JUMPER i; Op Elk 2e artikel van hetzelfde product Werkstraf voor breken van kuitbeen politie-agente de diersttper De Troubadour verdiept zich alvast in verbouwen Kinderen en rouw Muzikaal verhaal in première bij St. Radboud Kussens maken voor een steuntje in de rug Kijkje achter de schermen Geld niet in combinatie met andere aanbiedingen O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 11 maart 2015 12 Wie bouwt de hoogste, solide, toren? Woensdag werd het project geopend aan de Laan van Bol'Es. Foto:pr Vooruitlopend op een mo gelijk echte verbouwing van de school in Groenoord houden de leerlingen van De Troubadour zich sinds afgelopen week bezig met het project 'verbouwen'. Ze leren hoe een verbouwing in zijn werk gaat, wie er aan te pas komen en hoe je bijvoorbeeld een bouwteke ning moet lezen. Op 17 april wordt een presentatie gege ven in een speciaal daar voor ingericht museum, van 14.30-15.30 uur. De 32-jarige vrouw uit Vlaardingen, die vorig jaar november een agente in een rijdende politieauto een gebroken kuitbeen bezorgde, is veroordeeld tot een werkstraf van 80 uur. Uit de rechtbank REGIO - Daarnaast kreeg ze als straf de dag cel opgelegd, die ze in voorarrest zat. De GGZ-patient moet de poli tievrouw, die nog steeds met krukken loopt en niet werkt, ook 1.080 euro smartengeld betalen. De dronken vrouw was aan getroffen op de A20, nadat ze op een zuil was gereden. In de arrestantenwagen deed de politieagente de eer der agressieve vrouw haar handboeien af voor meer comfort, waarna ze werd aangevallen. Volgens raadsvrouw van de verdachte mr. I. Saey is de politieagente mogelijk ver keerd terechtgekomen toen ze van de autobank gleed en brak ze per ongeluk' haar been. „Mijn cliënt is een GGZ-patiënt en toch als een stuk vee in de bus op de vloerplaat gelegd. Ze had een enorm dik blauw oog, moge lijk veroorzaakt door gefrus treerde politieagenten, toen ze zagen wat hun collega was overkomen. Ze mocht ook snel naar huis. Alsof er iets verkeerd was gegaan, wat moest worden verhuld." De rechter weet niet hoe het been is gebroken, maar wel dat dit door de agressie van de Vlaardingse is gebeurd. Voor excessief politiegeweld ziet de rechter geen bewijs. SCHIEDAM - Leoniek van der Maarel, rouwtherapeut, or thopedagoog en auteur van boeken, houdt donderdag 19 maart bij Ma- trice Uitvaartbegeleiding een boeiende lezing over alle aspecten van 'kinde ren en rouw.' Zij heeft veel praktijkervaring en schreef onder andere het boekje 'De gids over rouwende kids, 80 tips'. Kinderen rouwen net zo intens als volwassenen, alleen uiten ze dit anders. Waar moet je aandacht voor hebben? Prins Bernhard- laan 121 vanaf 19.00 uur. Toegang gratis, reserveren via: info@matrice.nl SCHIEDAM - Met deelnemers van MACBrandersstad en ouders van basisschool De Taaltuin is stichting Me- redia al een aantal weken bezig met het maken en ontwerpen van kussens. Ie dereen ontwerpt en maakt zijn of haar eigen kussen, bijgestaan door docenten handwerktechniek. Over een tijdje is het de bedoe ling om deze kussens weg te geven aan mensen die letter lijk en figuurlijk een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Wie weet iemand? Neem dan contact op met Rita van der Eijck van Meredia. Wie het ook leuk vindt om mee te doen met handwerken is dinsdagmorgen van 08.30 tot 09.30 uur welkom in De Taaltuin en op dinsdagmid dag van 13.00 tot 16.00 uur bij MACBrandersstad. SCHIEDAM - Het beroemde verhaal 'De Wind in de Wil gen' van Kenneth Grahame werd in 2002 vertaald in een muzikale compositie door de Nederlandse componist Johan de Meij. In vier delen worden de avonturen van Rat, Mol, Das en Pad muzikaal verbeeld. Speciaal voor dit concert heeft Radboud-lid Daniel Klein Breteler een compila tie geschreven van het ver haal. Dit muzikaal verhaal gaat zaterdag 14 maart in pre mière tijdens het Kinder concert van muziekver eniging St.Radboud in de Jacobuskerk in Schiedam- Kethel. De toegang is gratis. Het Kinderconcert duurt van 16.00 tot 17.00 uur. Tijdens dit concert zal er ook muziek gespeeld worden van onder andere de films Frozen en The Simpsons. Medewerking wordt ver leend door het orkest van St.Radboud, het leerlingen- orkest en blokfluiters. Het verhaal wordt verteld door Nancy McGillavry van de Schiedamse Voorleesbri- O Meer info op www. sintradboud.nl en op www. ikwilblokfluitspelen.nl. Leden van Lions Club Schiedam hebben kennis gemaakt met de Stichting Net Niet Genoeg. Op het Bachplein werd door het bestuur een toelichting gegeven op de werkwijze en kon een kijkje genomen worden achter de schermen. De Lions Club Schiedam gaat zich de komende tijd hard en actief inzetten voor deze stichting. Deze aanbiedingen zijn alleen geldig in onderstaande vestiging t/m 15-03-2015. Jumper Maassluis Jumper Hoogvliet Jumper Vlaardingen Elektraweg 2C Lengweg 29 Dirk De Derdelaan 5 Maassluis Hoogvliet Vlaardingen T: 010 - 59 12 361 T: 010 - 41 64 610 T010 - 4660032 30% KORTING

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 12