auping piaza Boer wil betere vrouw De bekroning van Nederlands vakmanschap 20% auping tnaW.3*,' voordeel Gerard van Maasakkers terug in het theater 2 e paasdag geopen T. 0184-49 34 99 O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag i april 2015 31 Binnenkort in het theater Simon Garfunkel Revival Band De Simon Garfunkel Re vival Band wordt door ve len geroemd als de beste Revival band van het we reldberoemde duo Simon Garfunkel. Vanaf het eerste nummer zingt het publiek mee met nummers als Scar borough Fair en Bright Eyes, maar ook klassiekers als Mrs. Robinson, The Boxer, The Sound of Silence en het opzwepende Cecilia. Deze band zorgt woensdag 1 april 2015, om 20.15 uur, tijdens de voorstelling Feelin' Groo vy voor een onvergetelijke avond in Theater aan de Schie. Toegang: 26,50. Programma Avond van the Blues bekend Opnieuw organiseert Thea ter aan de Schie een Avond van the Blues, dit keer in het Wennekerpand. Een avond lang kunnen gasten tijdens een sta concert genieten van prachtige bluesmuziek van diverse bands en artiesten. De bands treden op in de theaterzaal en DJ Fons De- lamarre draait in het Grand café. De zaaldeuren blijven geopend, zodat gasten in en uit kunt lopen tijdens het concert. Onder andere Homesick the Louisiana Men, Barrel- house en Little Steve the Big Beat zijn zaterdag 11 april, om 20.15 uur, te zien en te horen in het Wenne kerpand. Toegang: 26,00.' Heel Nederland zwijmelt weg bij de tv-hit Boer zoekt vrouw. Miljoenen mensen zitten wekelijks aan de buis gekluisterd om het liefdesleven van vrijgezelle boeren en een enkele boerin te volgen. Door het theater SCHIEDAM - Acteur en cabare tier Joep Onderdelinden zag daar een muzikale komedie in en maakte samen met be vriende theatermakers Boer wil betere vrouw. Het is de allereerste muzikale kome die van De Troupe van Joep, een fonkelnieuw theaterge zelschap rondom Joep On derdelinden, dat komische toneelvoorstellingen maakt met een scherp kantje, zang en af en toe een dansje. De voorstelling Boer wil betere vrouw gaat over boer Ties; een lieve, goeiige man, die niet veel meer kent dan het dorp en zijn boerderij. Het contact met de bui tenwereld bestaat uit één bakelieten telefoon en een televisie. Ties is gék op het televisieprogramma Boer zoekt vrouw. Zo gek dat hij al zijn 81 koeien Yvon heeft genoemd. En ook zo gek dat hij zich in zijn'enthousias me heeft opgegeven als kan didaat. Er is alleen een klein probleempje: hij hééft al een vrouw- Kaartverkoop Boer wil betere vrouw is woensdag 8 april, om 20.15 uur, te zien. Toegang: 25,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie of telefonisch via telefoon nummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Online reserveren kan 24 uur per dag via www.theateraande- schie.nl. Foto: SCHIEDAM - Tweevoudig winnaar van de Annie M.G. Schmidt-prijs, voor het lied je Zomaar onverwacht en Mijn kind, is terug in Thea ter aan de Schie. Gerard van Maasakkers weet met zijn liedjes zijn publiek te ont roeren. Lees tien recensies van Gerard van Maasakkers en in minimaal negen daar van komt het woord 'ontroe ring' in terug. Toch strooit de man uit Brabant ook in zijn nieuwste programma allerminst met sentimen ten. Het zijn juist de details in zijn liedjes die dat gevoel oproepen. In het theaterconcert Allez verhaalt Gerard over het kind dat hij nooit had, over de stille tragiek van twee mannen in een bejaarden huis, over de lucht die nog vol dagen zit,... Hij zingt oude en nieuwe liedjes: hou(me)vastliedjes, troost liedjes, heimweeliedjes, en Allez-liedjes. Altijd eenvou dig van taal, altijd met zo'n wuivende melodie, altijd op recht. Van Maasakkers zingt altijd liedjes van altijd. Kaartverkoop Gerard van Maasakkers is donderdag 2 april, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang 22,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur op te lefoonnummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. O Online reserveren kan 24 uur per dag via www. theateraandeschie. nl. Gerard van Maasakkers weet het publiek met zijn liedjes vaak te ontroeren. Foto: Ronald Rietman De allereerste muzikale komedie van De Troupe van Joep is nu in het Schiedamse theater te bewonderen. Nederlands vakmanschap, dat is waar Auping al meer dan 125 jaar voor staat. Dé garantie voor goede kwaliteit. En dat pakt goed uit: de Consumentenbond heeft dit jaar de Auping Vivo matras voor de 3e keer bekroond met het predicaat "Beste uit de test". Om dit te vieren ontvang je nu 20% voordeel op alle Auping (top)matrassen. Kijk voor meer informatie op auping.nl/matrasvoordeel •'Geldt In de actieperiode van 7 maart t/m 19 april 2015 www.aupingplaza-barendrechl.nl Escudostraal 9 Barend recht T. 010 - 820 09 44 www.aupingplaza-spijkenisse.nl Lucebertstraat 34 Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 Auping nights, Better days Parallelweg 4 Sliedrecht www.aupingplaza-sliedrecht.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 31