0 gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam De gemeenteraad vergadert: Raadscommissie 17 maart 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! 11 MAART 2015 Vervolg omgevingsvergunning Milieu-informatie Wet bodembescherming (hoek de Brauwweg/de Gheynstraat). Op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van het team Projecten van de gemeente Schiedam voor de locatie hoek de Brauwweg/de Gheynstraat (postcode 3125 AE), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie I nummer 5383 een melding ontvangen met betrekking tot- het verzoek een uitspraak inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering. Burgemeester en wethouders van Schie dam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van'het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 11 maart 2015 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 De beschikking is ook digitaal te bekijken op Gemeenschappelijk Voorziening Officiële Publicaties (GVOP) (www.officielebek'endmakingen.nl).1 Overig Verkeer, parkeren vervoer Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Wijziging Mandaatregister Het college heeft op 24 februari 2015 het Mandaatregister Schiedam 2015 vastgesteld en de gemeentesecretaris heeft in aanvulling hierop het Algemeen ondermandaatbesluit gemeentesecretaris Schiedam 2015 vastgesteld. Deze besluiten zijn bekendgemaakt in het elektronisch gemeenteblad van de-gemeente Schiedam op www.officielebekendma- kingen.nl en treden in werking met terugwerkende kracht op 01-01-2015. Het Mandaatregister hoort bij het Mandaat- en volmachtbesluit Schiedam 2013. In het Mandaatregister is geregeld welke bevoegdheden ambtenaren in naam van bestuursor ganen mogen uitvoeren. In verband met veranderingen in de organisatie en in wet- en regelgeving is het Mandaatregister herzien. De in het Mandaatregister opgenomen be voegdheden zijn overgedragen aan de gemeentesecretaris, die door het nemen van het algemeen ondermandaatbesluit, op zijn beurt de bevoegdheden weer doorlegt naar de functionarissen die in kolom A van het Mandaatregister zijn opgenomen. Het Mandaatregister Schiedam 2015 en het Algemeen ondermandaatbesluit gemeente secretaris Schiedam 2015 zijn te raadplegen als bijlage bij het Mandaat- en volmachtbe sluit Schiedam 2013, op www.overheid.nl onder lokale wet- en regelgeving. Wijziging Besluit informatiebeheer gemeente Schiedam Het Besluit Informatiebeheer gemeente Schiedam 2011 regelt wie (welke functies) er verantwoordelijk is in de gemeentelijke organisatie voor het informatiebeheer (archivering van documenten). Met dit wijzigingsbesluit sluit het Besluit informatiebeheer weer aan op de functies zoals opgenomen in de huidige Organisatieregeling. Het college heeft op 24 februari 2015 de Wijziging van het Besluit Informatiebeheer gemeente Schiedam 2011 vastgesteld. Dit besluit is bekendgemaakt in het elektronisch gemeenteblad van de gemeente Schiedam op www.officielebekendmakingen.nl en treedt met terugwerkende kracht in vyerking op 01-01-2015. Besloten op 06-03-2015, Nieuwe Damlaan 413 t.h.v. huisnummer 413 t.b.v. kenteken 67-FD-FX.3 Wijkraadpleging Oost tijden betaald parkeren Bewoners en bedrijven in de wijk Oost hebben een stemcode ontvangen, waarmee ze een keuze kunnen maken voor het tijdstip waarop het betaald parkeren eindigt. De uitslag hiervan is alleen geldig als minimaal 20% van de bewoners en bedrijven stemt. Vergeet dus niet uw stem uit te brengen! Dit kan tot en met 29 maart 2015. Woont u niet in Oost, maar heeft u wel een mening hierover? U kunt uw mening via de normale kanalen (post, telefoon, e-mail) aan de gemeente laten weten. Meer informatie over de voorstellen vind u op www.schiedam.onzewijk.nl. Op dinsdag 17 maart 2015 vergadert de raadscommissie vanaf 19 30 uur in de Aleidazaal van het Stadskantoor, Stadserf 1. De commis sievergadering is vooral een voorberading óp de besluitvorming in de gemeenteraad varl 24 maart 2015., In de commissievergadering kunnen de commissieleden al hun vragen over de stukken stellen. Wilt u gebruik maken van het spreekrecht, meidt u dan aan bij de griffie door te mailen naar griftie@schiedam.nl of te bellen met de secretaris van de commissie via telefoonnummer 14 010. De conceptagenda en eventuele bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke website www.schiedam.nl. Lees de officiële bekendmakingen op dé Weekkrant is overal welkom WGGONeR Media

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 17