i i l i Woningaanbod Kort Vrije sector huurwoningen van Woonplus Unieke lenteacties Succesvolle Informatiemarkt Koopwoningen Fietstocht met gemeente raadsleden Garages, overdekte parkeerplaatsen en parkeerbeugels Prijswinnaars WV-bonnen Gewijzigde openingstijden mei Woonplus verhuurt naast sociale huurwoningen ook woningen met een huurprijs vanaf 710,68. Deze woningen worden ook wel vrije sector woningen genoemd. Wanneer kunt u vrije sector huren? Om een vrije sector woning bij Woonplus te huren, heeft u een huishoudinkomen van minimaal 34.911,- nodig. Uw huishoud inkomen is het verzamelinkomen van alle bewoners die in de woning (gaan) wonen. Interesse? Regelmatig komen er vrije sector woningen vrij. Voor de meeste woningen en apparte menten in de vrije sector gelden geen wachtlijsten. Bovendien hoeft u niet in geschreven te staan als woningzoekende bij Woonnet Rijnmond. Een beschikbare woning in de vrije sector is dus relatief snel te betrekken. Houd er rekening mee dat u bij het huren van een vrije sector huur woning geen aanspraak kunt maken op huurtoeslag. Actueel aanbod De beschikbare vrije sector woningen worden op onze website 'te huur' aangeboden. Op de pagina 'ik zoek een woning' is spéciaal ruimte gereserveerd voor ons vrije sector aanbod. Wanneer u op zoek bent naar een woning, dan kunt u op de website ook een interesseformulier invullen. Wij nemen dan contact met u op zodra een woning vrij komt. U kunt ook contact opnemen met onze woonmakelaars via 010 - 204 51 00. 6% korting voor huurders Woonplus Bent u huurder van Woonplus en besluit u een koopwoning van ons te kopen? Tot 21 juni 2015 ontvangt u 6% korting op de koopsom. Deze actie geldt voor huurders die hun eigen huurwoning kopen én voor huurders die een andere koopwoning van Woonplus kopen. Cadeaupas Bent u geen huurder van Woonplus Schiedam maar besluit u wel vóór 21 juni 2015 een koopwoning van Woonplus te kopen dan ontvangt u een IKEA cadeau pas van 1.000,-! Een leuke start voor de inrichting van uw nieuwe woning. Meer informatie Heeft vragen? Neem contact op met verkoop@woonplus.nl of (010) 204 53 82. Kijk op www.woonplus.nl voor ons actuele verkoopaanbod en de voorwaarden. Op zaterdag 11 april zou Woonplus een fietstocht organiseren voor de gemeenteraadsleden van Schiedam. Déze fietstocht is verzet naar zaterdag 30 mei. Het doel is een nadere kennis making met elkaar. Woonplus presen teert haar koers voor de komende jaren. Vervolgens fietsen de raadsleden langs verschillende projecten van Woonplus. Tijdens de fietstocht ligt het accent op de projecten waar Woonplus de komende tijd aan de slag gaat. Te huur te koop Naast woningen verhuurt en verkoopt Woonplus verspreid door Schiedam ook garages, overdekte parkeerplaatsen en parkeerbeugels. De huurprijzen variëren van 20,57 per maand voor een parkeerbeugel en 37,51 per maand voor een overdekte parkeer plaats tot 139,15 per maand voor een garagebox. Heeft u interesse? Neem contact met ons op via parkeer@woonplus.nl of (010) 204 51 00. Onder alle bezoekers van onze open huizen op 28 maart en onze Informatie markt Koopwoningen van 11 april zijn VVV-bonnen van 100,- verloot. Mevrouw L. Lamers uit Maassluis, de heer S. Hoving uit Hellevoetsluis en mevrouw C. Rocha uit Schiedam zijn de gelukkige prijswinnaars. Gefeliciteerd met uw prijs! Woonplus is gesloten op: - Donderdag 14 mei (Hemelvaart) - Maandag 25 mei (Pinksteren) Voor spoedeisende reparaties kunt u ons bellen via telefoonnummer: (010) 20 45 100. U wordt dan door geschakeld naar onze wachtdienst. rp Openingstijden kantoor Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug'te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken 1Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 3. Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of-overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Repa ratieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 TOO, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst. 11 april stonden onze experts bij Woonplus klaar om bezoekers te informeren over hypotheekmogelijkheden, testamenten en notariële vragen, de woningen van Woonplus en de keuken- en badkamer pakketten. Na een onafhankelijk advies en een financiële QuickScan stond de bus al klaar.om vrijblijvend diverse modelwoningen te bekijken. De markt werd druk bezocht en door bezoekers zowel 'nuttig', 'informa tief', 'gezellig' als 'zeker de moeite waard' gevonden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 13