Eén zijn dood kan de ander zijn brood zijn ONDERNEMERS ECHTPAAR Boekhoudkundig Medewerker (M N) Eindsprint voor Scyedam WIJ ZOEKEN EEN de Kaasspecialist DOZO Terug in de tijd "Het was niet best" Clubkampioenen voor onze winkel in Schiedam www.dekaasspecialist.nl Kantje boord O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 15 april 2015 8 1 ÖOUfiht Mf;» FVT heeft Scyedam een extra reddingsboei toegeworpen om zich te handhaven in de eredivisie. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Bij de Rot terdammers, vele malen landskampioen, is de spon- sorpot opgedroogd en lukt het niet langer om spelers vergoedingen uit te keren. Het gevolg is, dat de toppers uitvliegen en overwogen wordt om te opteren voor een vrijwillige degrada tie naar een lagere klasse. Daardoor zou een plaats in de eredivisie vrij komen en Scyedam, dat zijn leven op dat niveau nu niet zeker is, een extra kans bieden zich te handhaven. "Maar zover is het bij lange na nog niet", reageert voorzitter Maurice Seijkens. "Bij Feijenoord wordt nu eerst bekeken of er binnen de club spelers ge- Wanneer Feijenoord zich afmeldt voor de eredivisie, ontstaat voor Scyedam een extra kans op handhaven. Foto:Jolanda Vuijk vonden kunnen worden, die eredivisiewaardig zijn. Ik heb begrepen, dat er inmid dels een speler uit de eigen kweek gevonden is. Dat is niet voldoende. We wachten af." Eigenlijk zit Scyedam in hetzelfde schuitje. "Wij heb ben er voor gekozen om een soort opleidingscentrum te worden." Dat leverde in de afgelopen jaren talenten op als Koen Hageraats en Rajko Gommers die komend sei zoen de overstap maakt van landskampioen E&D/Taver- zo naar de Belgische Super- divisie. Volgens Seijkens is de transfermarkt inmiddels al begonnen. "Of wij spelers zelf gaan halen? Ook bij ons ontbreekt het geld." SCHIEDAM - Dankzij de 3- 3 tegen het hoger geklas seerde Pecos en 4-2 verlies van SKF bij koploper Westa staan de tafeltennissers van Scyedam nu alleen op de 3e plaats, die recht geeft op een promotie/degradatiewed strijd tegen de kampioen uit de le divisie. Nermin Sma- jic won tweemaal en Jochem de Hoop éénmaal. Om in de race te blijven moet zaterdag tegen Avanti flink gescoord worden. Dat deden de dames door met 8-2 te winnen van SCHIEDAM - De tweede di visie, ooit de kelder van het betaalde voetbal, wordt nieuw leven ingeblazen. Niet door de KNVB, maar door de vroegere BVO's SVV, Veendam, Haarlem en Wageningen. "Het moet", melden de initiatiefnemers, "een voetbalfeest worden waar spelers, supporters en liefhebbers met weemoed terugkijken op en denken aan mooie voetbaltijden." Het krijgt de vorm van een mini-toernooi, dat in juni op vier avonden wordt gespeeld bij elk van de deelnemende clubs. De bedoeling is dat de clubs aantreden met hun oud-spelers. Van SW is in ieder geval zeker, dat ze spe len in een retro-shirt. SCHIEDAM - "Een makkie', noemt Schiedam-coach Leo Voogd de 8-13 overwinning van de honkballers tegen Hazenkamp. Toch straalde hij geen tevredenheid uit. "Het was niet best", mokt hij. "Waarom we dan toch wonnen? Simpel, omdat de tegenstander nog slechter was. Laat ik het op zijn Itali aans zeggen: hoe slecht het ook was, we hebben gewon nen en dat is belangrijk." Met die winst zorgde Schie dam voor een goed debuut in de eerste klasse. "Het had zelfs eigenlijk 2-15 moeten zijn. Het krachtsverschil was erg groot. Ik denk, dat het niet bereiken van die uitslag te maken heeft met Nando Canadas Sanchez en Judith Goudzwaard zijn bij badmintonclub TSF de nieuwe clubkampioenen. Ook de jeugdspelers streden om de eer met als winnaars (vlnr) Emma van der Zeeuw, Cheméne Tarmond, Jasmijn van der Meer, Joost van der Waal, Lennaert Brackx en Roy Kerseboom. het sterke DTV'84. Het zorgt er voor, dat ze nu aan de lei ding gaan en ze zich, als het lukt om op 25 april ruim te winnen, kunnen opmaken voor een promotiewedstrijd tegen de kampioen uit de eerste klasse A. De Kaasspecialist speciaal zaken zijn lekkere eetuinkels! De consument uMt hier ideeën te over om odor ieder mament txm de dag een passende KAAS invulling te hebben. 8§het invullen «sa het assortiment wordt altijd naaf lokale omstandigheden gekeken. De basis is Noord-Hollandse Waerder, dberse Goudse, tradi tionele Pietershoeve Boeren en bukenlandse kaas km,, perse noten, olijuefi&tapas, salades en bijpassende wijnen. Hieraan kunnen nog uleeswa- l ren, paté's. bonbons en luxe brood uon Deiifionce morden l toegeuoegd. I/Mat kunt u verwachten van De Kaasspecialist als franchisegever? De Kaasspecialist is een full service franchise organisatie die zich richt op de samenwerking met zelfstandige franchiseondernemers op de gebieden als: inkoop, boekhouding, reclame, inrichting van de winkel, winkelbegeleiding en opleiding. Al deze activiteiten zijn erop gericht om de franchiseondernemers alle tijd te kunnen laten besteden aan wat nodig is voor het verkoop moment, nl. het verzorgen en presenteren van de producten en natuurlijk het contact met de consument! Wat verwacht De Kaasspecialist van de zelfstandige franchiseondernemers? De franchiseondernemer is de gastheer (m/v) en runt op professio nele wijze de eigen winkeL (Cast)vriendelijkheid, productkennis, liefhebber zijn van mensen en van kaas, open communiceren, leergierig, doelgerichtheid, doorzettingsvermogen en kwaliteitge richtheid zijn een aantal kernwoorden die een franchiseondernemer eigen moeten zijn om een succesvolle Kaasspecialist te kunnen zijn/worden. Ervaring in de retail, als kok in een restaurant of u heeft als hobby vinologie, dan is dit een pré om u snel thuis te voelen in de Kaaswereld. Heeft u interesse? Neem dan contact met ons op: Jeroen van den Berg, 035-6024321 drempelvrees en gezonde spanning. Ze wilden al lemaal graag en dan kan je ook wel eens te gretig worden. Bovendien telt het team wat jonge spelers. Voor die gasten is het soms wat moeilijk om de concentratie vast te houden." Voogd maakt er geen punt van. "We hebben dinsdag echt niet rond de tafel geze ten om uit en tena de tekor ten te bespreken. Iedereen weet zelf best wel waar het aan schortte. We hebben gewoon getraind." Zondag komt PSV naar Bijdorp. Een angstgegner? "Geen idee! We gaan ge woon uit van onze eigen kracht." SCHIEDAM - Fianchetto is de degradatiedans ternau wernood ontsprongen en heeft zich gehandhaafd in de promotieklasse. In de laatste wedstrijdronde le den de schakers een fikse 6-2 nederlaag tegen CSV. Daardoor werden ze afhan kelijk van het resultaat van het duel tussen Spijkenisse 2 en Ivoren Toren 2. Bij een gelijkspel, en het zag er lang naar uit dat die er zou komen, zou de Schiedams/ Vlaardingse combinatie de graderen. Maar Spijkenisse deed zijn sportieve plicht en won met 4,5-3,5. Tegen CSV zorgden remises van Bart Voogt, Arie Verschoor, Jos Kruidenier en Bas van Driel voor de twee punten. Van der Leeden Partners B.V. Accountants en Belastingadviseurs Karei Doormanweg 7a I 3115 JD Schiedam Tel: 010 - 427 21 50 www.vanderleedenpartners.nl Van der Leeden Partners B.V. in Schiedam heeft een vacature voor een parttime boekhoudkundig medewerker (M/V). In deze functie ben je verantwoordelijk voor het verzorgen van de administraties en aangiften omzetbelasting van onze klanten. Daarnaast neem je de telefoon aan. Het gaat om een functie van 16 uur per week, verdeeld over twee werkdagen, waarbij onze voorkeur uitgaat naar de woensdag en de vrijdag. Wij vragen: Enige jaren relevante werkervaring; Flexibele werkhouding en inzetbaarheid; Bekendheid met Cash Software is een pré; Kunnen werken met Word en Excel; Goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Een marktconform salaris; 30 vakantiedagen bij een fulltime dienstverband; Een pensioenregeling op basis van een beschikbaar premiestelsel;- Een prettige werksfeer in een no-nonsense kantoor. Interesse in deze vacature? Reageer snel! Als je denkt dat dit profiel je op het lijf geschreven is, dan verzoeken wij je vriendelijk om jouw motivatiebrief en cv uiterlijk vrijdag 24 april 2015 te mailen naar rob@vdlpbv.nl, t.a.v. Rob van de Graaf. Je ontvangt altijd een reactie van ons.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 8