/liaérlcff FREDERIK izsa Q CD familieberichten JAntonia Theodora Jos ep (Una de Hieken Tonny 'Maria §ij6e(s - de Wit Grafmonumenten Gedenkstenen Maatwerk Huibertje Rijntalder-Schoon Bep Jazeker O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 13 mei 2015 6 Geboren j Dankbetuiging I Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opove van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bencht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak va» emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088) 013 72 68. "Soms is het beter iets moois te verliezen" (Heilige Anthonius) j Met groot verdriet, maar in het vertrouwen dat zij nu i rust heeft gevonden, laten wij u weten dat in de warmte van haar gezin is overleden, mijn lieve vrouw, onze fijne moeder, schoonmoeder en zorgzame oma Peter en Pam Tom, Amy Henry en Jolanda Kathe, Corinne Kees en Albina Larissa, Felicia, Sophie De begrafenis heeft plaatsgevonden op 13 mei 2015. Correspondentieadres: Familie De Wolf, Klaaswaalsestraat 84, 3114 PB Schiedam. Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid ging op 6 mei 2015 in haar eigen vertrouwde omgeving in alle rust van ons heen onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van W. Gijbeis in de leeftijd van 79 jaar. Marga en Rob Joska en Maikel Yolinde en Vladimir André en Micky Correspondentieadres: Familie Boelhouwers Blauwsparstraat 20 4849 BB Dorst De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Altijd trots en waardig in 't leven gestaan. Altijd mét een eigen mening, eigen dingen gedaan. Je hield heel veel van 't leven. Maar had het niet in eigen hand. Het leven is soms erg hard. En bracht niet altijd wat je in gedachten had. Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij kennis dat, zacht en kalm, van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Riet Maria Jasperina Teeuw Riet In de leeftijd van 75 jaar. Atie en Henk Ellie en Koos Wim en Elles Arie en Reina Arjan en verdere familie Vlaardingen, 11 mei 2015. Correspondentieadres: Uitvaartbegeleiding de Vlinder Hoogstraat 73b 3111 HC Schiedam t.a-.v. de familie Teeuw Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 16 mei in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam van 11.00 tot 11.15 uur. Aansluitend zal de plechtigheid plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. uitvaartbegeleiding Ui' 1 VA AKTVERZORG1NG Bel 24/7 bi« overlijden: 06 11 46 39 43 www.matrice.nl 010-273 2424 Bezoek dé grootste showroom van Nederland vV Waaremotie t> vorm krijgt STEENHOUWERIJ Skledar Brandwijk 0183-352056 www MEERKERK Nijverheidsstraat 1 MAASSLUIS Boogertstraat 1 (06-W91S493 www.skledar.nl Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een kortstondig maar hevig ziekbed is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Laurens Rijntalder in de leeftijd van 87 jaar. Moeder van: Laurens Willem en Rozemarie Rijntalder-Hiddink Oma van: Laurens Willem Jouke en Dirk Huibert Rijntalder 10 mei 2015 Correspondentieadres: CVU Uitvaartzorg o.v.v. mevrouw H. Rijntalder-Schoon Bergweg 287 3037 EN Rotterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schiedam op vrijdag 15 mei van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenisplechtigheid zal worden gehouden in de aula van begraafplaats "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op maandag 18 mei om 15.00 uur, waarna wij haar zullen bijzetten in het familiegraf. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. de Column van Margriet Bol Margriet Bol Directeur Schiedam Schiedam (010) 473 11 50 www. hypotheken nl INTERNET Een geweldig medium dat internet. We kunnen niet meer zonder. We zijn er zelfs aan verslaafd. Geen dag zonder internet. We betalen via internet, communiceren en studeren via internet, boeken er onze vakanties, halen er onze informatie en zijn druk met social media. Gaat er wel eens een dag voorbij dat u geen gebruik maakt van het internet? Wees eens eerlijk. Hoe heerlijk is het dan, als je op vakantie bent en even een paar dagen of weken geen internet tot je beschikking hebt. Maar helaas, op onze telefoon of tablet hebben we natuurlijk ook internet en iedere camping of hotelaccommodatie beschikt tegenwoordig over (gratis) Wifi. Dag en nacht bereikbaar dus. In China presenteerde men vorige week een robot die er zo (vrouwelijk) echt uitzag en reageerde dat mensen het verschil nauwelijks nog konden opmerken. Ik snap dat veel mensen dat eng vinden. De kunst is, om echt en nep gescheiden te houden. Alles wat digitaal kan of met robots is prima, maar je moet het niet gaan vermengen. Er zijn nu eenmaal zaken die veel beter door en voor mensen geregeld kunnen en zouden moeten worden. In de communicatie is menselijk contact een heel belangrijke. Als je kijkt en leest hoeveel ruzies er ontstaan door de social media! Dingen worden verkeerd uitgelegd, of begrepen en voor je het weet heb je de poppen aan het dansen. En dan heb ik het nog niet eens over alle SPAM, geweld en andere vervuiling, waar we aan worden blootgesteld op internet. In onze branche is het internet een onmisbare bron van informatie. Heel veel zaken, waarvoor je vroeger moest bellen of voor op afspraak komen zijn vandaag de dag simpel op te zoeken op internet. Dat scheelt ons en u veel kostbare tijd en dus geld. En aangezien tijd een kostbare factor is in onze 24/7 economie is een informatieve website een must voor ieder bedrijf. Maarer komt een moment dat er toch menselijk contact gewenst is. Want op een website kun je geen emoties uiten die begrepen worden door de ander. Je kunt geen persoonlijke vragen stellen, en als je de informatie niet (direct) begrijpt, kun je niet om uitleg vragen. Daarom is voor deze fase menselijk contact noodzakelijk. Voor de "finishing touch"Om zeker te weten datje de goede keuze maakt. Daarom is het kopen van een huis en het afsluiten van een hypotheek, voor velen toch 'de grootste uitgave in hun leven, mensenwerk. En daarom is het niet wenselijk om zoiets helemaal via internet te doen. Omdat het uiteindelijk toch mensenwerk is! Mail uw reactie naar: margriet.bol@hypotheker.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 6