In samenwerking met kaakchirurgen Gebr. v/d Bosch keukens Een eerste huis kopen, kan dat wel in deze tijd? WAT IS ER TE DOEN IN S arrr Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. SUPER AANBIEDING HOEKKEUKEN 215X220CM 2499.- INCL. BTW Gebr. v/d Bosch keukens www.vdboschkeukens.nl cPp S rik wk Er is meer mogelijk dan je denkt. O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 11 maart 2015 19 Tandprothetische Praktijk Veringmeier, eerder Veringmeier Tandtechniek, is een begrip in Schiedam. 30 jaar geleden startte Rick Veringmeier de praktijk binnen het bedrijf dat zijn vader opbouwde. SCHIEDAM - Veringmeier Tandprotheticus ver vaardigt en repareert uit- neembare gebitsprotheses (kunstgebitten) vanuit twee vestigingen in Schiedam. Naast de oorspronkelijke locatie aan Nieuwe Haven 131, sinds 1997 ook aan het Hof van Spaland 45. Rick Veringmeier bestrijdt dat zijn vak door de betere mondzorg hedentendage met uitsterven is bedreigd. "Er zijn best veel Schiedam mers die geen geld of angst voor de tandarts hebben. Zelfs bij jonge twintigers meet ik gebitsprotheses aan. Bijvoorbeeld als zij door omstandigheden hun ge bit volkomen verwaarloosd hebben." Veringmeier werkt samen met implantologen, kaakchirurgen en locale tandartsen. Hij voorziet bij voorbeeld via het Vlietland ziekenhuis patiënten van protheses. "Na een ingreep Bij Rick en Wilma Veringmeier werken ook parttimers Angelique Jacobs, Sylvia Schoonbrood en Michelle van Dijk. Foto: PR van een kaakchirurg kan de vooraf gemaakte/ontwor pen prothese direct worden geplaatst (immediaat)." Rick Veringmeier maakt ook "klikgebitten". Deze over kappingsprotheses worden geplaatst op kunstwortels (implantaten). Veringmeier Tandprotheticus gebruikt de nieuwste technieken. Het bedrijf heeft onder meer de beschikking over een 3D- scanner. Rick Veringmeier wijst erop dat zijn gebits protheses, ondanks de hoge kwaliteit, niet duur hoeven zijn. "Wij hebben een over eenkomst met alle zorgver zekeraars. Hierdoor zitten onze kunstgebitten voor 75 procent in het basispakket." Hij waarschuwt voor niet-er- kende bedrijven in zijn bran che. "Zorgverzekeraars ver goeden de gebitten van deze aanbieders niet waardoor goedkoop vaak duurkoop is. Dit ook omdat kwaliteit en nazorg te wensen overlaat en er niet geprotocolleerd wordt (samen)gewerkt." Binnen zijn praktijk werkt Rick Veringmeier samen met vrouw Wilma. Zij buigt zich over de administratie, telefoontjes, voorraden en het desinfecteren van de instrumenten. Tandprothe tische Praktijk Veringmeier bestaat verder uit Angelique Jacobs (prothesespecialist), Sylvia Schoonbrood (assi- stent-tandtechnicus), en Mi chelle van Dijk (tandtechni- cus in opleiding). Doe mee met badminton Wie helpt mee die 'shut tle' in de lucht te houden? Elke week wordt er door een groep enthousiaste men sen badminton gespeeld. Ze hebben veel plezier met elkaar en doen hun best de shuttle zo lang mogelijk in de lucht te houden zonder dat het 'campingbadminton' wordt. De groep is op zoek naar nog veel meer enthou siastelingen. Bel voor meer info: Frank Peeters, tel. 06- 46 23 62 99. Kleurrijke expositie in HaverSchmidt In de expositieruimte van zorgcentrum Frangois Ha verSchmidt aan de Wil lem de Zwijgerlaan is een kleurrijke expositie te zien van mevrouw Schoenma kers, een actieve weduwe van 62 jaar uit Schiedam- Oost. Sinds twee jaar krijgt zij thuiszorg en maakt zij gebruik van het dagactivi teitencentrum in Marconi- hove. Van een begeleidster kreeg zij de tip om eens een kleurplaat in te kleuren en zo is haar creatieve hobby begonnen. Aanvulling op mantelzorg Goed te weten dat er vrij willigers zijn die een 'brug' kunnen vormen tussen de professionele' zorg en man telzorg. Zij zijn een aanvul ling op zorg en de mantel- zorger kan even *op adem komen'. Door deze "vrijwillige" brug kunnen mensen in de laat ste levensfase in hun eigen vertrouwde omgeving blij ven. Goed te weten dat zij er zijn en het verschil kunnen maken. Het zijn vrijwilligers Palliatieve Terminale Zorg. De coördinator hiervan is te bereiken onder nummer: 06- 51 17 50 06. Zelf-vrijwilliger worden? Bel met L.Engelage via 06-51 17 50 06. Akkers 25 jaar oud 23 november 2014 was het precies 25 jaar geleden dat de eerste sleutel werd uit gereikt aan de eerste bewo ners van de wijk de Akkers in Spaland. De wijk- en be wonersvereniging Spaland staat graag samen met de bewoners stil bij dit heuglijke feit. Op za terdag 11 april houden zij een feestelijke bijeenkomst in park Spaland in de wijk de Akkers vanaf 15.00 uur. Er is gelegenheid te luisteren naar de ervarin gen van de eerste bewoners van toen en de huidige be woners. Ook zijn er foto's en krantenartikelen uit de beginperiode en tijdens de bouw van de wijken. Kom met uw vragen naar het Digitaal spreekuur Het Digitaal spreekuur is een succes gebleken. Ook in het voorjaar helpen des kundige vrijwilligers van het Leercentrum Seniorweb Bibliotheek Schiedam bij vragen over het gebruik van een laptop, tablet, mobiele telefoon, smartphone of e- reader. Op donderdag 12 maart kunnen belangstellenden weer bij hen terecht van 13:00 tot 16.00 uur. Het spreekuur heeft een open inloop. Bezoekers ne men hun eigen apparaat mee en het advies is gratis. Het spreekuur wordt gehou den in het theater van de Bi bliotheek Schiedam aan het Stadserf 1. De volgende spreekuren vinden plaats op donderdag 26 maart, 9 april en 23 april van 13.00 tot 16.00 uur. Fietsenwerkplaats voor reparaties en fietsen De fietsenwerkplaats van Doel Stadhouderslaan aan de Stadhouderslaan 98 repa reert en onderhoudt fietsen. Oude fietsen zijn hier ook welkom om op te knappen en weer door te verkopen. Mensen met psychische problemen hebben bij DOEL hun dagbesteding. Zij heb ben veel plezier in het bezig .zijn met fietsen en onder de mensen te komen. Onder leiding van Jeroen wordt hier gewerkt aan fiet sen. De fietsenwerkplaats is open op dinsdag en vrij dag van 12.30 tot 16.30 uur en woensdag en donderdag van 9.00 tot 16.30 uur. Compleet met koelkast schouw kookplaat blad spoel en kraan. +/- 20 kleuren en modellen leverbaar! Uitbreiding mogelijk in alle maten meerprijs koelvriescombinatie 300.- meerprijs vaatwasser 300.- meerprijs oven 250.- Ook hebben wij nog div. showroomkeukens tegen korting. Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 14.30 uur Kent u de Ouderen- Ombudsman? Die wijst u de weg! Bel de OuderenOmbudsman! 0900 - 60 80 100 (S cent/min.) e~*"> nationaal ouderen fonds OUDEREN OMBUDSMAN JpSÉ^ifW a y* WÊ Kom nu langs voor een onafhankelijk advies of kijk op hypotheker.nl Jazeker De Hypothekei Schladam Broersvest 64(010)47311 S0 Ook voor jou jfoeken vv<\ volstrekt offc En alles li

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 19