Gebr. v/d Bosch keukens Husky lovers gezocht Is het haalbaar om nu over te stappen van huur naar koop? Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. SUPER AANBIEDING HOEKKEUKEN 215X220CM 2499.- INCL. BTW Gebr. v/d Bosch keukens fonds mamwm Het Boek van de Week: 'Om niet te verdwalen' -*• Het Goed onderneemt socialer Eet je fit, eten bij ziekte Je eigen film op het witte doek Er is meer mogelijk dan je denkt. O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 april 2015 20 Compleet met koelkast schouw kookplaat blad spoel en kraan. +/- 20 kleuren en modellen leverbaar! Uitbreiding mogelijk in alle maten meerprijs koelvriescombinatie 300.- meerprijs vaatwasser 300.- meerprijs oven 250.- Ook hebben wij nog div. showroomkeukens tegen www.vdboschkeukens.nl korting. Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 14.30 uur Kent u de Ouderen- Ombudsman? Die wijst u de weg! Bei de OuderenOmbudsman! 0900 - 60 80 100 (5 cent/min.) --nationaal ouderen De honden hebben veel beweging nodig, lange wandelingen, maar door mee te rennen naast de fiets of step kunnen ze pas echt goed hun energie kwijt. Foto: Rick van Helden SCHIEDAM - Kringloopwin kel Het Goed is onlangs op nieuw gecertificeerd als een bedrijf dat meer dan gemid deld bijdraagt aan de werk gelegenheid van kwetsbare groepen. In de winkels in Schiedam en Vlaardingen vonden de afgelopen weken verschil lende audits plaats. De vestigingen van Het Goed zijn vanaf 2012 gecer tificeerd volgens het keur merk: de Prestatieladder So cialer Ondernemen (PSO). De PSO is ontwikkeld door onderzoeksbureau TNO en geeft de mate aan waarin een bedrijf bijdraagt aan de werkgelegenheid voor men sen met een kwetsbare ar beidsmarktpositie. SCHIEDAM - Looka en Shokay vormen samen een H'usky- koppel van 6 jaar dat door omstandigheden een gewel dig nieuw thuis zoekt. Om dat Looka en Shokay zo erg aan elkaar gehecht zijn dat zij zelfs ontsnappen uit hun kennel om bij elkaar te zijn, wil Hargahoeve ze absoluut samen plaatsen. Dat moet wel echte liefde zijn! Beide honden zijn erg sociaal naar volwassenen en kinderen. Met katten kunnen zij niet overweg. Kennismaken op afspraak kan, bel daarom: 010 - 434 53 35. Hoogste trede De PSO kent, naast een aspi rant-status, drie niveaus. In de nieuwe audit is Het Goed opnieuw ingedeeld in trede 3, de hoogste trede. SCHIEDAM - Voedzaam eten en drinken is belangrijk, ze ker wanneer je ziek bent of moet herstellen na een ingreep. Maar wat is goede voeding? Kom hier meer over te weten tijdens de Argos l'Entrée themabijeen komst 'Voeding bij ziekte; Eet u fit!' op donderdag 30 april in Geriatrisch centrum DrieMaasStede. Toegang is gratis en er staat een kopje koffie klaar. Vanaf 13.30 is de zaal open en ze starten om 14.00 uur. Voor meer informatie over Argos l'Entrée kun je terecht op www.argoszorggroep.nl of neemt je tijdens kantoor uren contact op via nummer 427 83 90. SCHIEDAM - Wenneker Ci nema presenteert woens dagavond 20 mei de eerste editie van '010 Cinema'het begin van een serie interac tieve avonden voor en door filmmakers en -liefhebbers uit de regio. Ben je filmma ker en heb je een korte film, waar je trots op bent en die ook een link heeft met de regio 010, stuur hem dan nu in! Wie weet, zie jij jouw film terug op het witte doek in het Wennekerpand. Uit de inzendingen wordt een selectie gemaakt van vier korte films, die op 20 mei vertoond worden. Voor meer informatie kijk je even op: www.OlOcinema. nl. 'Om niet te verdwalen' van Patrick Modiano wordt door Gerben Kom nu langs voor een onafhankelijk advies of kijk op hypotheker.nl Schiedam Browvesi 64 (010! 473 11 S0 SCHIEDAM - Elke week le zen Ruud Aret of Gerben de Bruijn een boek voor het Nieuwe Stadsblad. Deze week is dat 'Om niet te ver dwalen' van Patrick Modi ano, dat wordt beloond met een 8. Onze klanten vragen ons vaak naar deze besprekin gen én een veel gehoorde op merking is dan: 'Jullie geven wel vaak hoge cijfers'. Dat komt natuurlijk grotendeéls' omdat we meerdere boeken per week lezen en we het liefst de mooiste boeken voor jullie bespreken. 'Om niet te verdwalen' van de laatste Nobelprijswin naar Patrick Modiano is er weer eentje. Schrijver Jean Daragane leeft een afgezon derd leven in Parijs tot hij op een dag een onheilspellend telefoontje krijgt over zijn verloren adresboekje. Dat zet niet alleen het verhaal in gang, maar ook het geheu gen van Jean. Herinneringen stapelen zich op elkaar. Wat heeft er nu plaatsgevonden in Jeans jeugd en welke rol speelde de mysterieuze Annie As- trand daarin? Jean denkt na over de gesprekken die hij op latere leeftijd heeft gehad met de volwassenen uit zijn jeugd. Zij vullen de verhalen aan en creëren weer nieuwe verhalen. Modiano schept in zijn nieuwe roman een wereld, waarin het niet draait om de duiding van het mysterie, maar om de wispelturigheid van de herinnering. Soms is het net alsof je in een spie- gelpaleis rondloopt, dan wandel je weer door Parijs, vol cafés en pleinen. Dit al les zorgt voor een dromerige sfeer, al wordt, die in de hart verscheurende ontknoping wreed verbroken. beloond met een mooie 8. Ui UMN I. Ill If WmWMÊW Jazeker. Oe Hy pot heker.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 18