THE BIG 10.595 MET 500,- GRATIS BRANDSTOF TIJDENS THE BIG EVENT! Twee knuffelkatten DE NI EU WE KARL 'Orange Motors Beleef Schiedam op de Rotterdamse woonbeurs Bekende artiesten op School's OUT Ouder- en kindtoernooi Elke week live muziek O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 11 maart 2015 21 SCHIEDAM - Op tennispark Spieringshoek vindt zater dag 21 maart het inmiddels bekende, populaire en oer gezellige ouder/jeugdtoer- nooi plaats. De kinderen kunnen de ou ders laten zien wat ze het afgelopen seizoen hebben geleerd of andersom. Ieder een kan zich aanmelden als koppel, als er maar een vol wassene en een kind is. Het toernooi begint om 13.00 uur en zal om ongeveer 16.30 uur afgelopen zijn. Kosten zijn vijf euro per kop pel (volwassene en kind). Inschrijving kan door te mailen naar het speciale adres: jcspieringshoek@ gmail.com SCHIEDAM - Muziekliefheb bers zijn voortaan elk week end welkom in Geriatrisch centrum DrieMaasStede in Schiedam om te genieten van live muziek. De voor stellingen vinden van 14.30 tot 16.30 uur plaats in de sfeervolle brasserie van DrieMaasStede aan de Voor- berghlaan 35. In de even we ken op zaterdag en in de oneven weken op zondag. Entree is gratis. Een greep uit hèt programma: zaterdag 21 maart: Linquenda The atershow, 29 maart: Vocaal Entertainer Harald Veenstra, zaterdag 4 april: Pianist Rob Franken en zondag 12 april Rita Yoiing met 'Mag ik deze dans vanu?'. Oranjeburgh neemt een belangrijke rol in op de Schiedamse stand tijdens de Woonbeurs in Rotterdam. Foto: pr Op de foto is Conan te zien, op onze Facebookpagina is Djoega te zien. Foto: Rick van Helden SCHIEDAM - Twee wat oudere katten, Conan en Djoega, zoeken samen een huisje waar ze voor altijd mogen blijven. Conan is een zwart/ witte kater die altijd met grote ogen om zich heen kijkt en veel energie heeft. Djoega is rood en heeft een wat sullige blik. Djoega is een ontzettende knuffelkat. Ze zoeken een rustig baasje en willen ook graag eens naar buiten. Wie dit duo een thuis kan bieden moet be slist even contact opnemen met de dierenopvang in Schiedam: 088-3437112. SCHIEDAM - Het grootste schoolfeest van Nederland, School's OUT, komt 13 maart naar Schiedam De Line up bestaat uit alleen maar top-dj's zoals Manuel Broekman, Tony Star, Rudi Feral aka Ruud Feitkamp en er is een special act van Pim Kouwenhoven samen met DJ Soulmatic. Duizend leerlingen uit Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Rotterdam kunnen hier helemaal uit hun dak gaan. Ze kunnen tijdens het feest ook selfie's maken met bekende Neder landers. De organisatie in handen van Crevor Events in samenwerking met Rem- co Christensen en Pim Kou wenhoven. Er zijn nog maar enkele kaarten verkrijgbaar op diverse voorverkoop adressen en op de website van www.crevorevents.nl. Prijs is acht euro. School's OUT vindt plaats in Class Palace, Calandstraat 111. SCHIEDAM - Alles over wonen en leven in de regio Rotter dam. In een paar woorden is de Woonbeurs Rotterdam daarmee samen te vatten. Het jaarlijkse evenement vindt plaats op zaterdag 14 en zondag 15 maart in het WTC, Rotterdam. Schiedam presenteert zich op de woonbeurs met een di vers aanbod: Woonplus met huur- en koopwoningen te gen aantrekkelijke condities en op verrassende locaties. AM met nieuwbouwproject Houthaven en Blauwhoed met Senior Smart Living, éen bijzonder project voor 50-plussers. Daarnaast is op de stand van Schiedam ook informatie te krijgen over kluswoningen. De gemeente Schiedam blikt vooruit en biedt de mogelijkheid ken nis te nemen van toekomsti ge ontwikkelingen zoals het dak van de A4. En natuurlijk is er allerlei informatie voor handen over Oranjeburgh. Op de beursvloer is ruimte voor culturele en andere hot-spots uit de regio, zoals (standjes van) bijzondere winkels en hippe horeca. Zij zorgen op de beursvloer - voor extra sfeer en kwaliteit, met leuke weggevers, proe- verijen en misschien wel acts. Een grote publiekstrekker is elk jaar de verloting van een complete woninginrichting. Ook tijdens deze editie van de Woonbeurs Rotterdam maken bezoekers daar weer kans op. Het gaat om een woonkamerinrichting, een badkamer en een keuken. Wie zich laat registreren bij de entree, maakt kans op één van deze prij zen. De beurs is van 12.00 tot 17.00 uur. Kijk ook even op www.oran- jeburgh.nl Al vanaf: r-t"" Vanaf deze zomer bij ons in de showroom. Met vijf volwaardige zitplaatsen, een karaktervol design en gedegen kwaliteit is de KARL een unieke auto in zijn klasse. Bestel de KARL tijdens The Big Event van 9 t/m 14 maart en ontvang een tankpas met 500,- gratis brandstof!* Bovendien ontvang u nu tijdelijk verwarmbare voorstoelen en een verwarmbaar stuurwiel voor slechts 95,- extra!** Wir leben Autos. Eef en Huub PA.van der KOOIJ Orange Motors Eef en Huub Rotterdam Aploniastraat 14-18,3084 CC Rotterdam Tel: 010-291 61 61 Orange Motors Eef en Huub Capelle Klaverbaan 22,2908 KD Capelle a/d IJssel Tel: 010-442 2388 Orange Motors P.A. van der Kooij Westland Klompenmakerstraat 512672 GA Naaldwijk Tel: 0174-291 660 Orange Motors P.A. van der Kooij Schiedam 's-Gravelandseweg 383,3125 BJ Schiedam Tel: 010-4621033 Orange Motors Eef en Huub Berkel (service vestiging) Raadhuislaan 30,2651 DB Berkel en Rodenrijs Tel: 010-511 2766 Orange Motors P.A. van der Kooij Hoogvliet (service vestiging) Hoefsmidstraat 2,3194 AA Hoogvliet Tel: 010 - 295 48 00 www.orangemotors.nl Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km 4,3; kms/liter 23,3; C02 gr/km 99. Prijs incl. btw/bpm, exd. kosten rijklaar maken. Kijk voor financierings-, actie- en verkoopvoorwaarden op opel.nl. Wijzigingen voorbehouden. *De ni van de tankpas t.w.v. 500,-. "Deze actie is alleen geldig voor de eerste 500 klanten van een Edition of Cosmo. >e Opel KARL is uitgesloten van alle The Big Event aanbiedingen met uitzondering

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 21