Goede zorg, twv smileclinic Van de Lezer: oorlog Heb jij hart voor kraamzorg? Gediplomeerde kraamverzorgenden - A INFORMATIEDAG! Van der List (54) overleden Muziek in de Bibliotheek DC Klinieken Kraamzorg de Eilanden Dan ben je bij ons van harte welkom! Bel. OIO - 760 5005 Tot ziens op onze informatiedag op zaterdag 9 mei bij al onze vestigingen. O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 6 mei 2015 9 SCHIEDAM - Na een korte ziekte is zaterdag 2 mei Nico van der List rustig in geslapen. Hij werd 54 jaar. Donderdag 7 mei kan er van Nico afscheid worden genomen in creamtorium Hofwijk waar hij rond 13.10 uur arriveert aan boord van de Actief. Hij heeft als wens om in plaats van- bloemen een donatie te schenken die ten goede komt aan de realisatie van een moestuin bij de Babbersmolen tbv de voedselbank. SCHIEDAM - 'De Oorlog in Schiedam'. Zaterdagmiddag 2 mei. Presentatie bij de "His torische Vereniging in Schiedam". De verhalen over de oorlog vertelt door de heer Siem Rosman op rustige en boeiende wijze vertolkt. In een volle zaal op de Hoogstraat genoot een ieder van de herken baarheid van de oorlog en de bekende plekken in Schiedam en de namen van burgers die in de oorlog zijn gebleven. Wij hebben genoten van een uur Historie over onze stad. Bedankt. Gerhard de Kok Zaterdag 9 mei verzorgt mu ziekschool Annelies een gra tis muzikale middag in het theater van de Bibliotheek Schiedam aan het Stadserf. Leerlingen presenteren zich vanaf 13.00 uur. DC Klinieken bestaat uit 13 medisch specialistisch centra waaronder DC Klinieken Schiedam. Al 20 jaar levert DC Klinieken kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke en patiëntvriendelijke omgeving. Met een verwijzing van uw huisarts kunt u vrijwel altijd direct een afspraak maken en wordt uw behandeling volledig vergoed* door uw zorgverzekeraar. Bij DC Klinieken Schiedam kunt u terecht MRI en Röntgenonderzoek Echografie Bloedprikken Uitstrijkjes Gynaecologie Neurologie Maag- darmonderzoek (scopte) Met uitzondering van het eigen risico. Voor MRI gelden afwijkende vergoedingen. Voor meer informatie of vragen: www.dcklinieken.nl. Of neem contact met ons op via (010) 449 3280 of schiedam@dcklinieken.nl. Laan van Bol'es 3 3122 AE Schiedam Schiedam Wij zoeken voorde regio's:Hoogvliet Rozenburg Rotterdam Lansingerland Spijkenisse Barendrechten Nieuwe Waterweg Noord. Kraamzorg deEilanden is een organisatie die al bijna 70 jaar deskundige kraamzorg biedt aan moeder en kind. Ons zorggebied is heel Regio Rijnmond. Om goede kraamzorg te kunnen garanderen, werkt Kraamzorg de Eilanden intensief samen met verloskundigen en ziekenhuizen. Wij geven bijna 4.000 kraamgezinnen per jaar de best mogelijke zorg rondom de kraamtijd: Dit doen wij met 200 medewerkers die ruimte en verantwoordelijk heden krijgen zodat ze met plezier kunnen werken. Heb jij, net als wij, hart voor kraamzorgen werkje graag dichtbij het kraamgezin? Dan zijn wij op zoek naar jou. Kijk voor alle informatie over deze vacature op www.kraameiland.nl. Graag solliciteren binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie. Kijk voor meer informatie op www.kraameiland.nl Heeft u vragen of wilt u graag meer weten over alle aspecten rond het laten aanmeten van een kunstgebit, KLIKgebit, (implantaat) I kronen en andere oplossingen vanuit de restauratieve of gewone tandheelkunde, maar ook over behandelingen onder Bparcose? Bezoek dan één van onze vestigingen op zaterdag 9 mei a.s. tussen 10 en 15 uur Behandeling onder narcos Facings Maak een afspraak voor een GRATIS intake-gesprek! U zult dan ervaren: kÜw gebit is ons visitekaartje! En...ontvang een cheque tw.v. 50,- die u kunt verzilveren na een volledige (klik)prothesebehandeling. www.smileclinic.nl ONZE VESTIGINGEN Gouda Lekkenburg 2-01 2804 XC Gouda Winkelcentrum Bloemendaal Naast het gezondheidscentum Openingstijden Ma. t/m Do. van 08.15 tot 16.4S uur Op vrijdag van 08. i 5 tot 14.45 uur Rotterdam Ommoord Niels Bohrplaats 15 3068 JK Rotterdam Rotterdam IJsselmonde Keizerswaard 23 3078 AL Rotterdam Vlaardingen Reigerlaan 36 3136 JK Vlaardingen Wat is het toch heerlijk om lekker vrijuit te lachen! Helaas durft niet iedereen dat. Vaak uit schaamte voor hun gebit. Onze kliniek is in deze regio al ruim 25 jaar toonaangevend op het gebied van tandheelkunde en tandtechniek en dat willen wij u ook graag laten zien op:

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 9