'Tuinafval lever ik natuurlijk apart in' Hoe bied ik grof tuinafval aan? irado Tuinafval-kampioen van Schiedam: Barry Lotgerink Bruinenberg Naam: Leeftijd: Beroep: Barry Lotgerink Bruinenberg 38 jaar Hoofdgreenkeeper op een golfbaan Woont met zijn vrouw en twee kinderen in Leidschendam en komt regelmatig naar Schiedam om de tuin van zijn tante te onderhouden. Met een agrarische opleiding weet Barry Lotgerink Bruinenberg alles van groen. Hij is dan ook de aangewezen persoon om zijn tante te helpen bij het onderhoud van haar tuin. Via een afspraak met Irado Gebundeld snoeiafvat Niet los Niet in dozen of zakken Niet zwaarder dan 30 kilo Takken en stronken: - niet langer dan 50 cm - niet dikker dan 25 cm In het voorjaar rijdt Irado weer de speciale 'takkenroute' en halen we grof tuinafval op. Wij komen op maandag 13 april, maandag 20 april of maandag 11 mei langs. Maak hiervoor wel een afspraak: telefonisch of online door het formulier grofvuil afspraak in te vullen. 'Ik heb behoorlijk groene vingers, letterlijk en figuurlijk. Als greenkeeper op een golfbaan moet dat ook wel. Ik vind het ook helemaal niet erg om in mijn vrije tijd mijn tante in Schiedam te helpen met het onderhoud van haar tuin. Vandaag heb ik een paar flinke bomen gesnoeid zodat ze, nu het voorjaar begint, ook kan gaan genieten van de zon. Tuinafval lever ik natuurlijk apart in. Ik vind sowieso dat je altijd je eigen rommel moet opruimen. En helemaal als je weet dat het goed gerecycled kan worden, lever je het gescheiden in.' gemeente Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 21