Sudoku 3 9 6 2 00 I Puzzel mee! I I Ventura tijdelijk in sportpark Thurlede 3 8 3 8 9 1 7 1 4 5 2 9 6 6 9 5 _4_ _2_ 8 1 6 2 6 8 4 5 9 1 3 7 3 5 Goed weekend Sl-judoka's J Verregend Een etmaal cricket Bekerwinst HBSS G Op naar goud EF O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 juni 2015 10 Ventura neemt zondag 28 juni afscheid van sportpark Harga. Met een traan én een feestdag. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - De gemeente is in snel tempo bezig om Harga als sportpark te ont mantelen en de weg vrij te maken voor woningbouw. Eerder al meldde deze krant, dat twee kunstgrasvelden dicht gaan. Nu kondigt de handbalvereniging zijn ver trek aan. Dat doen ze met een afscheidsfeest, dat zon dag aan het einde van de middag een sentimenteel slot krijgt wanneer de twee oudste leden Anneke en Gerard van Eijk samen met twee jongste leden symbo lisch voor de laatste keer het hek sluiten. Ventura gaat tot aan de oplevering van het sportpark op de A4, gebruik maken van het door de korf balvereniging ODI, na de i Zo moet de handbalaccommodatie van Ventura er op het dak van de A4 gaan uitzien. Rechts staat een sporthal. Meer impressies op www.hvventura.nl fusie met Harga, in sport park Thurlede achtergelaten clubgebouw en wordt daar buurman van collega DWS. Het is de bedoeling, dat de gemeente op de nu als par keerterrein ingerichte kaal slag nabij' het ODI-gebouw twee verharde handbalvel- den aanlegt. Daarover is nog overleg gaande. Op 28 juni Foto: pr wordt het Harga-tijdperk toch al afgesloten. Leden, ouders van leden, ereleden en oud-leden kunnen het al lemaal 'meevieren'. Voor de jongste jeugd zijn er vanaf 11.00 uur oud-Hollandse spellen. Daarna wordt er vanaf 13.00 uur veel ge handbald. Totdat officieus het hek op slot gaat. SCHIEDAM - Op toernooien in Ede en 's-Gravenzande hebben judoka's van Sport instituut Schiedam duide lijk gemaakt dat er met hen rekening gehouden dient te worden. Het Internationale Heidetoemooi leverde eer- SCHIEDAM - Het was de be doeling om er een prettige pot cricket van te maken, maar weercode-rood zorgde er 5 juni voor, dat oud-Excel- sior'20 en als Baggy Orange spelende oud-internatio nals niet in actie konden komen. De wedstrijd ging als 'verregend' de boeken in. De heren vermaakten zich daarna uitstekend in het crickethome op Thurle de. Tussen de glaasjes door werden al plannen gesmeed om het duel weer op de rol te krijgen. Sommige spelers komen 20 juni al in actie. Dan speelt Rijnmond Royals (met Marcel Schewe, Luuk en Andre van Troost en Erik Dulfer) om 13.30 bij VOC een 30-overs wedstrijd. ste plaatsen op voor Borhan Deljo, Süheyl Uyar, Tim Ba nen en Mark Roon. Op het Mahorokan Westland-toer- nooi bereikten 20 van de 34 Schiedammers het podium. Kimberley Blokland, Ruby Banen, Ennio de Nes, Cita Dedrog en Dylan Janssen werden eerste; Danny Gom- mel, Givan van Dorst, Bor han Deljo, Ralph Verhoev, Shakira Acan, Fabiënne van Dorst, Chandra de Vos, Mick van den Bos en Justin Droppert tweede. SCHIEDAM - In de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 juni blijven in Thurlede bij Excelsior'20 de lichten aan voor een 24-uurs cricket marathon. Het wordt een ultieme test voor de Man- nen-van-de-Vrijdag, heren op leeftijd die hun hart ver pand hebben aan cricket en regelmatig op vrijdagavond een partijtje spelen. Ze ma ken er komend weekeinde een beel lang partijtje van en beginnen op vrijdag om 16.00 uur, eindigen 24 uur later en vieren dan na de uitreiking van de Liduina- bokaal ook uitbundig feest. De tegenstanders worden gespaard: zij komen slechts twee uur in actie. Om 16.00 Rijnvogels zorgde er in 2014 voor, dat de G-voetballers van HBSS naast de dubbel grepen. De kampioenen verloren de bekerfinale na 2-2 door penalties. Daar hebben ze van geleerd. Nu eindigde in de eindduel van de bekerstrijd tegen VSC in 1-1. Ditmaal wonnen ze de serie pingels wel. Foto: PR uur bijt een gemeente-team het spits af. Daarna volgt een dames team (18.00), Team Vierduh (20.00), Asvion (22.00), Ex celsior'20 4 (00.00), Frank Friends (02.00), Jeroens Youngsters (04.00), Hermes DVS (06.00), Ouders jeugd leden (08.00), Old Stars (10.00), AD journalisten (12.00), ex-Zami Excelsior20 (14.00). Iedere twee uur worden tweemaal veertien overs ge speeld met teams van acht spelers. Het team met de grootste zege wint de bo kaal. De reeks maakt deel uit van de activiteiten rond het 95-jarig bestaan van de club. SCHIEDAM - Nouchka Fontijn gaat op de Europese Spelen in Baku, de hoofdstad van Azerbeidzjan, voor goud. Dat vertelde ze voor het ver trek voor de camera aan RT V Rijnmond. Daarmee zou ze, na het verwerven van de Eu ropese bokstitel vorig jaar in Boekarest, haar hegemonie in dit werelddeel prolonge ren. In Zuid-Korea werd ze later derde op het WK. Na Baku richt ze het vizier op de Olympische Spelen in Brazilië, waarvoor ze zich nog moet kwalificeren. Op de Europese Spelen strijden ruim driehonderd boksers en boksters, verdeeld over 15 gewichtsklassen (tien bij de mannen en vijf bij de vrouwen), om de medailles. klein vertrek gelijk stelling zwaar lijvig duidelijk persoon lijk plagend mis leiden lijkvaas dors vloer 10 kranig jong schaap heug lijke viering tref woord strak- zetten strijd perk uitroep T- bloei- wijze woon schip deel van een uur bierpot slechte reuk zetsel —f— Bijbelse stad kerk- Engelse titel Sanders Puzzelboeken 10

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 10