Unbroken in Wenneker Cinema AGENDA •€5.000 VOORDEEL 0% FINANCIAL LEASE ACTIVITEITEN Win gratis kaartjes voor Ernst en Bobbie! Activiteiten voor de agenda PEUGEOT BEDRIJFSAUTO'S NU TOT O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 25 maart 2015 37 Voorverkoop Branford Marsalis is begonnen REGIO - De kaartverkoop van het unieke concert door de wereldberoemde Branford Marsalis op 11 juli 2015 tijdens North Sea Round Town is gestart. De Amerikaanse jazz en klassieke saxofonist speelt solo in de Laurens- kerk in Rotterdam. Grote muzikale helden als Duke Ellington en Vince Guaraldi namen er hun muziek op. De impo sante Grace Cathedral in San Francisco. Eind 2014 sloot ook Branford Marsalis - o.a. bekend van zijn saxofoonsolo in Sting's 'Englishman in New York' - zich op in dit historische bouw werk. Hij speelde meer dan een uur tussen het kleurrijke glas-in-lood met als resultaat het solo album 'In My Solitude'. Van Grace Cathedral San Francisco naar Laurens- kerk Rotterdam. Tijdens North Sea Round Town herbeleeft hij het gevoel van de Grace Cathedral op zaterdagmiddag 11 juli om 14.00 uur. O De online kaartverkoop via www. northsearoundtown.nl is gestart. Avontuur op Operadagen REGIO - In 2015 vindt de tiende editie van Operada gen Rotterdam plaats. Met producties op het dak van de Bijenkorf, onder de Van Brienenoordbrug en in vele Rotterdamse huiskamers, transformeert Rotterdam van 22 tot en met 31 mei tot operahuis met de stad als podium. Vandaag (woens dag 25 maart) is de kaart verkoop van het festival ge start. Operadagen Rotterdam brengt tien dagen lang mu ziektheater uit binnen-en buitenland. Met in totaal 38 producties op zestig loca ties biedt Operadagen Rot terdam voor ieder wat wils. Naast producties bij de Rot terdamse Schouwburg, het oude- en nieuwe Luxor The ater en de Doelen zoekt Ope radagen Rotterdam zoals elk jaar het avontuur in een bij zondere concertbeleving op onalledaagse locaties. Daarnaast zijn er originele uitvoeringen van klassie kers als Mozarts Figaro, te bezichtigen onder het genot van een paella maaltijd op het Schouwburgplein, de real life Game-Opera PARSI FAL, playingfields, concer ten in diverse Rotterdamse huiskamers en de populaire Operawandeling die dit jaar voert langs vooroorlogse lo caties in de stad. O Lees meer op: www. operadagenrotterdam.nl. REGIO - De nieuwste show van Ernst en Bobbie draait om schoon drinkwater; Ernst en Bobbie gaan naar Afrika te gaan om de bevol king te voorzien van schoon drinkwater. Maar daar mag niemand weten dat ze er zijn. En of het dan nog alle maal goed komt. Ernst en Bobbie hebben zich met hun nieuwe show ver bonden aan Wandelen voor Water. Wandelen voor Wa ter is een kindgerichte cam pagne die elk jaar plaats vindt in de weken rondom de VN World Water Day, op 22 maart. Kinderen helpen hun leeftijdsgenootjes in ontwikkelingslanden aan veilig drinkwater. Het populaire duo wordt ge vormd door Erik van Trom mel (als de serieuze Ernst) en Gert-Jan van den Ende (als de impulsieve en een beetje ondeugende Bobbie) die al meer dan 25 jaar bezig zijn met het maken en spe len van kinderprogramma's en kindervoorstellingen. O Op zondag 29 maart treden Ernst en Bobbie om 13.00 uur in Rotterdam op met de show Wij Willen Water in het oude Luxor Theater. Je kunt gratis kaartjes winnen via de banner op onze website www. nieuwestadsblad.nl! SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten te melden voor de maanden januari en fe bruari op cultureel, muzi kaal of literair gebied? Stuur ze dan alvast naar ons op onder vermelding van 'agenda'. Een mailtje kan (als het lukt voorzien van beeldmateriaal) naar: redac tie.ns@wegenermedia.nl. Wij doen het best om het in de agenda op te nemen. SCHIEDAM - In Wenneker Cinema draait de komende twee weekeinden de film Unbroken onder regie van Angelina Jolie. Al op jonge leeftijd blijkt Louis Zampe- rini een talentvolle hardlo per. Op het moment dat hij op de Olympische Spelen mag uitkomen, breekt de Tweede Wereldoorlog uit. Zamperini gaat in dienst bij de Amerikaanse lucht macht, maar tijdens een luchtaanval stort zijn bom menwerper neer. Wonder boven wonder overleeft hij deze crash samen met twee andere bemanningsleden. Ze weten het -47 dagen op zee uit te houden, uiteinde lijk worden ze gevangen ge nomen in een Japans werk kamp. Eervolle hommage Vrijdag 27, zaterdag 28, vrijdag 3 en zaterdag 4 april vanaf 21.00 uur in de grote zaal. Reserveren via: aan Zamperini. www.wennekercinema.nl AUTOSERVICE EIGENRAAM Schiedam Fokkerstraat 576 (langs A20) Tel.: (010) 462 20 22 Naaldwijk Grote Woerdlaan 36 F Tel.: (0174) 64 18 18 www.eigenraam.nl PEUGEOT Actie geldig toten met 31 maart 2015. Financial Lease-actietarief van 0% is geldig bij orders van bedrijfsauto's t/m 30 juni 2015 en voor de contractduur van de Financial Lease overeenkomst (12 en 24 maanden). Afgebeelde modellen kunnen afwijken van de werkelijkheid. Wijzigingen voorbehouden. Vraag in de showroom naar de voorwaarden. Ondernemers van Nederland, er is een nieuw soort baas in ons land. Het is de baas BOVEN baas. U kunt hem herkennen aan een tevreden glimlach én een Peugeot bedrijfsauto. Deze bedrijfsauto's zijn namelijk tijdens de Baas boven Baas weken extra aantrekkelijk. Kom dus snel bij ons langs voor een proefrit.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 37