m Opknapbeurt Appelmarktbrug Paas petit four 1,25 Bleiswijks paasbroodje 4,- Spiegeleitjes 200 gram 2,50 Oplossing bij aambeien en andere anale ongemakken «bakker o ammerlaan Overval Van Hallstraat Met Pasen naar 't Hoefblad Schiedammer krijgt werk straf na breken neus partner Vrolijke Paasdagen O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag i april 2015 5 De Appelmarktbrug is voorlopig afgesloten voor verkeer. Er wordt hard gewerkt aan een nieuw wegdek en een grondige opknapbeurt. Foto: Paul Meuldijk SCHIEDAM - De Appelmarkt brug, een van de vier rijks monumentale bruggen die Schiedam rijk is, is sinds afgelopen week volledig af gesloten voor alle verkeer. Het dek wordt vervangen en de onderkant van de brug wordt geschilderd. Later worden de leuningen geschilderd en keren de historische lantaarnpalen terug die dit keer worden voorzien van energiezuinige LED-verlichting. Al het werk aan de brug is naar verwachting op 22 mei klaar. Sleutel past niet op deur droomhuis SCHIEDAM - Tijdens de Open Huizen Route konden geïn teresseerden in nieuwbouw en bestaande bouw aantrek kelijke prijzen winnen. Op de Woonbeurs Rotterdam was de Stichting Promotie Schiedam (SPS) aanwezig geweest om naast toeris tische tips ook informatie over 'Wonen in Schiedam' te verstrekken. Bezoekers die meer informatie wens ten, konden adresgegevens achterlaten en deden daar mee mee aan de 'Sleutel actie'. Zij ontvingen vorige week een sleutel waarmee het mogelijk was om op één van de locaties van de Open Huizen Route de sleutel te passen. Het prijzenpakket was door Woonplus samen gesteld. Helaas namen de bezoekers aan de deelne mende woningen niet de winnende sleutel mee. Ze gaven wel aan de Open Hui zen Route reuze handig te vinden bij hun zoektocht. SCHIEDAM - Een bewoon ster van een woning in de Van Hallstraat is donder dagmiddag overvallen door twee blanke mannen. Toen de mannen de woning waren binnengedrongen is de vrouw opgesloten in een van de kamers. Wat er pre cies buit is gemaakt, is nog onbekend. Beide overval lers waren in donkere kle ding gekleed en vertrokken in onbekende richting. Of zij daarbij gebruik hebben gemaakt van een vervoers middel is ook niet békend. De politie heeft de overval in onderzoek. De vrouw is nagekeken door ambulance personeel, maar hoefde niet naar het ziekenhuis. SCHIEDAM - Tijdens het paasweekend worden bij kinderboerderij 't Hoefblad verschillende activiteiten georganiseerd. Op tweede paasdag 6 april kan er tussen 11.00 - 15.00 uur aan verschillende ac tiviteiten worden deelge nomen, zoals paasknutsels maken, een paaseieren- SCHIEDAM - Goed, dat hij de neus van zijn vriendin brak, was verkeerd. Maar om hem daar nu nog een werk straf voor te geven, vond de 38-jarige Schiedammer onrechtvaardig. „Zij kwam naar mijn huis om stennis te trappen. Zij deed agressief tegen mij," zegt de veroor deelde verhuizer onlangs verontwaardigd tegen de rechter. Die heeft hem voor het toebrengen van ern stig letsel veroordeeld tot een werkstraf van 80 uur, waarvan de helft voorwaar delijk. Als hij de straf niet naar behoren uitvoert moet hij 20 dagen zitten. „U had weg moeten gaan en niet uw vriendin moeten slaan. Ook al dreigde zij," legt de rech ter uit aan de man, die al eer der werd veroordeeld voor mishandeling toen hij bijna twee jaar geleden zijn vrien din, waar hij nu nog mee gaat, in de Professor Aalber- selaan een harde stomp Óp haar neus gaf. De rechter: „Zij zegt dat ze zo boos re ageerde, omdat ze dacht dat u vreemd ging." Verdachte: „Ze had me gebeld en ik was bij een vriend en hoorde dat niet. Zij wachtte me op en trok schreeuwend de sleutel uit mijn slot, want ik wou wegrijden. Had geen zin in ruzie," aldus de Schiedam mer, die zich moet houden aan gedragsaanwijzingen van de reclassering. Eerder adviseerde hulpverlening al relatietherapie, maar daar zou het slachtoffer geen zin in hebben gehad. Een getui ge ziet dat de man haar een trap onder haar achterwerk geeft, waarop zij de sleu tel dreigend bij zijn gezicht houdt als een soort steekwa pen. Dan haalt hij keihard uit, gaat zij neer en moet ze worden geopereerd. speurtocht en eieren zoe ken. Voor deelname wordt een kleine bijdrage van 0,50 gevraagd. Een bezoek van de paashaas wordt zeker niet uitgesloten! Op eerste paasdag zijn er geen speciale activiteiten maar is de kinderboerderij gewoon open voor bezoe kers. „Ik heb ook aangifte tegen haar gedaan. Wat is daar mee gebeurd?" vraagt de rammer aan de aanklager. Foto: wm Aambmeft spray De aanbiedingen gelden van donderdag 2 t/m zaterdag 4 april De directeur a.i. van de gemeenschappelijke regeling DCMR Milieudienst Rijnmond maakt bekend dat hij het volgende ondermandaatbesluit heeft genomen. Ondermandaatbesluit Brzo/RIE-4-inrichtingen Albrandswaard Dit besluit treedt in werking op 1 april 2015. U kunt de regelingen inzien on www.dcmr.nl. U kunt voor een kopie ook een mail sturen naar info@dcmr.nl. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met bureau directie-ondersteuning: 010 - 246 84 34. DCMR milieudienst Rtjinmond Schiedam, 24 maart 2015 www.bakkerammerlaan.nl ADVERTORIAL Aambeien en anale ongemak ken*. Veel mensen schamen zich ervoor, maar wist u dat we ze eigenlijk allemaal hebben? Het zijn namelijk nuttige zweilichamen die kunnen uitzetten om de anus lucht- en lekdicht af te sluiten. Wanneer de druk in de zwei- lichamen echter regelmatig te hoog is, bijvoorbeeld door een moeilijke stoelgang, veel zitten of overgewicht, kunnen deze uitzetten en klachten als jeuk, irritatie en branderigheid veroorzaken. Het moge duide lijk zijn: aambeienklachten zijn vervelend. Gelukkig kunnen de natuurlijke ingrediënten Aloë vera en 2QR de klachten snel helpen verlichten. Hinderlijke kwaal Maar liefst 1 op de 2 Nederlanders heeft ermee te maken en van de zwangere vrouwen krijgt zelfs zo'n 70% tijdens of vlak na de zwan gerschap aambeien en/of anale on gemakken'. Soms is er sprake van bloedverlies, met name tijdens de stoelgang. Maar het zijn de jeuk, irritatie en branderigheid die de aambeien voornamelijk kenmerken. Zijn we in gezelschap? Dan kunnen we ons ongemakkelijk voelen door de jeuk. Stappen we op de fiets? Dan zit het onaangenaam. Aambei en zijn eigenlijk altijd vervelend. En toch blijven ze in 40% van de geval len onbehandeld. Zonde, want er is wel degelijk iets aan te doen. Maar liefst 1 op de 2 Nederlanders heeft anale ongemakken, zoals aambeien Direct verkoelend en verzachtend HemoClin is effectief bij de klachten van aambeien. Het is hygiënisch aan te brengen en zorg voor een snelle verlichting van jeuk, irritatie en branderigheid die door aambeien en anale kloofjes en wondjes ontstaan. Bovendien ondersteunt HemoClin het na tuurlijke genezingsproces. De pro ducten danken hun werking aan het natuurlijke, gepatenteerde 2QR complex, afkomstig van de Aloë Barbadensis plant. Dit ingrediënt neutraliseert de scha delijke bacteriën die zich in het anale kanaal bevinden en daar het weefsel kunnen aantasten. Kijk voor meer informatie op www.aambeien.info HemoClin Aambeien Gel en Aambeien Spray zijn verkrijgbaar bij drogist, apo theek, gezondheidswinkel en supermarkt. *Zoals jeuk, branderigheid of irritatie. Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5