Ladies night in theater t Js nog niet voorotj jlijf 'maar bij mi.j \er toch maar één Mie ene dat ben jij Binnenkort in het theater Grote hits van Queen komen weer tot léven MITSUBISHI MOTORS 70 jaar Noteboom Rotterdam! De Mitsubishi-dealer voor Groot Rotterdam en nu ook Capelle en Nieuwerkerk a/d IJssel! Space star -Ruimste in zijn klasse -Leverbaar met comfortabele automaat -Winnaar Autoweek test -Vanaf €8.890,- ASX -Uitzonderlijk betaalbaar vanaf 18.99Q,- -Sportieve crossover -Sportieve rijeigenschappen -De zuinigste in zijn klasse speciale outdoor edition Outlander -Vernieuwd Design! -Standaard 7 zitplaatsen en automaat en navi -Vanaf 29.950,- Outlander PHEV -Uit voorraad leverbaar -Vanaf 39.950,- -Nu met gratis accessoirepakket naar keuze -7% bijtelling -Lease vanaf 595,- -Nu ook als X-line Autobedrijf Noteboom Rotterdam B.V, Noteboom: laagste prijsgarantie! A15 afrit 20 (max 15 minuten rijden) Ook hét adres voor onderhoud, reparatie en schade O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 april 2015 23 Javier Guzman Na zijn succesvolle en uit verkochte show vorig sei zoen, presenteert Javier Guzman nu zijn zevende show Absurd Verlicht in Theater aan de Schie. De cirkel is rond, het verleden is geweest. Is de jacht op 't nieuwe, verfrissende al be slecht? Is alles al van alle kanten belicht? Welnee, dat zou absurd zijn. Guzman is nog maar net begonnen... Absurd Verlicht is zaterdag 9 mei, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 24,00. Rebels of rhythm Vier mannen, acht vuisten op tafel en een spiksplinter nieuw spektakel! Dat Per- cossa veel meer is dan 're bels of rhythm' alleen weten we al lang. Waar Percossa komt, vallen monden open. De vier mannen drummen, stampen, vliegen, gooche len touwtje springen zich een weg door de=ze nieuwe, hilarische voorstelling. Wie zijn de mannen van Per cossa nou eigenlijk precies. Wie gaan er schuil achter die energieke bonken met die gespierde armen? Het zijn in ieder geval echte mannen, van vlees en bloed die al veel gezien hebben, op veel plekken zijn geweest en veel hebben meegemaakt. Een ding is zeker: het is een knettergekke show vol bizarre acts en steengoede muziek. Donderdag 23 april, 20.15 uur, toegang: 22,00. Theater aan de Schie organiseert een avond speciaal voor vrouwen. De dames worden bij de deur ontvangen door twee 'heerlijke' heren, waarmee iedereen ook op de foto kan en mag! Door het theater SCHIEDAM - In de zaal kunnen ze schaamteloos meezingen met Vuile Huichelaar, naast de voorstelling kunnen ze zich laten informeren en/of laten verwennen door di verse ondernemers die zich presenteren in de theater foyer. Voeten van de vloer Na de voorstelling kan ie dereen met de voeten van de vloer op de muziek van dj Dimitri. High wine Het is ook mogelijk een high wine te boeken! In samenwerking met Wij- ning, Wijn en Beleving uit Schiedam serveert Theater aan de Schie een high wine, bestaande uit verschillende soorten wijn en heerlijke hapjes. De high wine start altijd één uur voor aanvang van de voorstelling. Prijs high wine: 19,50 per per soon. Kaartverkoop Kom met alle dames zater dag 25 april, om 20.15 uur, naar Theater aan de Schie. Mannen mogen best komen, maar op eigen risico! Toe gang: 24,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie of telefonisch via telefoonnummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. O Online reserveren kan 24 uur per dag via www. theateraandeschie.nl. SCHIEDAM - Queen is één van de meest succesvolle bands allertijden, met maar liefst 18 nummer 1 hits én albums op hun naam. De grootsheid van de band en de gelaagde complexe nummers komen vooral live uitstekend tot hun recht. Dat bewijst ook de Bohemian Rhapsody Band, de Queen Tribute show uit Engeland, die de grootste hits van Queen weer tot leven brengt. De show bestaat uit zangers, zangeressen, dansers en danseressen die live de grootste hits van Queen ver tolken. De castleden speel den stuk voor stuk al grote rollen in diverse Broadway musicals. Tel daarbij een geweldige rock band, spec taculaire kostuums en ge woon steengoede nummers op en je hebt een show om je vingers bij af te likken. Hits als We Will Rogk You, Killer Queen, We are the Champi ons, Barcelona en natuurlijk Bohemian Rhapsody zullen zeker niet ontbreken. Kaartverkoop Bohemian Rhapsody Band is met de voorstelling Som body to love zaterdag 2 mei 2015, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 25,00. Reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur op te lefoonnummer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. O Online reserveren kan 24 uur per dag via www. theateraandeschie.nl. Foto: Met de Queen Tribute Show komen de grootste hits van Queen weer tot leven in het theater. Foto: Corefocus Photography Een avondje uit speciaal voor dames, eventueel te boeken in combinatie met een High Wine. Jose Eldering Kamerlingh Onnesweg 32 - 2991 XL Barendrecht Tel. 010 - 2923434 - www.noteboom.nl rth

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 23