UNIEK ïïa A/lciérice ÜSfcij O CO Overlijden Dankbetuiging Dirk Cornelis de Koster Monuta Tr1 Schiedam V Emanuel Gerardus Maria Vervloet -Emile- Grafmonumenten Gedenkstenen Maatwerk «CVU UW FIGUUR VERANDERT Annelies de Jong O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 11 maart 2015 6 —Jubileum Geboren Dankbetuiging <L> Email familieberichten# wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet j zelf opgeven kan Via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 7268. Het is goed zo. Huil niet om mij, mijn lijden is ten einde. Huil niet om mij, ik heb een prachtig leven gehad. Laat dat een troost zijn voor mijn dierbaren die achterblijven. Het is goed zo - eindelijk rust. Zoals een schip heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Verdrietig, vervuld van mooie herinneringen en dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader en opa Cor in de leeftijd van 89 jaar. R.M.F. de Koster - Biltjes Robert en Rita Jeanette (je Pukkie) en Ab Mario en Joëlle Schiedam, 6 maart 2015 Correspondentieadres: Hazelaardreef 5 3137 CE Vlaardingen Mijn man, onze vader, schoonvader qn mijn opa is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 12 maart om 15.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geef mij je hand, jouw mooie hand Wij zijn getroffen en ontroerd door de zeer vele lieve reacties en steunbetuigingen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze sterke zorgzame moeder Ludy Kegel-De Koning Ludwina Lina #23 september 1957, t 27 februari 2015, Schiedam Schiedam Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij voor zo veel mensen veel betekend heeft. Wij willen allen hartelijk danken voor de blijken van medeleven. Kor Kegel Nicolien De Koning en Auke de Baas Boris De Koning Schiedam, 11 maart 2015 uitvaartbegeleiding www.mdtrice.nl 010 - 273 24 24 De steun bij iedere uitvaart. 24 uur per dag bereikbaar op 010 - 426 76 78. Ook als u niet of elders verzekerd bent. Kijk ook op www.monuta.nl/schiedam Het was moeilijk om uit te leggen wat jij bedoelde, om precies te zeggen wat je voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos onze lieve vader, schoonvader, opa, zwager en oom weduwnaar van Ria Vervloet - Bras Hij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Michel en Shirley Youri, Lars, Rick, Manon Moniek en Kim Sam en verdere familie 3 maart 2015 Correspondentieadres: Faassenplein 140 3123 NM Schiedam De crematieplechtigheid heeft plaatsgehad op dinsdag 10 maart in crematorium Beukenhof te Schiedam. monumenten, urnen gedenktekens leveri vanaf Showroom 440m2 bijzettingen - restauraties - accessoires Industrieweg 29 Vlaardingen Tel. 010 818 32 26 uniekgrafmonumenten@ouBook.com grootste showroom van Nederland 1 Waar emotie vorm krijgt STEENHOUWERIJ Skledar Brandwijk 0183-352056 www.skledar.nl MEERKERK Nijverheidsstraat 1 MAASSLUIS Boogertstraat 1 (06-10915493) Bij overlijden VU 0800-345 67 89 24 uur per dag bereikbaar De uitvaart die bij u past Voor informatie 0800 - 288 22 55 Ongeacht of en waar u verzekerd bent. Boven de 50 en uw figuur verandert? Annelies heeft merk kleding die u perfect past. Pantalons in taille-plus pasvorm en rokken zonder band e.d. Ook in korte maten. net even anders.. Standaard maten 36t/m 56 Korte maten 17 t/m 25 Taille-plus maten Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen Tel. (OtO) 4193057 Maandag en koopavond gesloten Tram 2 en bus 76 stoppen voor onze deur Kijk ook op www.anneliesdejongmode.nl of bezoek onze Facebookpagina.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 6