'Geloof niet alles op het internet' feestelijke weken WAARDE BURCHTHUYS Hf met veel voordeel! kastencollectie /opform www.burchthuys.nl O www.nieuwestadsblad.nl Voor een job als presentatrice op tv, vind je meestal geen vacatures. Doeltreffender is je talent laten opvallen bij omroepen en zenders. En opvallen dat deed Hila Noorzai met haar Facebook-actie. Norbert Veringmeier SCHIEDAM - De 22-jarige Hila Noorzai zette haar familie en vrienden op het verkeer de been met het op Facebook posten van een voor- en na- foto van haar geslaagde po ging af te vallen. "Ik kreeg veel complimenten en zelfs een aantal waarschuwingen niet meer verder af te val len." Enkele dagen later ver klapte het voormalig model met Schiedamse wortels aan haar volgers dat zij helemaal niet was afgevallen. De foto van voor en na haar afslank- sessie bleek niet wat het lijkt. Noorzai liet met een filmpje zien hoe zij door make-up, het dragen van een push-up bh en een ruimere boxer short, het tekenen van buik spieren, het losgooien van de haren en het aannemen van een betere houding er' fitter en slanker uitziet. Zon der ook maar een grammetje te zijn afgevallen. Familie en vrienden gefopt maar be langrijker voor de studente. Haar Facebook-filmpje ging 'viral'. "Het filmpje werd opgepikt door Linda, Gra- zia en zelfs de Telegraaf. Ik kreeg dus heel veel 'likes' en het filmpje 'Fitter in vier stappen!' is op Youtube al meer dan 120.000 keer beke ken." Met haar succesvolle stunt hoopt Hila Noorzai meer presentatieklussen te kunnen doen. "De bedoe- HILA NOORZAI WIL GRAAG AAN DE SLAG ALS PRESENTATRICE OPTELEVISIE ling is verder dat ik, samen met twee vriendinnetjes, de komende tijd meer van dit soort content voor internet ga maken. Wij overwegen een eigen Youtube-kanaal te starten. Op het internet kun je eenvoudig zelf aan de slag met televisiewerk. Mijn uiteindelijke doel blijft wel werken voor televisie." De in Schiedam opgegroeide Noorzai ontdekte haar wens aan de slag te gaan als pre sentatrice op het Stedelijk Gymnasium. "Ik mocht voor een volle zaal een prijs uitreiken en dat vond ik zo leuk om te doen dat ik met een wist dat ik zoiets graag wilde blijven doen." Al met 18 jaar besloot zij haar droom verder na te jagen. Zij vertrok naar Amsterdam om daar de juiste contacten op te doen. "Dat netwerken is essentieel als je in die we reld wilt werken." Noorzai werkte enige tijd als model. Presentatietalent Hila Noorzai: "Ik heb veel van het modellenwerk geleerd maar ik merkte ook dat daar mijn passie niet echt ligt. Dat blijft presenteren en achter de schermen meewerken aan programma's." Foto: WM "Daar heb ik veel van ge leerd maar ik merkte ook dat daar mijn passie niet echt ligt. Dat blijft presenteren en achter de schermen mee werken aan programma's. Ik vind regisseren ook heel leuk." Om hiervoor de skills op te doen, studeert zij in de hoofdstad 'Media en Enter tainment'. "Daardoor kan ik nu ook dit soort internetcon- tent maken." Alle inspan ningen en audities blijken niet voor niets. Hila Noorzai presenteerde al modeshows voor Esprit. "Dit jaar deed ik als reporter verslag tij dens Serious Request. Voor FunX heb ik online filmpjes gemaakt en ik werk op inter net mee aan Brutal TV." 'Je kunt zelf iets doen om er goed uit te zien' Hila Noorzai bedacht haar Facebook-actie helemaal zelf en werkte haar internetstunt ook helemaal zelfstandig uit. "De gedachte achter het filmpje was vooral dat je niet alles moet geloven dat je op internet ziet. Veel vrou wen laten zich ontmoedigen als zij al-die slanke mensen op foto's zien. Ik laat zien dat je ook zelf iets kunt doen om er goed uit te zien. Ik gebruik daarmee mijn ervaring als model maar je ziet dat iedereen met kleine dingen al veel kan bereiken." ACTUEEL MODERN inruil STIJLVOL KLASSIEK Schitterende in de Burchthuys showroom! Vele mogelijkheden in opstelling en kleur w 0 Fraaie 2,5 zitsbank Instelbare 'zitdiepte, vele 1850,- stoffen mogelijk uitstraling! Heeft een fantastisch zitcomfort Zowel in stof als leer mogelijk Tegen inlevering van deze bon ontvangt u €100,- per aange kochte zitplaats terug voor uw oude zitmeubel* Topformbank Wing Comfortabelen chique Nieuw! Fauteuil met kantelsysteem Heerlijk aansluitend zitcomfort Getdig vanaf 29 april 2015 Duitse kwaliteitsbank Troy Zuiver rundleder Vele kleuren mogelijk 2,5 zitsbank van 1950,- voor 1450,- Uniek relaxsysteem! Fantastische relaxbank Relaxen zonder ver van de muur te staan Werkelijk uitstekend zitcomfort Met elektrische tiptoetsbediening en verstelbare hoofdsteunen Vele mogelijkheden 2-zits. in stof al vanaf 1795,- HARTELIJK WELKOM Woonboulevard Barendrecht Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht 010-456 69 99 I gratis parkeren 2,5 zitsbank Cambridge Luxe rundlederen bankstel, afgewerkt met kleuraccenten Verstelbare zitting 3Jte*- 1895,- Hoge fauteuil iS6s< 1395,- Lage fauteuil 1295,-

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 17