp maken, ophogen en/of verrichten van andere noodzakelijke werken en werkzaamheden). De ontwerp-omgevingsvergunning, de ruimtelijke onderbouwing en de andere op de procedure betrekking hebbende stukken liggen vanaf 26 februari 2015 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (KCC) in het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam.1 Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Besloten op 20-02-2015, Westfrankelandsestraat t.h.v huisnummer 107 t.b.v kenteken: 9-KPB-88.3 Besluit Cameratoezicht van 't Hoffplein tot 16-02-2018 De burgemeester heeft bij besluit van 16 februari 2015 een vaste camera geplaatst op het van 't Hoffplein. Vanaf 20 februari 2015 ligt een afschrift van dit besluit, gedurende zes weken, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Besluit Cameratoezicht Beatrixpark tot 16-02-2018 De burgemeester heeft bij besluit van 16 februari 2015 vast cameratoezicht ingesteld in het Beatrixpark. Vanaf 20 februari 2015 ligt een afschrift van dit besluit, gedurende zes weken, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Besluit Cameratoezicht Parkweg- Mgr. Nolenslaan tot 16-02-2018 De burgemeester heeft bij besluit van 16 februari 2015 vast cameratoezicht ingesteld in het gebied Parkweg-Mgr.Nolenslaan. Vanaf 20 februari 2015 ligt een afschrift van dit besluit, gedurende zes weken, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 3 Op 10 maart 2015 staat de Stadserfbijeenkomst in het teken van wonen. Om die reden verandert de naam van déze bijeenkomst voor een keer in "Het Woonerf". Na korte presentaties over het ondernemingsptan van Woonplus Schiedam en de stand van zaken van de Woonvisie 2030, kunt u met specialisten en raadsleden praten over Liet wonen in Schiedam, nu en in de toekomst. De bijeenkomst begint om 20.00 uur ih de Aleidazaal van het Stadskantoor. Binnenkort is het volledige programma van deze "woonerfbijeenkomst" te vinden op www.schiedam.nl. Nadere informatie over deze bijeenkomst kunt u inwinnen via griffie@schiedam.nl. Lees de officiële bekendmakingen op Zondag 1 maart 70 JAAR VRIJHEID. Muzikale ode aan onze vrijheid Dit jaar vieren we 70 jaar vrijheid. Een mooi moment om met passende muziek op terug te kijken. Deze zondag nemen de artiesten u mee naar de muziek die tijdens de Tweede Wereldoorlog populair was en nog steeds herkend wordt. Muziek van o.a Glenn Miller en Vera Lynn, maar ook het Nederlandstalig repertoire uit de oorlogsjaren staat in de spotlights. Prachtige muziekstukken uit beroemde films passeren de revue, die ons aan de bevrijdingstijd herinneren. Een aantal solisten, een groot orkest en een prachtig koor en een programma dat Zondag 8 maart Zondag 15 maart Zondag 22 maart Zondag 29 maart speciaal is samengesteld door dirigent Rien den Hartog, bekend van vele jaren White Christmas at de Doelen, voeren u mee langs diverse herinneringen. 'Muzikaal in vrijheid verbonden' is het motto,, want vrijheid is niet logisch. Dat moeten we samen blijven verdienen. Kaartverkoop 13,60 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 en Wegener Media: 010-4699911. M.m.v. Wegener Media, Hanson BV, WWw.zondagochtendconcerten.iai Jan Vayne en Petra Berger "ESERVfffj NU! Exclusief voor lezers van de Weekkrant V voordeel Maar liefst 50% lezersvoordeel op 1 e, 2e en 3e rangstickets voor de shows in het Amsterdam RAI Theater. A Bestellen kan op deweekkrant.nl/thebeatles

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15