'Weer thuis in alle rust genieten' I -flftj'v CM 3 i verKOOi pi mooi more showmodellen Leolux I Topform I Bert Plantagie I Presotto I Interstar ff -m 7ü rh i 1 MERKEN www.mooienmore.nl uü 0 n e n De woningen aan de Rotterdamsedijk 262- 272 geluidsstil gemaakt. Vorige week woensdag ontving mevrouw Favié uit handen van wethouder Patricia van Aaken bloemen ter ere van de afronding van de geluidsanering van het complex. Door de redactie SCHIEDAM - Mevrouw Favié is voorzitter van de VVE van het complex, waar door de gemeente gevelmaatregelen zijn genomen om de geluid hinder te verminderen. De maatregel is genomen in het kader van het vastgestelde Actieplan geluid 2013-2017. De woningen aan de Rotter damsedijk 262-272 behoren tot het eerste complex waar de gemeente maatregelen heeft getroffen om geluids overlast van buitenaf terug te dringen. De komende ja ren gaat de gemeente nog veel meer gevels aanpakken van woningen waar de lan delijk gestelde geluidsnorm wordt overschreden. Wethouder Patricia van Aa ken: "In Schiedam worden veel inwoners blootgesteld aan geluidhinder. Het is onze doelstelling, deze hin der in de komende jaren zo veel mogelijk te beperken." De geluidssanering van wo- Wethouder Patricia van Aaken overhandigt mevrouw Favié (voorzitter VVE) een bos bloemen ter ere van de atronding van de geluidsanering van het complex Rotterdamsedijk 262-272 en als dank voor de prettige samenwerking. Foto: PR ningen vindt plaats in het kader van Actieplan geluid 2013-2017. Het plan omvat ook aanvullende maatrege len die de gemeente neemt om de geluidsoverlast van verkeer terug te dringen. Sanering De aanpak gebeurt in sa menspraak met het advies bureau Steeds, dat ook het Servicepunt Particuliere Woningverbetering be mant en verantwoordelijk is voor het wegwerken van achterstallig onderhoud en - het funderingsherstel van woningen in Schiedam. De gevelmaatregelen, die bij de te saneren woningen wor den uitgevoerd, betreffen onder meer het plaatsen van nieuwe kozijnen, dubbel glas, dichten van kieren en plaatsen van suskasten. De uitvoering van de sane ringsmaatregelen aan de Rotterdamsedijk 262-272 heeft in samenspraak met de VVE en bewoners plaats gevonden. Mevrouw Favié: "Het was allemaal snel ge regeld en we hebben weinig overlast gehad tijdens de werkzaamheden. We zijn dan ook zeer tevreden over de afhandeling. De wonin gen zijn beter geïsoleerd en we hebben minder geluids overlast, het is gewoon een kadootje voor ons. We kun nen thuis weer in alle rust genieten." KORT NIEUWS Matthaus Passion in de Grote Kerk SCHIEDAM - De jaarlijkse uitvoering -van Bachs Matthaus Passion in de Grote Kerk vindt dit keer op woensdag 18 maart plaats vanaf 19.30 uur. De uitvoering is van het Schiedams Bachkoor, een projectkoor bestaande uit acht ervaren koorzangers. In de voorverkoop kos- ten de kaarten 22,50 euro (middenschip) en vijftien euro (in de zijbeuk). Kaar ten zijn verkrijgbaar bij de erkende boekhandels, de VVV en in de Grote Kerk. Reserveren kan ook via nummer: 426 11 77. Expositie in Frankeland SCHIEDAM - Kunstenares Conny Paap exposeert van 3 maart tot en met. 29 april in Frankeland on- def de titel 'Van figuratief naar abstract Ode aan Schiedam'. Deze expositie laat een overzicht zien van haar werk in de afgelopen ja ren. Omdat Schiedam een duidelijke bijdrage heeft geleverd aan haar naams bekendheid als kunste naar, ziet Conny Paap, die thans in Noord-Brabant woont en werkt, deze ex positie dan ook als een ode aan Schiedam. O Zie ook www. galerieconnypaap.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 4 maart 2015 15 3 www.nieuwestadsblad.nl De Mooi&More showroom wordt grondig aangepast Daar kunt u van profiteren nu met honderden euro's voordeel Direct vanuit de showroom leverbaar! Hartelijk Welkom! ma 13.00 -17.30 I di t/m do 9.30 - 17.30 vr. 9.30-21.00 za 10.00-17.00 uur Escudostraat 7 Barendrecht Woonboulevard Barendrecht tel. 010-420 41 45 GRATIS PARKEREN

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15