Wat zijn de wijzigingen met Schiedamse titel weer op het spel PPSC met films op YouTube Teleurstellend Tienmaal op podium Verlies Nexus Hermes won nu niet Afvalbrengstation Op maandagPrapril is het afvalbrengstation gesloten, an maandag 27 april containers voor eleegd ojPzaterdag www.iratio.nl 0102621000 1e prijs: X-box 2e prijs: Minitablet 3e prijs: Waardebon voor game 4e prijs: SpeUenpakket SCHIEDAM - PPSC is vooral een voetbalvereniging, maar wel één, die open staat voor veranderingen, samenwer king en betrekken van nieu we doelgroepen. Over haar maatschappelijke functie wordt voortdurend nage- SCHIEDAM - Na de 2-4 ne derlaag degen hekkensluiter Avanti is Scyedam rijp voor degradatie naar de le klasse. Temeer omdat puntenpak- ker Jochem de Hoop naar de Belgische competitie verkast en er geen adequate vervan ger op de reservebank zit. In de verloren thuisbeurt wist alleen De Hoop partijen te winnen. Smajic en Van Raadshooven verloren 2 maal. Beter nieuws is er over de Schiedamse tafeltennis sters. Die kwamen niet in actie, maar kunnen zater dag het kampioenschap ze ker stellen door 6 punten te pakken bij het zwakke US2. Daarna volgt nog een reeks wedstrijden voor promotie naar de eredivisie. dacht en nieuwe initiatie ven genomen. Zo startte het onlangs op YouTube een ei gen kanaal waar nieuwe ac tiviteiten op filmpjes te zien zijn. Eén filmpje richt zich op ouderen, die zich door tafeltennis actiever willen SCHIEDAM - Bij de Internatio nale Soeverein Judocup in het Belgische Lommei ston den judoka's van Sportinsti tuut Schiedam tienmaal op het podium. Bij de jeugd werden Owen Bruinsel en Jelmer van der Ploeg eerste, Mick van den Bos, Kimberley Blokland en Aron Lussenburg tweede en Roel Guldemond derde. In de categorie -15 jaar werd Fabiënne van Dorst derde. Ruby Banen bereikte via vier ippon overwinningen de finale bij de dames maar verloor van de Zwitserse Fa- biana Giammancheri. In de categorie -21/+21 jaar bereik te Tim Banen knap de derde plaats in de klasse -60 kg. gaan bewegen en de ander op wandelaars, die het club gebouw in park Thurlede als startpunt kunnen gebrui ken. Op YouTube te vinden via de zoekwoorden PPSC tafeltennis of wandelclub; Meer info: 06-23482266. Mark Roon haalde de finale in de klasse +100kg, maar werd van de hoogste podi um afgehouden door Kristi- aan Laumen. Süheyl Uyar was actief op de European Judocup in het Tsjechische Teplice en werd in de twee de ronde uitgeschakeld. Hij won zijn eerste partij met ippon van de Pool Tomasz Zielski. Daarna bleek Tofig Mammadov uit Azerbaijan te sterk (ippon). Wanneer deze tegenstander de halve finale had bereikt mocht de Schiedammer in de herkansing proberen ver der te komen. Mammadov, die later wel brons won, slaagde daar echter niet in. •10 O www.nieuwestadsblad.nl Hermes DVS ging zaterdag terug in de tijd. De Schiedammers grepen het duel tegen Sparta/AV aan terug te blikken op 1952, toen de lichtblauwen in een bomvolle Kuip Sparta versloegen en kampioen werden. Dat zat er dit jaar niet in. Sparta liet zich niet opnieuw verrassen en won: 0-5. Foto: Wegener SCHIEDAM - Om in het kiel zog van koploper Reeuwijk te blijven moest Nexus win nen van het ook op een hoge positie azende Gemini. Dat lukte echter niet waardoor de Schiedamse korfballers naar de middenmoot zakten en zelfs binnen bereik van de degradatiekandidaten kwamen. In Gouda moest Nexus, dat zelf kunstgras heeft, wennen aan gras en de nieuwe vakindeling. Dat lukte aardig. Tot halver wege bleef de achterstand beperkt tot 7-6. Daarna sloeg de thuisclub toe en liep weg naar 10-6. Het liet Nexus nog wel terugkomen tot 12-10, maar stelde de zege daarna in een spannende slotfase, alsnog veilig: 13-12. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 april 2015 Het Schiedams voetbalkampioenschap keert terug. Voor de zoveelste keer. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - De strijd om de plaatselijke voetbalhegemo nie, voor het laatst georga niseerd in 2007, herrijst uit de as. En niet voor het eerst, want het toernooi kende ze ker drie voorgangers die na verloop van tijd door onder ling gekijf, tenonder gingen. Ondanks die voorgeschie denis durft initiatiefnemer Marvin Janssen - ook de man achter het Open Schie damse kampioenschap voor veteranen en het Horeca- toernooi - het toch weer aan. "Met dit concept moet het lukken", laat hij zelfverze kerd weten. Het wordt een ééndaagstoernooi op zater dag 6 juni op het complex van SVV. "Deze stad ver dient zo'n evenement." Om In 1995 werd HBSS na 2-1 winst op SVV Schiedams kampioen en mocht aanvoerder Ron van Roon de bokaal afhalen bij wethouder Luub Hafkamp. Foto: archief de interesse te peilen zijn vooraf de voorzitters en de trainers benaderd. "Die wa ren zonder uitzondering po sitief." Enige afwezige is het zaterdagelftal van Hermes DVS, dat zegt op de toer- nooidag geen representatief elftal op de been te kun nen brengen. De negen wel aanwezige elftallen worden ingedeeld in drie poules, waarvan de winnaars en de beste nummer twee de halve finale spelen. Voor de loting is nog geen exacte datum ge prikt. "Maar die is in ieder geval begin mei." Ook wordt gedacht aan een in augustus te spelen Super Cup-wed strijd tussen de Vlaardingse en Schiedamse kampioen. Graag gedaan. Helpen jullie mee om de straat na de vrijmarkt in Kethel schoon achter te laten? Breng je niet verkochte spullen tussen 13.00 en 17.00 uur naar één van de speciale afvalcontainers op de parkeerplaats achter Hof van Spaland. Je ontvangt dan een kanskaart waarmee je kans maakt op mooie prijzen: In plaats worden de restafval geleegd .25 april. Zet uw de wijzigingsdagen tussen 5.00 en 7.30 uur op de vaste aanbiedplaats. Online afvalkalender Voor wijzigingen kunt ook de afvalkalender op www.irado.nl raadplegen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 10