Goosen Polderman Burenruzie? bemiddeling helpt De nieuwe Yaris is er al vanaf Brandersfeesten 2015 Testosteron in het Beatrixpark TOYOTA TOYOTA mm O www.nieuwestadsblad.ni Het Nieuwe Stadsblad woensdag 13 mei 2015 31 SCHIEDAM - De 31e editie van de Brandersfeesten zal net als voorgaande jaren een feest voor iedereen zijn. Kin deractiviteiten, theateracts, cultuur, molens, jenever, markten en niet te vergeten de energie van' de (horeca- ondernemers maken het programma compleet. Dus zet het weekend van 25, 26 en 27 september alvast in de agenda en houd de website www.brandersfeesten.nl in de gaten. Van vrijdag 25 tot en met zondag 27 september is er op verschillende locaties in de Schiedamse binnenstad veel te beleven. De organi satie van de Brandersfees ten werkt als kleine groep enthousiaste mensen samen met vele vrijwilligers en ondernemers aan een com pleet programma voor een groot publiek. Het is ieder jaar weer een uitdaging om naast de traditionele pro grammaonderdelen ook tel kens weer iets vernieuwd aan het publiek te kunnen presenteren. Geheim Wat er allemaal aan nieu we en bekende onderdelen wordt gepresenteerd de ko mende periode, blijft nog heel even geheim. Maar houd de website www.bran- dersfeesten.nl in de gaten. SCHIEDAM - Conflict met de buren? Geluidsoverlast van de buren? Of is het onmogelijk om een goed gesprek te voeren met de buren? Dan kunnen Schie damse buurtbemiddelaars wellicht een oplossing bie den. Buurtbemiddelaars zijn onafhankelijke en betrok ken Schiedammers die an dere bewoners helpen om hun ruzie met de buren op te lossen. Dit kali in één of meerdere gesprekken. Ook het coaghen van buren, zo dat zij zelf vaardig genoeg worden om het gesprek met elkaar aan te gaan behoort tot de mogelijkheden. Be middelaars doen dit werk belangeloos. Buurtbemiddelaar Ma rina: "Wanneer ik een ruzie kan bijleggen, geeft dat bijzonder veel voldoe ning. Ik vind mijn werk boeiend en zeer leerzaam. Het is fijn als het lukt om na bet uitspreken van misverstanden, irritaties of ergernissen te zien dat mensen weer naar elkaar kunnen luisteren, nieuwe afspraken kunnen maken of elkaar een hand geven." De meldingen van buren ruzie en geluidsoverlast komen bij Buurtbemidde ling binnen via de Politie, Woonplus, de gemeente en buren zelf. Onlangs hebben twaalf van de achttien bemiddelaars hun communicatieve vaar digheden aangescherpt en een nieuw certificaat be haald. Geïnteresseerd in het werk van bemiddelaar en/of ondersteuning no dig: 06-43235167 of info@ buurtbemiddelingschie- dam.nl SCHIEDAM - Het nieuwe Ca- listenics-park (dertiende park in Nederland) is zon dag op spectaculaire wijze geopend. Tot en met 28 juni wordt bier elke zondag van 13.00 tot 15.00 uur onder gratis begeleiding op het park ge traind. Het nieuwe Calisthenics park bevindt zich langs het pad tussen de Parkweg en de kinderboerderij. Calistenics is een verzamel naam voor alle oefeningen die worden uitgevoerd met het eigen lichaamsgewicht of in combinatie met mini male apparatuur. ALUL/AYS A BETTER IUAY p/mnd NU DE EERSTE 3 HAANDEN CADEAU! Let op! Geld lenen kost geld Met de nieuwe Toyota Yaris geniet u jarenlang van zorgeloos rijplezleYfüe Yaris is namelijk zeer betrouwbaar en heeft lage onderhoudskosten. Daarbij heeft de Yaris een uitgebreide standaarduitrusting. En als u kiest voor de Yaris Style profiteert u onder andere van Climate control, een navigatiesysteem, LED verlichting achter en elektrische ramen achter. Tijdelijk ontvangt u op iedere Yaris 800,- extra inruilwaarde. Op de Yaris Style ontvangt u nu ook nog eens 750,- extra klantvoordeel. In totaal is dat dus maar liefst 1.550,- voordeel! De Toyota Yaris is er als enige in zijn klasse ook als hybride met slechts 14% bijtelling. Kijk voor meer informatie op toyota.nl of kom langs in onze showroom. U bent van harte welkom. Brandstofverbruik (EC/2015/45W) varieert van 4,9 L/100km (20,4 km/L) t/m 5,0 L/100km (20,0 km/L); C02 114-117 gr/km. Prijs is ind. 800,- extra inruilwaarde en BTW, excl. kosten rijklaar maken en recyciingbijdrage. Afgebeeld is de 5-drs 1.3 Yaris Dynamic vanaf 19.490,-. Actieperiode van 01-04-2015 t/m 30-06-2015 (uiterste registratiedatum 31-08-15). Wijzigingen voorbehouden. Totaal kredtetbedrag Jaarlijks kostenpercentage Debetrentevoet Looptijd in maanden Totaal te betalen bedrag L3.325,- €2.808,25 €10.516,75 6.9% 6.9% €179,- €5.7* €12.188,- De in deze tabel vermelde bedragen en rentepercentages zijn indicatief en gebaseerd op de Yaris 3-deurs 1.0 WT-i Access en 12.000 km/jaar (maximaal 30.000 km/ jaar) Bedragen incl. BTW, exd. kosten rijklaar maken en recyciingbijdrage Dit niet-dooriopende krediet.(huurkoop) wordt aangeboden door Toyota Finandal Services en kan uitsluitend worden afgesloten voor de aankoopsom van de nieuwe Toyota Het rentetarief van 6,9% kent een minimum kredietbedrag van 2.500,- en een looptijd van 36 maanden Onder voorbehoud van kredietacceptatie Toetsing en registratie bij BKR te Tiel Toyota Finandal Services staat onder toezicht van de Autoriteit Finandële Markten (AFM-nr.: 12011089) Wijzigingen en drukfouten voorbehouden info@toyotafs.nl 'Nu de eerste 3 maanden cadeau' geldt alleen voor de eerste drie termijnbedragen van een nieuwe Toyota Op Maat finandering voor bepaalde modellen Geldig van 1 januari 2015 t/m 30 juni 2015 Kosten van Toyota Op Maat Onderhoadsabonnement, Winterbandenabónnement en Toyota Polis zijn uitgesloten van deze actie. Rotterdam, Schuttevaerweg 47 - 49

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 31