auping plaza Avond van the Blues 20% De bekroning van Nederlands vakmanschap auping matt"3® voordoe Stefan de Walle komt met solovoorstelling O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 8 april 2015 27 Binnenkort in het theater Kindervoorstelling over WO II De Tweede Wereldoorlog: moeten we het er nog over hebben? Acteurs Reem Wittenbols en Annemiek Nienhuis brengen een jeugd- en fa milievoorstelling over de Tweede Wereldoorlog. Via de waargebeurde, persoon lijke en gekleurde verhalen verplaatsen zij zich in de ge beurtenissen van toen. De voorstelling Oorlogshel den nodigt de laatste ge neratie die de oorlog heeft meegemaakt uit hun erva ringen te delen en maakt kinderen stiknieuwsgierig naar de verhalen van hun eigen grootouders. De voorstelling Oorlogs helden is zondag 12 april, om 15.00 uur, te zien in het Wennekerpand. Toegang: 9,50. Oogcontact van de eenzaam ste soort Bij Spinvis weet je dat al les muziek is en dat hij het publiek meeneemt naar een wereld waarvan ze het be staan tot dan toe niet kende. Na grote theaterproducties in uitgebreide bezetting tourt Spinvis nu langs het theater met een persoon lijk, intiem programma. Met oud, nieuw en nog maar net geboren materiaal. De voorstelling Oogcontact Van De Eenzaamste Soort is woensdag 9 april, 20.15 uur, te zien in het Wenneker pand. Toegang: 22,00. is een van de bands die te horen zijn tijdens de Avond van de Blues. Foto: pr Barrelhouse, bluesy en soulful, Opnieuw organiseert Theater aan de Schie een Avond van the Blues, dit keer in het Wennekerpand. Door het theater SCHIEDAM - Een avond lang kunnen gasten tijdens een staconcert genieten van prachtige bluesmuziek. On der andere Homesick the Louisiana Men, Barrelhouse en Little Steve the Big Beat zijn zaterdag 11 april, om 20.15 uur, te zien en te horen in het Wennekerpand. Toe gang is 26,00. Homesick the Louisiana Men Ze maken enerverende rootsmuziek uit de swamps van Louisiana en de Mis sissippi Delta. Zinderende zydeco, zompige rhythm 'n' blues en een keur aan prach tige liedjes passeren de re vue. Scherpe driestemmige samenzang en opzwepende percussie geven de muziek kleur! Barrelhouse Veel verschillende invloe den zijn in het bandgeluid te horen, hoewel het wezen van Barrelhouse hetzelfde is gebleven: bluesy en soulful, hypnotiserend en ontroe rend in de ballads, dan weer uitbundig swingend. Little Steve 81 the Big Beat Neem de blues, voeg er een dikke blazerssectie aan toe, gooi er wat soul door heen en je krijgt Little Steve the Big Beat. Met vurig gi taarspel, sterke vocalen, een gierende saxofoon en een strakke ritme sectie creëren ze een traditioneel geluid dat toch eigentijds klinkt. Kaartverkoop Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie of telefonisch (010) 2 467 467. SCHIEDAM - De toneelvoor stelling Op een mooie Pink sterdag is het tweede stuk van Esther Scheldwacht. Een solovoorstelling ge speeld door haar man Stefan de Walle en wordt gepresenteerd door Het Na tionale Toneel en Stichting Gebroeders Scheldwacht. Op een mooie Pinksterdag is een ode aan hen die hun leven weer moeten oppak ken na een immens verlies. Een man vertelt het verhaal van een stormachtige relatie en het noodlot dat hem trof. Hij trekt zijn sportschoenen aan en probeert letterlijk van alles weg te lopen. Maar door te rennen gaat hij weer ademen en wordt hij terug het leven in gedwongen. Esther Scheldwacht is bij het schrijven aan deze solo ge fascineerd en geïnspireerd door groot kleinmenselijk leed. Thema's als eenzaam heid, authenticiteit en men selijke veerkracht komen terug in dit verhaal. Maar waar De Sunshine Show zich grotendeels afspeelt in een wereld die ver van ons weg ligt, speelt Op een mooie Pinksterdag dicht bij huis. Kaartverkoop Op een mooie Pinksterdag is woensdag 15 april, om 20.15 uur, te zien in Thea ter aan de Schie. Toegang 19,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dins dag van 13.00 -16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefo nisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrij dag van 13.00 -16.00 uur op (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van de voor stelling. Online reserveren: www.theateraandeschie.nl. Een ode aan hen die het leven weer op moeten pakken na een enorm verlies. Foto: Martijn Beekman www.aupingplaza-barendrecht.nl Escudostraat 9 Barendrecht T. 010-820 09 44 www.aupingplaza-spijkenisse.nl Lucebertstraat 34 Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 Parallelweg 4 Sliedrecht T. 0184 - 49 34 99 www.aupingplaza-sliedrecht.nl Nederlands vakmanschap, dat is waar Auping al meer dan 125 jaar voor staat. Dé garantie voor goede kwaliteit. En dat pakt goed uit: de Consumentenbond heeft dit jaar de Auping Vivo matras voor de 3e keer bekroond met het predicaat "Beste uit de test". Om dit te vieren ontvang je nu 20% voordeel op alle Auping (top)matrassen. Kijk voor meer informatie op auping.nl/matrasvoordeel *Geldt in de actieperiode van 7 maart t/m 19 april 2015 Auping nights, Better days

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 23