e gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam Vervolg Horeca Evenementen Om het feestelijk te houden en vooral om ongewenste effecten en excessen tegen te gaan, zullen in ieder geval de volgende voorschriften in acht genomen moeten worden: vrijmarktactiviteiten zullen in beginsel niet worden geweerd langs de volgende wegen (voor een kaart van de vrijmarktgebieden kunt u kijken op www.schiedam.nl en op www.officielebekendmakingen.nl Kethel Laan van Spaland (op de trottoirs), Vlaardingseweg (op de trottoirs), parkeerterrein ach terzijde Hof van Spaland, Lindeijerstraat (op de trottoirs). Schiedam Centrum: Broersveld, Land van Belofte en de Lange Kerkstraat (op de trottoirs); Schiedam Zuid (de Gorzen): Groenelaan; het plaatsen van kramen, tafels, luifels en bouwwerken, zoals partytenten, pagodeten ten en podia zijn niet toegestaan op de vrijmarkt, uitsluitend het gebruik van kleedjes is toegestaan; niet vergunde commerciële activiteiten (inclusief de verkoop van snacks, dranken etc.), zijn niet toegestaan op de vrijmarkt met uitzondering van verenigingsactiviteiten; toegangen, nooduitgangen en inritten naar woningen, winkels, bedrijven enz. dienen vrij gehouden te worden. Tevens dienen de brandkranen vrij toegankelijk te blijven. Verder dienen de straten en de pleinen een vrije doorrijbreedte van minimaal 3.50 meter te hebben ten behoeve van voertuigen van hulpverleningsdiensten, eventuele versieringen zoals vlaggetjes e.d. mogen vanaf een hoogte vanaf 4.50 meter worden opgehangen; de gebruikte locaties dienen opgeruimd en schoon te worden achtergelaten. Voor het restafval zullen op de locaties Spaland, Groenelaan en Land vap Belofte extra vuilcon tainers worden geplaatst; de vrijmarktactiviteiten mogen uitsluitend plaatsvinden op 27 april 2015 doch dienen die dag om 17.00 uur beëindigd te zijn; de aanwijzingen van handhavingsambtenaren dienen onverwijld te worden opgevolgd. Verder zullen er met betrekking tot de vrijmarktactiviteiten tijdelijke verkeersmaatregelen worden getroffen. In Schiedam Kethel betreft dit parkeerverboden in de gehele Lindeijerstraat, de Laan van Spaland, het parkeerterrein achter de Hof van Spaland en de twee parkeerterrein- tjes bij de winkels/horecabedrijven aan de Schiedamseweg 41 a t/m 41 h. In verband met te verwachten drukte is de parkeergelegenheid schaars. Bezoekers wordt aange raden gebruik te maken van het openbaar vervoer (tramlijn 21 en 24 of buslijn 51). De Schiedamseweg zal op zaterdag 27 april 2015 (ter hoogte van de kruising-Zwa luwlaan Schiedamseweg) worden afgesloten van 06.00 uur tot 18.00 uur. In Schiedam Centrum zal een inrijverbod gelden voor de Broersveld en op het Land van Belofte op maandag 27 april 2015 van 07.00 tot 17.00 uur. In Schiedam Zuid zal een inrijverbod gelden voor de gehele Groenelaan op maandag 27 april 2015 van 10.00 tot 16.00 uur. Indien onverhoopt de voorschriften niet in acht worden genomen en/of op andere wijze de openbare orde en veiligheid in het geding is, kan handhavend worden opgetreden, het geen verwijdering van stoffen en goederen (bestuursdwang) kan inhouden. Tevens kunnen, indien weersomstandigheden en/of, (inter-nationale gebeurtenissen daartoe aanleiding geven, zulks ter mijn beoordeling, de activiteiten worden afgelast of tussentijds worden beëindigd. Daar wordt echter niet van uitgegaan en daarom wenst ik de deelne mers en de bezoekers aan de vrijmarkten een feestelijke Koningsdag toe. Omgevingsvergunning Mededelingen Omgevingsrecht Aanvragen Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteit bouwen, het bouwen van een las- school, binnengekomen op 16 april 2015. Kerkweg 97, 3124 KD; met de activiteit bouwen, het vernieuwen en vergroten van een dakkapel aan de voorzijde, binnengekomen op 7 april 2015. Koekoekslaan 97, 3121 XJ; met de activiteit bouwen, het vergroten van het terras aan de achterzijde van de woning, binnengekomen op 9 april 2015. Koekoekslaan 99, 3121 XJ; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van het terras aan de achterzijde, binnengekomen op 9 april 2015. Lange Haven 54-46, 3111 CH; met de activiteiten handelen met gevolgen voor be schermde monumenten en bouwen, een intrene muurdoorbraak ten behoeve van een samenvoeging van winkel- en productieruimtes, binnengekomen op 10 april 2015. Raam 32-34, 3111 PL; met de activiteiten slopen in beschermd stads- of dorpsgezicht en bouwen, de kozijnen, ramen en deuren vervangen in verband met onderhoudswerk zaamheden, binnengekomen op 9 april 2015. Munterstraat 2, 3123 PN; met de activiteit bouwen, het realiseren van een dakopbouw op de garage, binnengekomen op 8 april 2015. Rietkraag 53, 3121 TC; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een aanbouw aan de voorzijde, binnengekomen op 15 april 2015. Olympiaweg/Sportlaan; met de activiteit kappen, het kappen van 275 bomen (diverse soorten) in verband met het bouwrijp maken van de locatie Ventura, binnengekomen op 9 april 2015. Westerhavenbrug; met de activiteiten bouwen en weg aanleggen of veranderen, het renoveren van de Westerhavenbrug, binnengekomen op 17 april 2015. Verleende vergunning Reguliere procedure Voorhavenkade; met de activiteit uitvoeren van een werk, geen bouwwerk zijnde, of van werkzaamheden, in gevallen waarin dat bij een bestemmingsplan, beheersverordening, exploitatieplan of vóorbereidingsbesluit is bepaald, het uitvoeren van herstelwerkzaam heden aan de constructie van de kademuur, verleend op 16 april 2015.3 Milieu-informatie Wet bodembescherming Op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme saneringen hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van provincie Zuid-Holland voor de locatie Schiekade 30 (hof van Cyrene/bochtafsnijding De Schie) (postcode 3125KJ), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie P nummer 3331 (gedeeltelijk) een meldingsformulier evaluatieverslag sanering immobiel ontvangen met het verzoek hiermee in te stemmen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding hebben besloten instemming te verlenen aan het verslag 'Evaluatie Immobiel BUS-sanering' en het behaalde saneringsresultaat op grond van artikel 39b, lid 6 Wbb juncto artikel 14 Besluit uniforme saneringen. U kunt de beschikking vanaf 22 april 2015 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum (OmgevingsloketStadserf 1.3 De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam (www.schiedam.nl/bekendmakingen.html) en op Gemeenschappelijk Voorziening Of ficiële Publicaties (GVOP) (www.officielebekendmakingen.nl).Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het team Vergunningen en Handhaving, telefoon 14 010.Wbb- code: SC060601282/B5004. Maatwerkvoorschriften Besluit lozen buiten inrichtingen Beschikking (Kortlandstraat 30-32). Op grond van artikel 1.6 Besluit lozen buiten inrichtin gen maakt het collegeburgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam bekend, dat er maatwerkvoorschriften ingevolge voornoemd Besluit zijn opgelegd ten aanzien van het lozen van grondwater, afkomstig van een bodemsanering ter plaatse van de locatie Kortlandstraat 30-32 (postcode: 3117 ND).De maatwerkvoorschriften betreffen een na dere invulling van de voorschriften van het bovengenoemd besluit in het belang van de bescherming van het milieu. U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 22 april 2015 ge durende 6 weken op de volgende plaatsen inzien bij het Klant Contact Centrum (Omge vingsloket), Stadserf 1 De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nlVervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen.3 Wet bodembescherming (Nieuwe Haven 81 - 89 en Warande 30 - 32 te Schiedam) Op grond van de artikel 28 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van BAM Milieu bv voor de locatie Nieuwe Haven 81 - 89 en Warande 30 - 32 te Schiedam (postcode 3116 AB), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie M nummers 6180, 6181 en 6182 een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek in te stemmen met een herziend saneringsplan. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten instemming te verlenen aan het herziende sane ringsplan op grond van artikel 39, lid 2 Wbb. U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 22 april 2015 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum (Omge vingsloket), Stadserf 1. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam (www.schiedam.nl/bekendmakingen.html) en op Gemeenschappelijk Voorziening Offici ële Publicaties (GVOP) (www.officielebekendmakingen.nl).1 Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15