Wat zijn de wijzigingen Pasen? Nexus hard onderuit tegen hekkensluiter Geen winst voor Scyedam Nagelbijten Voorschot hockeyfusie Zaterdag 11 april 2015 11:00 tot 13:00 uur Op de pedalen Eén en twee De Nieuwe Dam O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 1 april 2015 10 SCHIEDAM - Scyedam is er niet in geslaagd om zich vas ter op de derde plaats, die uitzicht biedt op handhaven in de eredivisie, te nestelen. Die plek werd gedeeld met SKF en dat blijft na de 3-3 te gen de Veenendalers ook zo. Jochem de Hoop won weer de beide wedstrijden. Ner- min Smajic won en verloor eenmaal, terwijl Laurens van Raadshooven tweemaal verloor. De vrouwen won nen met 10-0 van VVV. Om zicht op de titel te houden mogen de tafeltennissters zaterdag de topper tegen koploper Hilversum 2 niet verliezen. Daarna volgen nog twee wedstrijden: op 11 april tegen DTV'84, dat eer der al Hilversum 2 klopte, en op 25 april US2. In plaats van maandag 6 april worden de containers voor groente-, fruit- en tuinafval (gft) geleegd op zaterdag 4 april. Zet uw container op de wijzigings- dagen tussen 5.00 en 7.30 uur op de vaste aanbiedplaats. Graag gedaan. Afvalbrengstation Op maandag 6 april is het afvalbrengstation gesloten. Online afvalkalender Voor wijzigingen kunt ook de afvalkalender op www.irado.nl raadplegen. www.irado.nl 010 262 1000 SCHIEDAM - Voor Fianchetto hangt het voortbestaan als promotieklasser aan een zijden draad. De schakers staat er, na het onverwachte 3-5 verlies tegen laagvlieger Charlois Eurpoort 4 en met nog één wedstrijd te gaan, belabberd voor. De laatste speelronde, die door alle teams op woensdag 1 april wordt gespeeld in de speel zaal van Charlois Europoort, beslist over de'afloop. Fian chetto treft dan het sterke CSV, dat niets meer te win nen (Rokado is kampioen) heeft. Bij een gelijkspel redt het tiental zijn hachje, maar bij verlies wordt het nagel bijten en de resultaten van de andere degradatiekandi daten afwachten. SCHIEDAM - Vooruitlopend op de fusie, die er zo goed als zeker gaat komen, nemen de hockeyclubs Asvion en Spirit een voorschot, door met ingang van het komen de seizoen alvast de jongens in combinatieteams samen te voegen. "In de afgelopen jaren had den zowel Asvion als Spirit hij de jongens te kampen met beperkte aantallen waardoor het vormen van teams en het behoud van kwaliteit lastig werd", voe ren de clubs de reden aan om daarover met elkaar in gesprek te gaan. Afzonder lijk van elkaar houden beide clubs daarover op woensdag 8 april (aanvang 20.00 uur) Voor de toerfietsers van TC Rijnmond was het afgelopen weekeinde geen pretje om het geplande ritje naar Wassenaar te maken. Maar er komen vele herkansingen. Zo rijden ze tweede paasdag de Bollentocht (115 km) en zondag 19 april de Omloop van Rotterdam (120 km). Meer weten: tcrijnmond.nl een informatieavond voor de betrokken jeugdspelers, hun ouders en andere geïn teresseerden. Later dit jaar wordt een Bij zondere Ledenvergadering op de agenda gezet, waar de leden gevraagd wordt hun fiat te geven voor een fusie van de verenigingen met ingang van het seizoen 2016-2017. Vervolgens mo gen de aanwezigen zich ook uitspreken over een vervroegde samenvoeging van de jongenselftallen. Na de fusie wordt het Asvion- complex in sportpark Thur- lede (Abtsweide) opgeheven en zullen de hockey-activi- teiten zich concentreren in sportpark Harga. SCHIEDAM - Scyedam-tafel- tennisster Kelly van- Zon heeft op de Lignano Para Open in Italië met Daniëlle de Jong als teampartner de eerste en individueel de tweede plaats bereikt. In het teamtoernooi versloegen de Nederlandse dames het Bra ziliaanse duo Jennifer Mar ques Parinos/Danielle Rau- wen met 3-1. Cruciaal was de winst in het dubbelspel, waarin Van Zon en De Jong in de beslissende 5e game een achterstand van 8-10 wisten om te buigen in een 17-15 zege. Individueel haal de Van Zon (in klasse 7) ook de finale, maar moest in de 5e game met 9-11 haar meer dere erkennen in de Franse Thu Kamkasomphou. Zaterdag 11 april staat Paramedisch Centrum De Nieuwe Dam in het teken van pijn en pijnbestrijding. Wat doet pijn met een mens en wat kunnen de medewerkers van De Nieuwe Dam betekenen voor mensen die er last van hebben? De antwoorden worden gegeven tijdens de open dag door middel van presentaties en voorlichting. De bezoekers van de informatiedag kunnen de behandelkamers binnenlopen om zich door de gespecialiseerde therapeuten van De Nieuwe Dam te laten voorlichten. Regelmatig zijn er presentaties en worden onderwerpen toegelicht. Nu al meer weten? Aan de balie van ons centrum liggen folders die tekst en uitleg geven over de presentaties en de tijdstippen waarop die plaatsvinden. Ook op onze website kunt u die informatie vinden: www.denieuwedam.nl Paramedisch Centrum Algemene uitleg over pijn, onbegrepen pijn, bekken- en/of bekkenbodem- pijn, pijn bij sporten, hoofdpijn, kaakpijn, aan- gezichtspijn, schouderpijn, pijn bij artrose of reuma, fibromyalgie, spierpijn, lage rugpijn en nekpijn. We gaan in op het ontstaan van pijn, het nut van pijn en hoe met pijn kan worden omgegaan. Vanuit ons gespecialiseerde werkgebied wordt aangegeven welke behandelmethoden we kunnen bieden. Fysiotherapie, manuele therapie, bekkenfysiotherapie, orofaciale fysiotherapie (kaakfysiotherapie), sportfysio-therapie, manuele lymfe drainage, dry needling, medical taping, psychosomatische fysiotherapie, bedrijfsfysio- therapie, oefentherapie Mensendieck, logopedie en acupunctuur. Tot 2002 waren wij gevestigd aan de Oostsingel onder de naam Seelaar, Elenbaas en Partners en aan de Nieuwe Maasstraat onder de naam Pelvicum (bekkenfysiotherapie). Nieuwe Damlaan 845 Gebouw Schiewaegh/voorheen 77)ur/ec/e/- 1e verdieping Een zware longembolie hield Nexus-trainer Peter Bierens wekenlang weg van de korfbalarena. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Zaterdag was hij er weer bij. Bijna hersteld. "Het gaat de goede kant op. De teller staat echter nog lang niet op 100 procent. Ik blijf onder controle en heb geleerd erg goed naar mijn lichaam te luisteren", schetst de Nexus-trainer zijn conditie. Dat de Schie- damse korfballers de veld- competitie hervatten met een nederlaag tegen hek kensluiter Nikantes bezorgt hem evenmin een lekker ge voel. Voor dat falen was wel een excuus(je) te vinden, "want", legt hij uit, "ik moet het doen zonder drie vaste basisspeelsters. Eén ervan is inmiddels bevallen en twee zijn er in verwachting." Dus werden er reserve Trainer Peter Bierens (links) heeft na zijn herstel bij Nexus de regie weer overgenomen van interim-trainer Ed Pak. Foto: Nancy de Ridder krachten opgeroepen. "Die hadden natuurlijk zo af en toe wel speeltijd gehad in het eerste, doen hun stin kende best, maar hebben nog niet de routine van de dames, die ze vervangen. Bovendien wist het team wat het aan elkaar had. Nu heb ik wat vakwisselingen gedaan, moeten de spelers aan elkaar en aan het nieu we systeem wennen." Dat dat niet meteen lukt bleek dus tegen Nikantes. Bij winst had Nexus duide lijk afstand genomen van de gevarenzone. Nu staat alles dicht op elkaar en mag er zaterdag eigenlijk niet ver loren worden van koploper Reeuwijk.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 10