Zere Neus van Bergerac BURCHTHUYS Binnenkort in het theater Intens toneelstuk met Ricky Koole en Daniel Boissevain «1» kastencollectie begint in de Burchthuys Showroom! O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag n maart 2015 23 Het RO Theater komt gelukkig weer met een voorstelling voor het hele gezin: de Zere Neus van Bergerac. Foto: PR Na de succesvolle voorstellingen Woef Side Story en Lang Gelukkig komt het RO Theater met een nieuwe familievoorstelling; De Zere Neus van Bergerac (8+). Door het theater SCHIEDAM - Arjan Ederveen en Pieter Kramer toveren het klassieke verhaal van Cyrano de Bergerac om in een vrolijke komedie met zang, dans en prachtige de cors. Onder andere Arjen Ederveen, Jack Wouterse en Sylvia Poorta brengen deze komische voorstelling, woensdag 18 maart, om 19.30 uur, naar Theater aan de Schie. Een verwarde wensfee is in het verkeerde sprookje aanbeland. Denkt ze bij de wieg van een babyprinsesje te staan, blijkt er een jonge tje in te liggen dat Cyrano heet. Tot overmaat van ramp maakt de fee een .foutje. In -plaats van drie goede ga ven krijgt Cyrano een grote neus waar hij nog vaak mee gepest zal worden. Onder tussen wordt de mooie sta giairefee Roxanne op pad gestuurd om de fout recht te zetten. Vermomd als mens van vlees en bloed stort zij zich in het avontuur. Maar dan krijgt ze de schrik van haar leven: ze wordt ver liefd! En daar blijkt geen to verstaf tegen bestand. Kaartverkoop Toegang: 25,00, kinderen: 19,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie of telefonisch via telefoonnummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. On line reserveren kan 24 uur per dag via www.theater- aandeschie.nl. Unieke sound van Jodymoon Zangeres Digna Janssen en multi-instrumentalist Jo- han Smeets hebben inmid dels vier albums op hun naam staan; met liedjes op de rand van pop, klassiek en folk. Janssen en Johan Smeets vormen samen met Marie-José Didderen en Wim Spaepen het muziek gezelschap Jodymoon. De bezoekers worden meege nomen in een unieke sound die alles te maken heeft met persoonlijke verhalen, een warm thuis, vergeelde foto's en simpele, diepe schoon heid. Met nieuwe soHgs op zak zal Jodymoon voor een afwisselende en intense avond zorgen. De muzikale voorstelling Our Place is op vrijdag 13 maart te zien in het Wennekerpand. Toe gang: 17,00. Ierse vocalist Peter Corry De Ierse vocalist Peter Cprry is al jaren een fenomeen in Nederland en dankt zijn bekendheid aan de succes volle producties als Celtic Rhythms. In het concert Voice of Ireland speelt hij samen het vijf mans orkest vele instrumenten, zoals piano, viool, accordeon, gitaar, diverse fluiten, een zgn. Bodhran (lijsttrommel) en de Ierse harp. Daarbij begeleiden ze vocalist Peter Corry bij mooie en bekende songs. Zondag 15 maart, om 15.00 uur, komt Peter Corry naar Theater aan de Schie. Toegang: 27,50. SCHIEDAM - Dit van oorsprong Vlaamse toneelstuk trok in België volle zalen en kreeg lovende kritieken. Ook de Nederlandse versie van de voorstelling werd laaiend ontvangen. Het toneelstuk The Broken Circle Break down, featuring the Cover- Ups of Alabama is Ricky Koole en Daniël Boissevain op het lijf geschreven. Bege leid door vier virtuoze mu zikanten acteren én zingen zij in dit intense verhaal over liefde, en verdriet, met nummers van Johnny Cash, Waylon Jennings e.a. Ricky Koole en Daniël Boissevain spelen een in tens verhaal over liefde en verdriet, een verhaal over Didier en Elise. Zij heb ben elkaar gevonden in de liefde en de muziek, ze zijn onafscheidelijk. Wanneer zij hun dochtertje Maybelle verliezen, wordt hun relatie op de proef gesteld als nooit tevoren. Didier ontvlamt in woede, Elise zoekt troost en vindt een uitweg. Ze beleeft haar finale. Sa men met Didier en hun band the Cover-Ups of Alabama treedt zij nog een keer op. Ze zingen en spelen Ame rikaanse rootsmuziek. Met nummers van Johnny Cash, Waylon Jennings, Alison Krauss en Emmylou Harris. Kaartverkoop The Broken Circle Break down, featuring the Cover- Ups of Alabama is vrijdag 13 maart, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 29,0,0. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie of telefonisch van dinsdag tot en met vrij dag van 13.00 - 16.00 uur op nummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Koole en Boissevain acteren en zingen het intense verhaal over liefde en verdriet. Foto: Govert de Roos ACTUEEL MODERN STIJLVOL KLASSIEK $01 Schitterende in de Burchthuys showroom! Vete mogelijkheden in opstelling en kleur mooi wonen Voortreffelijk zitcomfort 2-zits bank Bolivia Nederlands vakmanschap Vele mogelijkheden in maat, leder en stof Sprankelende fauteuil Type Basalt Past probleemloos, in elk interieur van 1095,-nu 850,- Tijdloosen elegant 2-zitsbank Lausanne Vele mogelijkheden In stof, 2 zits vanaf 1695,- Harte lij k welkom! Woonboulevard Barendrecht Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht 010-456 69 99 I gratis parkeren Bijzonder fraai! Een combinatie die klasse uitstraalt! Kom deze eens bewonderen in onze showroom Vlot en actueel Past in bijna elk interieur Test speciale boxspring zitcomfort! 1350,- Nieuw! Fauteuil met kantelsysteem Heerlijk aan- sluitend zitcomfort Uniek relaxsysteem! fantastische retaxbank Relaxen zonder ver van de muur te staan Werkelijk uitstekend zitcomfort Met elektrische tiptoetsbediening en verstelbare hoofdsteunen 2-zits, in stof al vanaf 1795,- Vele mogelijkheden www.burchthuys.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 23