Weer veel vrijmarkt, maar ook genoeg live muziek BTW VRIJE FASHION DAYS Natuurlijke oplossing bij prostaat- en plasproblemen 21% KORTING OP TRUIEN'BROEKEN'JASSEN HEERDII IK 2 2 «kakker© aMMerlaan 94% VAN DE CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! Feestelijk oranje gebak Oranje petit four t/m 27 april 1,25 Granola ontbijtgranen, 200 gram 2,501 Krentenbollen 6 stuks 2," w www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 april 2015 5 Vrijmarkt, houd je aan de regels! SCHIEDAM - In Kethel en in de binnenstad is een aantal gebieden beschikbaar voor vrij markten. Om de dag zo soepel mogelijk te laten ver lopen geldt een aantal huisregels. Zo mogen de vrijmarktactivitei ten uitsluitend plaats vinden op maandag 27 april tot 17.00 uur. Niet- vergunde commerci ële activiteiten zijn niet toegestaan. Er mogen uitsluitend kleedjes worden ge bruikt. Het plaatsen van kramen, tafels, luifels en andere bouwwerken is niet toegestaan. Voor meer info: team Horeca en Evenemen ten via nummer 14 010. Programma Live op Straat Koemarkt Korenbeurs 12.00 Motwat Ddsdsdd, 13.00 Dusty Tim Old Man's Riot 14.00 Richard Beuke laar en Pirn Kouwen- hoven, 15.00 Linda Kreuzen en Tim Verhaal 16.00 CC Grand en The Liars. Grote Markt Stedelijk Museum Van 13.00 tot en met 16.00 uur gevarieerd programma. Koningsdag in Centrum en Kethel SCHIEDAM - Koningsdag start dit jaar bij de horeca al twee dagen eerder, want op de zaterdag en zondag voor Ko ningsdag hebben verschil lende horecagelegenheden live muziek. Maandag 27 april is het in de binnenstad van Schiedam weer feest tij dens Koningsdag. Naast vele winkels in de binnenstad zijn de winkels in de Nieuwe Passage en ABC op Koningsdag tussen 12.00 - 17.00 uur open en in de straten van het centrum kan tijdens deze feestdag gratis geparkeerd worden. Ook is het mogelijk gratis te parkeren in de parkeergara ge van de Nieuwe Passage. Kinderen en acts In samenwerking met Kom- kids worden er op de Hoog straat van 11.30-15.30 uur kinderactiviteiten georgani seerd. Schudkokers, versier jezelf, fruitspiesjes maken, vlaggetjes maken, potjes versieren alles mag. Vergeet niet de kaart te laten stempelen voor de kleine verrassing aan het einde van het parcours. Tussen 13.00 - 15.00 uur wandelen er Bert en Ernie poppen, de Proosje Pop en vier steltlopers over de Hoogstraat en door de Maandag 27 april wordt koning Willem Alexander weer een jaartje ouderen ook in Schiedam wordt dat uitbundig gevierd. Foto: RVD Rineke Dijkstra Vrijmarkt en Oranje loper In de Lange Kerkstraat, op het Land van Belofte en in Broersveld kunnen kleed jes uitgestald worden om spuien op te verkopen. Geen tafels dus. Tussen de Hoogstraat en het Land van Belofte op het Broersveld wordt wederom een oranje loper voor de Koningsdag bezoekers uit- Kethel In Kethel start de dag tradi tiegetrouw met de aubade om 09.00 uur bij de Dorps kerk. Ook daar is er de ge hele dag door vrijmarkt in de aangegeven gebieden en op het feestplein, Abel Tas manstraat, treden artiesten als Jill Helena en Jason Bou- man op. Kinderen kunnen zich hier vermaken me attracties als de Jungle-Run, spring kussens en ballengooien. Met een strippenkaart van slechts drie euro kun je aan van alles en nog wat mee doen. 's Avonds is er natuurlijk weer een lampionnenop- tocht vanaf het Noordein de, om 22.00 uur start het spectaculaire vuurwerk in het weiland in Schiedam- Noord. West kleurt Oranje' SCHIEDAM - In en rond om De Erker worden op Koningsdag diverse activiteiten georgani seerd. Zo start vanaf 09.00 uur de gratis vrijmarkt. Om 10.00 uur kunnen kinderen hun fiets ver sieren en na een fietstocht door de wijk zal de burgermeester 's mid dags de prijzen uitrei ken voor de mooist versierde fiet sen. Er is een spring kussen en er zijn diver se kinderspelen. Om 12.00 uur begint het podiumprogramma met optredens van on der andere de cover band Vivace, zangeres Ashley de Jong en de Eortugese Volksdans groep Fitas do Guadia- na. Vanaf 17.30 start het binnenprogramma met de DJ's van Partyzone en een optreden een mystery Rock band. Tijdens deze dag wordt ook de nieuwe keuken van het wijkcentrum in gebruik genomen. Voor meer informatie: www.wij keent rum- deerker.nl of bel 010 426 7767. Op do vrij en zat Veerplein 29 3131 CX Vlaardinqen Tel. 010 - 434 39 06 Meerdere keren per nacht plassen? Zwakke urinestraal? Na- druppelen? Dit zijn typische verschijnselen van een goedaardige prostaatvergroting. De prostaattest geeft een indicatie of dit mogelijk het geval is. A.Vogel ProstaforceMed* is een 100% natuurlijke oplossing bij piasproblemen als gevolg van een vast gestelde goedaardige prostaatvergroting. Maar liefst 50% van de mannen boven de 50 jaar krijgt te maken met plasproblemen als gevolg van een goedaardige prostaat- vergroting. Dit is een normaal ouderdomsverschijnsel, maar het kan wel het dagelijks leven beïnvloeden. 100% natuurlijke oplossing bij plasproblemen A.Vogel ProstaforceMed is een 100% natuurlijke oplossing op basis van de extracten van de zaagbladpalmvrucht die plas problemen als gevolg van vastgestelde goedaardige pros- 8ij plasproblemen prostaatvergroting reeds lang bestaand gebruik. LaaLVCrgiUUiig vcrminucn. Verkrijgbaar bij de meeste apotheken. Lioe ue Hoe vaak jn prostaattest! Nooit Minder dan 1 op de 5 keer Minder dan de helft van de keren Onge veer de helft van de keren Meer dan de helft van de keren Bijna altijd Score moest u gemiddeld 's nachts het bed uit om te plassen? 0 1 2 3 4 5 moest u binnen 2 uur opnieuw plassen? 0 1 3 4 5 had u moeite om het plassen op te houden? 0 1 3 4 5 had u het gevoel dat uw blaas na het plassen nog niet helemaal leeg was? 0 2 3 4 5 gebeurde het tijdens het plassen dat de straal zwak was en enige keren onderbroken werd? 0 1 2 3 4 5 had u last van nadruppelen? 0 1 2 3 4 5 moest u persen voordat de urinestraal op gang kwam? 0 1 2 3 4 5 Uitleg totaalscore: 0-2 geen piasklachten, 3-7 lichte piasklachten, 8-19 matige Totaal: www.bakkerammerlaan.nl mogelijk een aantal specifieke verschijnselen vai Voor het stellen van de juiste diagnose dient u c n totaalscore van 3 of hoger blijkt dat u avogel.nl/piostaattest dé Weekkrant is overal welkom De aanbiedingen gelden van donderdag 23 t/m woensdag 29 april W6GGNG»- Media

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5