Kom kennismaken met passagiersschip 'Calypso' Lezersactie C 20,- korting iSwKtetcieai1 3 gangen keuzemenu's Palladion Zo zag u Lee Towers nooit eerder! 2 nachten ind. ontbijt a 0 nlf Ramada Power Bank Exclusieve actie: Ultra Slim 2000mAh Bestellen doe je op sweetdeal.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 11 maart 2015 14 voor 19,50 per persoon Reserveringen: Grieks restaurant 010-43 40 111 Wilhelminahaven 2b NZ Vlaardingen www.palladionrestaurant.nl Op zondagmiddag 15 maart a.s. heeft u de unieke kans Om ons passagiersschip 'mps Calypso' te bezichtigen. Kom kennismaken en zie hoe uw ver blijf op ons schip er uit kan zien! Onze crew vertelt u alles over het schip en de mo gelijkheden die er zijn om één van de vele, mooie (binnenlandse of buitenlandse) reizen te boeken. Informeer ook naar de mogelijkheden om het schip af te huren voor bruiloften en partijen. De 'Calypso' ligt die middag afgemeerd in de buitenhaven van Maassluis, aan Burg. v.d. Lelykade, t/o 'TopSquash'. Zondag 15 maart tussen 13.00 en 17.00 uur, u bent van harte welkom! Uw (gratis) kopje koffie met wat lekkers staat klaar! in de Doelen Rotterdam Zondag 22 maart NIEUWE UITVOERING! Meezingconcert Van Smartlap tot Opera met Waldin Roes en 'Het Groot Niet Te Vermijden'! De vorige vijf edities van het uitermate populaire concert 'Van Smartlap Tot Opera' hadden een tot de nok toe gevulde, vrolijk zingende zaal publiek tot gevolg. Dus heeft u altijd al eens willen zingen in de Grote Zaal van de Doelen, dan heeft u deze ochtend wederom de kans! Dit jaar zal dit concert een andere opzet dan de vorige keren hebben, maar het wordt wederom een verrassende heerlijke Programma Voorjaar 2015 Zondag 29 maart Jan Vayne en Petra Berger ochtend vol muzikale hoogtepunten. De vijf heren van "Het Groot Niet Te Vermijden", fabuleuze multi- instrumentalisten en zangers, sopraan Waldin Roes en pianist Bert Nicodem bundelen hun krachten om u een onvergetelijke zondagochtend te bieden vol bekende meezingers. Om de juiste toon te zetten wordt u in de foyer hartelijk en vocaal verwelkomd door de "Krijsende Krengen", waardoor u al helemaal in de juiste stemming naar de Grote Zaal zult gaan. Lee Towers nodigt u uit op zijn verjaardag en zingt 'The Greatest Hits' en dat alles op weg naar 40 jaar succes! Het wordt een groot Las Vegas feest! Na zijn Ahoy concerten is dit de groot ste show tot nu toe. Denk maar aan de 51 Ahoy uit verkochte concerten wat een absoluut record is. Las Vegas in Nederland! Het ontbreekt bij Lee Towers aan niets. En niemand heeft dat ooit overtroffen. Hij trekt dan ook alles uit de kast om soortelijke show in het Circustheater te laten zien en nodigt u uit op zijn Kom dus zijn verjaardag meevieren. Lee Towers heeft een ongekend aantal fans en daarom zal dit spectaculaire concert snel uitverkopen! Bestel nu via uw Week krant kaarten met een fikse korting. Speciaal voor de Weekkrant zijn kaarten gereserveerd voor onze lezers. In het mooiste theater van Nederland Maandag 23 maart Circustheater Schevenin- gen Aanvang 20.00 uur Regulier Lezers- prijs le rang 47,- 27,- 2e rang 39,- 19,- 3e rang €32,- €12,- Excl. bespreekkosten in de Doelen Rotterdam Bel: 0900 9203 (0,45 cpm.) of bestel online op: www.mu8icoflife.ntk.nl Vermeld bij uw reserve ring duidelijk de promo- tiecode: PGactie2015 Programma Voorjaar 2015 Zondag 15 maart Rosenberg Trio Muziek is de Rosenberg-neven met de paplepel ingegoten. Van vader en grootvader die viool "en gitaar speelden en via de grammofoonplaat. Nu, na meer dan vijftien jaar, spelen Stochelo, Nonnie en Nous'che nog steeds alles op gehoor, van 'gipsy-swing', 'zigeunerjazz' of 'jazz manouche. In 1989 beleefde het trio hun doorbraak op het Django Reinhardt Festival waar Stochelo uitgeroepen werd tot de opvolger van de grote meester Django Reinhardt. Na North Sea Jazz in Den Haag, waar zij al zo'n acht keer optraden en het Jazz festival van Montreal, lag de wereld aan hun voeten, Ook internationaal Zondag 22 maart Zondag 29 maart maakten zij furore, traden op in het voorprogramma van Shirley Bassey, Randy Crawford en Luciano Pavarotti. The Rosenberg Trio gaf optredens op vele jazzfestivals, zo ook in The Carnegie Hall in New York en The Rose Bowl in Los Angeles, voor een uitzinnig publiek! Ook deze zondagochtend zullen ze u weer meevoeren met hun muzikale talent. Jan Vayne en Petra Berger Kaartverkoop 13,60 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 en Wegener Media: 010-4699911. M.m.v. Wegener Media, Hansön BV, www.zond3gochtendconcerten.nl RESERVEER NU! in een Ramada hotel naar keuze in Duitsland! O R L D W I 0 E Kaartverkoop 13,60 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 en Wegener Media: 010-4699911. M.m.v. Wegener Media, Hanson BV, www.zondagochtendconcerten.nl "ESERVEER NU! ledereen kent het, een rood streepje verschijnt op uw telefoon en u heeft geen oplader bij de hand. Dit is voortaan geen probleem meer dankzij deze Ultra Slim Power Bank. Nooit meer een lege telefoon op het verkeerde moment! Keuze uit zwart, wit, blauw of rood Geschikt voor iPhone, Nokia, HTC en Samsung telefoons Bestel snel op deweekkrant.nl/webwinkel

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 14