m Doorbraak bij Sima Sport Shoes kwakernaat auping Helnenoord WAT IS ER TE DOEN IN SC Jouw Auping Speciaal voor jou gemaakt slaapboulevard,nl Voor C 1.789,- StAAPBOULEVARD 4000m2 3 www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 6 mei 2015 19 Financieel café in Oost Heb je vragen over finan ciële zaken? Kom dan elke donderdag naar het finan cieel café van 13.00 - 14.15 uur. Houd jij aan het eind van je geld ook altijd een stuk maand over? Kom dan naar het 'Gelukkig met ge- noeg-atelier' elke donder dag van 14.30 - 16.00 uur. Onderwerpen die hier aan de orde komen zijn budget teren,geldbesparingstips en koken met weinig geld. Geïnteresseerd, kom langs of neem contact op met Pau la van Oeveren: oeveren@ wotschiedam.nl of bel 06- 10451061. Deelname is gra tis in Wijkcentrum Oost aan de Boerhaavelaan 79. Dameskoor Eigen Wijs in De Erker In wijkcentrum De Erker treedt woensdag 13 mei Da meskoor Eigen Wijs op uit Moordrecht. Het repertoire bestaat uit bekende Nederlands- als Engelstalig luisterliedjes en meezingers. De muzikale begeleiding wordt verzorgd door drie accordeonisten. Het optre den begint om 19.30 en de toegang is gratis. Voor meer info: 426 77 67. Kunstproject op het Windas Op basisschool het Windas wordt woensdag 13 mei voor het eerst in de geschiedenis van de bassischool gestart met een kunstproject. Het project wordt 's mor gens om 8.45 uur officieel door wethouder Houtkamp geopend. Vervolgens gaan alle groepen op het school plein met een andere vorm van kunst aan de slag. Het project duurt tot en met woensdag 3 juni. Alle groe pen gaan tijdens het kunst project aan de slag om een blijvend' groepswerkstuk te maken. Sommige groepen krijgen hier hulp bij van een Schiedamse kunstenaar. Ook buiten het groepswerk- stuk om zal er tijdens de lessen in alle groepen veel aandacht aan kunst worden besteed. Concert 70 jaar bevrijding Dit jaar wordt in heel Neder land herdacht dat ons land in 1945 werd bevrijd. Op 6 juni, D-day, begon de bevrij ding van West-Europa op de stranden van Normandië. Op 6 juni organiseert mu ziekvereniging St.Radboud danook een groots bevrij dingsconcert in de Grote Kerk. Het concert staat in het teken van 70 bevrijding maar 'bevrijding' zal in een groter perspectief te be luisteren zijn. Het concert begint om 20.00 uur. Kaar ten kosten tien euro en zijn verkrijgbaar bij de leden van St.Radboud, bij boekhan del Post Scriptum en via de website www.sintradboud. nl. Programma Zaterdagmiddag 9 mei is de Plantagekerk aan de Lange Nieuwstraat 61-63 open van 14.00-16.00 uur. Loop eens naar binnen voor een moment van rust, er wordt gratis een kopje kof fie/thee geschonken. Ook kan op het gemak het gebouw worden bekeken of geluisterd worden naar het historische Rütter-orgel uit 1881 tussen 14.30-15.30 uur. Voeding bij ziekte; Eet u fit! Voedzaam eten en drinken is heel belangrijk, zeker wanneer je ziek bent of moet herstellen na een ingreep. Maar wat is goede voeding? En wat kan goede voeding betekenen? Kom hier al les over te weten tijdens de Argos l'Entrée themabijeen komst 'Voeding bij ziekte; Eet u fit!' op dinsdag 12 mei in Zorgcentrum Frangois HaverSchmidt. Een diëtiste is te gast en vertelt meer over het belang van goede voeding. Ook is er ruimte om vragen te stel len en er is voldoende infor matiemateriaal beschikbaar om alles nog eens rustig na te lezen. Deze bijeenkomst is in Fran gois HaverSchmidt aan de Willem de Zwijgerlaan 35 en deze keer eenmalig op dins dagochtend in plaats van donderdagochtend. Toegang is gratis vanaf 09.30 uur. Het kan niemand ontgaan die Sima Sport in Hof van Spaland binnenloopt. Een grote doorgang biedt toegang tot een ruime schoenenwinkel. Bij het nieuwe Sima Shoes zijn niet alleen sportieve schoenen te koop maar vooral modieuze schoenen van tal van bekende merken zoals Gabor, Ecco, Tamaris en Floris van Bommel. SCHIEDAM - Simone en Mare Schimmer vierden in april het 25-jarig jubileum van allround-sportwinkel Sima Sport. De ondernemers pur sang grepen deze mijlpaal aan om hun winkel uit te breiden. "Consumenten onderzoek wees uit dat in' Hof van Spaland vooral een schoenenwinkel werd gemist", vertelt Simone Schimmer. "De winkel ruimte naast Sima Sport stond leeg dus wij dachten: waarom beginnen wij zo'n schoenwinkel niet zelf?" De jarenlange ervaring in de de tailhandel maakte het voor Sima mogelijk meteen po pulaire schoenmerken aan zich te binden. Naast Gabor, Ecco, Tamaris en Floris van Simone en Mare Schimmer in de nieuwe schoenenwinkel van Sima Sport Shoes in Hof van Spaland. Foto: WM Bommel zijn dat McGregor, Australian Footwear, MJUS, Skechers, Birkenstock, Kip ling, Nike, Converse, Adidas en LA Gear. Marc Schim mer creëerde eigenhandig de nieuwe winkelruimte voor de schoenverkoop. "De open sfeer van de winkel le vert veel positieve reacties op." De ondernemers kozen bewust voor een grote door- gangtussen de winkels. "Wie voor sportschoenen bij Sima Sport komt, kan zo eenvou dig ook zien welke sportieve schoenen wij tój Sima Shoes verkopen. Dat werkt want veel van onze sportklanten nemen ook even een. kijkje bij de schoenen. Zo verster ken beide winkels elkaar." Tijdens het interview meldt zich een klant. "Wat heb ik gehoord? Verkopen jullie nu ook schoenen? Dat wilde ik meteen zien!" De vrouwelij ke klant vindt in de Gabor- collectie de gezochte nieuwe schoenen. "We horen vaker dat mensen nog niet van ons bestaan weten. Als algeme ner bekend is dat hier nu ook een schoenenenwinkël geopend is, zou het ons niet verbazen als Sima Shoes het aloude Sima Sport naar de kroon gaat steken", tonen Simone en Mare Schimmer zich tevreden over de start van hun nieuwe zaak. Sima Sport Shoes Hof van Spaland 35-39 3131 CA Schiedam telefoon (010) 4704242 www.sima-sport.nl Jouw smaak is persoonlijk. Daarom stel je bij Auping je bed samen op basis van jouw persoonlijke voorkeuren. Je Auping wordt vervolgens speciaal voor jou gemaakt in onze eigen productielocatie in Deventer, én snel geleverd. Stel jouw unieke Auping samen en ontvang 15% voordeel op alle Auping bedmodellen. Bekijk de actievoorwaarden op slaapboulevard.nl Auping Auronde Tijdelijk 15% voordeel* van *Deze actie is geldig van 2 t/m 31 mei 2015. Genoemde prijs geldt voor de Auping Auronde incl. spiraalbodems en matrassen in de maat 180 x 200/210 cm. Auping nights, Better days Hoek van Holland Hellevoetsli kwaliteits slaapkamers (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdagavond koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het slechts enkele minuten rijden- - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - twitter: @pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 19