kwakernaat Gevonden pluizenbol Keessie Laatste week! Heinenoord 'mmmk Noord Zijlstraat66 kookt lekker bij kookstudio Van de Kook Red de padden in Schiedam- Vakantie in de bieb Danslessen bij Fun Dance slaapboulevard.nl SLAAPBOUIEVARD 4000m2 O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 25 februari 2015 19 SCHIEDAM - Tijdens de voor jaarsvakantie van maandag 23 tot en met vrijdag 27 fe bruari organiseert Biblio theek Schiedam elke mid dag vanaf 14.00 uur weer een leuke activiteit voor kinderen van 7-12 jaar in de Bibliotheek aan het Stad- serf 1. De populaire reek sen 'Dagboek van een loser' en 'Dagboek van een muts' staan deze week centraal. Donderdag 26 februari leert illustratrice Stefanie Kamp man hoe jouw dagboek voorzien wordt van leuke tekeningen en illustraties. Vrijdag 27 februari, wordt het voorjaarsvakantiepro gramma afgesloten met een workshop fotostrip maken. SCHIEDAM - Bij Fun Dance is er op vrijdag in 9.30 uur peuterdans voor ouder en kind. De woensdag is gere serveerd voor kinderen van de basisschool. Om 13.30 uur is. er kleuterdans en om 14.30 uur begint kinder- dans. In deze lessen staat het dansplezier voorop. Fun Dance is voor meiden van af 8 jaar. Elk jaar worden de danslessen afgesloten met een presentatie. De kosten zijn 2,50 per les. Eerste les is gratis. Na de voorjaarsva kantie start een nieuw blok. De lessen worden gegeven aan de Schoolstraat 6. In formatie via helenevanlies- hout68@gmail.com. Of kom woensdagmiddag langs. De bewoners van woongroep Zijlstraat66 hebben afgelopen week een kooksessie meegemaakt bij Kookstudio Van de Kook om hun kookkunsten op een (nog) hoger plan te brengen. Door de redactie SCHIEDAM - De bewoners van Zijlstraat66, die allemaal een verstandelijke beperking hebben maar wel elke avond de maaltijd bereidep voor de eigen groep, hebben een unieke avond meegemaakt. Om de kookkwaliteiten op een hoger plan te brengen nodigde Ernst van Velzen, eigenaar van de kookstu dio "Van de Kook" in de Westmolenstraat tien 'koks' van Zijlstraat66 uit om een kooksessie mee te maken in zijn kookstudio. Leden van de Lionsclub Schiedam as sisteerden hierbij. Om 17.00 uur werd begon nen met de uitleg van het vier gangendiner dat be stond uitbeen hartig taartje, doperwtensoep, kip met haricovert en als dessert een luxe ijscoupe met verse frambozen. Na twee uur in tensieve arbeid schoven nog eens tien bewoners van de woongroep aan om chique te dineren. De koks gaven zelf uitleg bij elke gang en uit welke ingrediënten het gerecht bestond.- "Er werd met smaak en volle aan dacht gegeten en uiteraard mochten de 'frieten' niet ontbreken Iedereen had een fantastische avond en de gasten kregen de toezeg ging om dit evenement jaar lijks te herhalen", aldus Piet Jongepier van de Lionsclub Om de kookkunsten op een nog hoger plan te brengen had de Lionsclub een kooksessie georganiseerd. Foto:pr Het asiel is te bereiken op: 088-34 37112 of neem een kijkje op de website www.asielen-rijnmond. nl. REGIO - Keessie is een plui zenbol van 2 jaar oud. Blaft naar iedere hond maar dat is nog te trainen. Op dit mo ment heeft ze een kale plek op haar rug die behandeld wordt. Ze staat op dieetvoer. Dit voer zal ze waarschijn lijk houden. Keessie is wat aan de 'mollige' kant. Het is een leuk hondje, maar wel met een pittig karakter. Er varing is dus gewenst. Ou dere kinderen vanaf 12 jaar zijn geen probleem. Denkt u haar een goed thuis te kun nen geven, bel dan naar tel. 088-3437112. SCHIEDAM - In het groene ge deelte van Schiedam-Noord trekken veel padden naar hun geboortesloot. Helaas redden ze het niet altijd vanwege het drukke ver keer. Tijdens deze padden- trek willen Irado, het NME centrum en wijkvereniging Spaland de padden een ex tra handje helpen door ze 's avonds de drukke weg over te zetten. Voor deze actie wordt nog gezocht naar en thousiaste vrijwilligers die willen meehelpen. Elke vrijwilliger wordt uit gerust met een zaklantaarn, een veiligheids vest en krijgt een instructie. Tussen 19.00 uur en 22.30 uur lopen of fietsen de vrijwilligers een rondje in de omgeving Kerk- weg/Harreweg. Het gaat om een paar avond uurtjes per week in de maand maart. Aanmelden bij wijkvereniging Spaland via Rob van der Drift, ra- drift@versatel.nl. kwaliteits slaapkamers *Deze prijs is gebaseerd op een 2-persoons Auronde incl. vlakke spiraalbodems en Dublin matrassen. In de actieperiode van 7 Auping nights, Better days februari t/m 1 maart 2015 ontvang je 15% voordeel op alle Auronde combinaties. Kijk voor de voorwaarden op slaapboulevard.nl ClU ül lï*4 (ató Industrieterrein) Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdagavond koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - Vragen: twitter.com/pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 19