I Summer Deals 'sïïëtl VINK&EVAG meusTFs^ Goede recydingprestatie ARN Rijden schakelautogroep.nl Volvo On Call- app voor 'watch' Een miljoen Kia cee'ds Volkswagen Touran als vijf- en zevenzitter MB-trucks: veiligheid Extra voordeel op al onze modellen, kijk op schakelautogroep.nl Fiesta Style 3 drs. 12.295,- Focus Trend Edition 17.295,- O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 10 juni 2015 24 Audi lepelt de 1.8 TFSI-mo- tor (190 pk, 320 Nm) ook in de A7 Sportback. Hij is stan daard gekoppeld aan de S tronie-transmissie met dub bele koppeling. Prima pres taties (0-100 km/u in 8,2 se conden) gaan hand in hand met een gunstig verbruik van 5,81/100 km. Prijs vanaf 54.880 euro. De Volvo On Call-app wordt ook beschikbaar voor de Apple Watch en Android Wear. Gebruikers kunnen via de smartwatch allerlei autogegevens controleren, de portieren vergrendelen en ontgrendelen en bijvoor beeld de standkachel ac tiveren. De app helpt zelfs om de auto te vinden in een overvolle parkeergarage. De Volvo On Call-app is vanaf eind juni gratis te downloa den. Kia beeft een miljoen Euro pese cee'ds geproduceerd. Een mijlpaal sinds de start van de productie in 2006. De cee'd wordt exclusief voor de Europese markt gebouwd in de Kia-fabriek in het Slo waakse Ëilina. Daar wordt ook de Sportage gebouwd. Auto Recycling Nederland heeft in 2014 een recyding prestatie van 96 procent gerealiseerd. Daarmee vol doet ARN aan de Europese recycledoelstelling van 95 procent. De prestatie kan worden onderverdeeld in 86,1 procent recycling aan gevuld met 9,9 procent nut tige toepassing in de vorm van energieterugwinning. Om de keten verder inzich telijk te maken, heeft ARN in 2014 verschillende ver beteringen doorgevoerd in de manier van rapporteren over de recydingprestatie. Aanleiding voor de verbe teringen was onder meer een rapportage van de toe zichthouder in de sector (Inspectie Leefomgeving en Transport). ARN start met het uitvoeren van drie shredderproeven. Voor elke proef worden vierhonderd autowrakken verzameld die een weerspiegeling vormen van het Nederlandse wa genpark. De uitkomst levert ARN inzicht in de prestaties van de keten. In de standaarduitvoering Trendline heeft de Touran al veel veiligheids- en comfortvoorzieningen. De nieuwe Volkswagen Tou ran is er als vijf- en zeven zitter. Het model heeft aan binnenruimte gewonnen. Dat weerspiegelt de inhoud van de bagageruimte (835 liter, vijfzitter). De fami lieauto biedt volop online- mogelijkheden en beschikt over de nieuwste assisten- tiesystemen. De Touran is er in eerste instantie met keus uit twee benzine- (1.2 en 1.4 TSI) en twee dieselmotoren (1.6 en 2.0 TDI). Prijs vanaf 28.890 euro. Lamborghini breidt het modelprogramma verder uit met een SUV. De marktintroductie staat gepland voor 2018. Een SUV in het modelprogramma naast de Huracan en Aventador biedt Lamborghini nieuwe groeimogelijkheden en gaat voor een aanzienlijke toename in de productiecapaciteit zorgen. Naar verwachting gaat de Italiaanse fabrikant jaarlijks zo'n drieduizend SUV's produceren. Mercedes-Benz Nederland richt zich met www.safe- truck.nl op de veiligheid van trucks. Met de site en de campagnefilm die op de site te bekijken is, staat Mer cedes-Benz niet alleen stil bij de verregaande gevolgen van een ongeval, maar ook bij de veiligheidssystemen die het ongeval kunnen voorkomen of de gevolgen ervan kunnen verkleinen. Speciale aandacht gaat uit naar Active Brake Assist 3, een systeem dat niet alleen langzaam rijdend herkent, maar ook stilstaand verkeer. Als de chauffeur hier niet op anticipeert, wordt deze tij dig met akoestische en visu ele signalen gewaarschuwd. Ook kan het systeem zelf standig afremmen. Meerprijs 5 drs. 500,- Prijs 14.515,- Technology premie 1.000,- Inruil -en registratie 1.220.- nu vanaf 1.0 EcoBoost-lOOpk Prijs 19.775,- Technology premie 1.000,- Inruil -en registratie 1.480,- nu vanaf C-MAX EcoBoost Edition Plus 125pk - 6-bak Prijs 25.795,- Technology premie 1.000,- Inruil -en registratie 1.300,- nu vanaf €23.495,- Alle Dearagen in euro s. prijzen zijn inci. 01 w/bpm, exci. verpuente opues, xosren rijKiaar maxen en verwijderingsbijdrage tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Zie voor kosten en verkoopvoorwaarden ford.nl. Afgebeelde auto's kunnen afwijken van standaardspecificaties. Druk -en spelfouten voorbehouden. Schiedam-Vlaardingeri Jan Evertsenweg 6 Schiedam T 010-426 46 90 Met vestigingen in Schiedam, Schoonhoven, Krimpen a/d IJssel, Nieuwegein, Woerden, Utrecht en Ford Store Utrecht - De Meern

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 25