Niet meer met een roseetje bij de zandbak weken WAARDE BURCHTHUYS f\foki0i 8 WH met veel voordeel! kastencollectie www.burchthuys.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 6 mei 2015 25 ACTUEEL MODERN EL inruil STIJLVOL KLASSIEK Schitterende in de Burchthuys showroom! Vele mogelijkheden in opstelling 9 m en k eur Voortreffelijk zitcomfort bank Monza Nederlands vakmanschap Vele mogelijkheden in maat, leder en stof Sprankelende fauteuil type Basalt Past probleemloos in elk interieur van 1095,- nu 895,- Bijzonder fraai! I Een combinatie die klasse uitstraalt! Kom deze eens bewonderen in onze showroom Ruime keuze in Relaxfauteuil van 995.- nu voor 795,- BON Tegen inlevering van deze bon ontvangt u €100,- per aange- kochte zitplaats terug voor uw oude zitmeubel* Geldig vanaf 29 april 2015 Tijdloos en elegant 2,5-zitsbank Leonardo Duitse topkwaliteit. Zitting met interieur vering. Uitvoerbaar in fflooie kleuren Speciale aanbieding 2,5 zit 1495,- setprijs 3 en 2,5 zits 2595,- HARTELIJK WELKOM! Woonboulevard Barendrecht Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht 010-456 69 99 I gratis parkeren Fraaie Duitse Hoekbank Topkwaliteit! Zitcomfort met interieurvering Informeer-naar de maatmogelijkheden, van 2995,- voor 2495,- Uniek relaxsysteem! Fantastische relaxbank Relaxen zonder ver van de ntuur te staan Werkelijk uitstekend zitcomfort Met elektrische tiptoetsbediening en verstelbare hoofdsteunen Vele mogelijkheden 2-zits, in stof at vanaf 1795,- Anne Rats en Koen Wouterse zijn bekende acteurs van het toneel, de film en TV. Anne speelde de hoofdrol in de kinderfilm 'Otje', en bijrollen in 'All Stars' en 'Flikken Maasstricht'. Koen Wouterse werkte tot zijn twaalfde in het circus, speelde bij het Noord Nederlands Toneel en trad op in verschillende films en televisieseries. Door Janet van Huisstede SCHIEDAM - Anne en Koen woonden jarenlang in een huisje aan de Overtoom in Amsterdam,. Toen hun dochtertje Jet begon te lo pen werd dat echt té klein. Daarom verhuisden ze be gin april naar het centrum van Schiedam: "Voor een huis als dit betaal je in Am sterdam zeker twee miljoen euro." In de tuin van hun nieuwe huis rent Jet nu schaterend rond en rolt in de zandbak. "Als je in Amster dam een leuk huis met een tuin zoekt, is het te duur of het staat op een slechte plek aan de rand van de stad",- verklaart Koen. "En eerlijk gezegd waren we het yup pie-leventje met een roseetje aan de rand van de zandbak wel écht moe." "Toen mijn ouders naar Rot terdam verhuisden, werden we er meteen verliefd op", lacht Koen. "De nuchter heid, het grootstedelijke. Prachtig! Maar ik zocht voor mijn gezin iets met een dorpse gemoedelijkheid. Dus toen we Schiedam in reden, molen De Kameel KUNNEN NIET WACHTEN OM KENNIS TE MAKEN MET CULTUREEL SCHIEDAM zagen, deze straat inreden, en de kinderspeelplaats za gen..." Anne vult hem aan: "Toen begon ik te huilen. Dit is ons droomhuis! We hebben als kleine kinderen door de vier verdiepingen van het huis gerend. Dit sou terrain is al groter dan ons oude huis. We dachten nog even 'we moeten voor de makelaar natuurlijk hard to get spelen', maar dat lukte al niet meer." De verkoop via Anke Bodewes Makelaardij was dan ook snel rond. Toneel De meeste castings vinden plaats in Amsterdam. "Maar binnen een uurtje ben je daar", relativeert Koen. "En verder werken we door heel Nederland." Veel werk ver richten ze vanuit huis, ze schrijven allebei toneelstuk ken. Anne werkt aan haar eigen voorstelling Adam en de Anderen', Koen werkt al Anne Rats, Koen Wouterse en hun dochtertje Jet, helemaal gelukkig in hun ruime Schiedamse tuin en huis. Foto:!, van Huisstede vijf jaar met twee vrienden in hun eigen theatergezel schap 'Nachtgasten'. Daarin voeren ze met telkens met een gastacteur een ander verhaal op waarover het publiek meer weet dan de acteurs op het podium. Via haar stichting Roversdoch ter maakt Anne voorstellin gen via een plug-and-play principe, zodat ze overal ge speeld kunnen worden. Samen kijken ze er naar uit om een bijdrage aan Schiedam te kunnen leve ren. "Hier liggen de dingen nog open, kun je je dromen waarjnaken. We kunnen niet wachten om met cul tureel Schiedam kennis te maken!" Wonen en leven Schiedam biedt voor elk wat wils op het gebied van wo nen. De manier waarop je woont, vertelt iets over jezelf en over de wijze waarop je wilt leven. Anke Bodewes Makelaardij brengt mensen bij elkaar en verhaalt hoe mensen verknocht zijn óf verknocht raken aan Schiedam. Deze week acteursechtpaar Anne Ruts en Koen Wouter se die van Amsterdam naar hun Schiedamse droom huis verhuisden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 25