W 1-TeQ MAVO FRANS VOOR VOLWASSENEN 21+ Vacature Office Manager Mitoz Kratoz -7^ Goosen Polderman B.V. NIEUW BINNEN! |NJ cniedam en Vlaardingen Prijs: €7.640,- TWEEJARIGE MAVO-OPLEIDING (BEGINNERS) O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 17 juni 2015 22 Ruim 3500 m2 showroom. Altijd keus uit ruim 400 dealeroccasions M Uu/Tovota Renault MeganeCabrio I/OnrP^ ^ea'er 1.6 Tech Line cr u Verdam, Bouwjaar: 2007 ujerkplaatsafspraak onderhoudsbeurt 99,95 APK all-in €19,95 Aircocheck 19,95 36 Lessen Start: september 2015 Lesmoment: overdag. Raadpleeg voor meer informatie onze website Lestijd: 90 minuten Kosten: 6o,= per jaar, exclusief boek Leslocatie: Mathenesserlaan 321 Rotterdam Voor meer informatie: 010-2214100/ 010-2214104 (tijdens kantooruren) Aanmelden: www.vavorijnmondcollege.nl VAVO Rijnmond College AAjkJta BraS Holland Kennisgeving ontwerpbeschikking en beoordelen noodzaak milieueffectrapportage Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 2 juni 2014 een aanvraag op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) ontvangen van Boskalis Dolman B.V. voor de inrichting aan de Nieuwe Waterwegstraat 52, 3115 HE Schiedam. Op 20 december 2013 hebben Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een mededeling ingevolge artikel 7.16 van de Wet milieubeheer (aanmeldingsnotitie) ontvangen van bovengenoemde aanvrager voor het uitbreiden van de verwerkingscapaciteit van de inrichting tot een maximum van 450.000 ton per jaar op eerdergenoemde locatie. Deze activiteit valt onder categorie D 18.1 van het Besluit milieueffectrapportage 1994. Dit betekent dat de vergunningverlenende instantie moet beoordelen of ten behoeve van de vergunningverlening een milieueffectrapport (MER) moet worden opgesteld. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben de voorgelegde informatie getoetst aan de Wet milieubeheer, met name aan de artikelen 7.16 en 7.17. Op basis daarvan hebben zij op 17 april 2014 besloten dat het opstellen van een MER ten behoeve van de aanvraag om vergunning ingevolge de Wabo niet noodzakelijk is. De aanvraag betreft een verzoek om revisie van de omgevingsvergunning 'milieu' in verband met een verouderde en enigszins onoverzichtelijke vergunningensituatie. Voorts wordt de capaciteit van de inrichting verhoogd en wordt het aantal soorten afvalstoffen uitgebreid. De aanvraag betreft tevens een verzoek om een omgevingsvergunning 'bouwen'. Voorliggende aanvraag heeft alleen betrekking op bouwwerken welke reeds aanwezig zijn, maar waarvoor niet eerder een bouwvergunning is aangevraagd. Het betreft een inrichting welke in hoofdzaak gericht is op het accepteren, overslaan, (tijdelijk) opslaan, zeven/trommelen, extractief-reinigen en biologisch reinigen van verontreinigd korrel- vormig dragermateriaal en de op- en overslag en eventuele clustering van verontreinigde en schone materialen (grondbank). Daarnaast wordt afvalwater, afkomstig van saneringen, binnen de inrichting geaccepteerd, opgeslagen en gereinigd (afscheiding onopgeloste bestanddelen). Binnen de inrichting worden tevens steenachtige deelfracties die bij de verwerking vrijkomen verkleind. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij het voornemen hebben de vergunning te verlenen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en overige van belang zijnde stukken tijdens kantooruren van 18 juni 2015 tot en met 29 juli 2015 op de volgende plaatsen inzien bij de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (maandag t/m vrijdag van 09.00 - 16.00 uur, buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21). Zienswijze Tijdens de inzage periode kunnen schriftelijk zienswijzen worden ingebracht. Zij moeten worden gericht aan ons college en worden verzonden aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen ook mondeling zienswijzen worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Inlichtingen De heer B.A.M. van 't Huilenaar van de DCMR, telefoon: 010 - 246 80 19 Alle kennisgevingen van de provincie Zuid-Holland vindt u ook digitaal via www.overheid.nl. Zaaknummer: 98454109, DMS-nummer: 21960683. TOYOTA Schuttevaertueg 47 - 49 3044 BA ROTTERDAM Tel. OIO- 298 33 88, uituiu.goosen.nl (duo baan 24 uur en 20 uur) Ben jij een enthousiast, commercieel ingestelde organisator en ben je per direct of op zeer korte termijn beschikbaar? Onze vacature kan worden ingevuld als duo baan (24 uur en 20 uur) óf fulltime (40 uur). Functie omschrijving: Je bent een spin in het web van de organisatie en je ondersteunt de dagelijkse bedrijfsvoe ring. Je bent zowel intern als extern het aanspreekpunt op het gebied van administratief-se- cretariële taken. Naast de directie en project coördinator, weten alle collega's jou te vinden. Dit maakt de functie zeer dynamisch waarin je geacht wordt om snel te kunnen schakelen en de juiste prioriteiten weet te stellen. Taken en verantwoordelijkheden Je bent het eerste aanspreekpunt voor al het binnenkomend telefoonverkeer; Verwelkomen van gasten en cliënten (geen inloopkantoor); Je behandelt inkomende en uitgaande post en behandelt e-mail.; Je draagt zorg voor de agendaplanning en -bewaking van de directeur de algemene agenda; Je kunt prioriteiten stellen in de volgorde van de te maken afspraken en zorgt voor de planning, organisatie en notulen van de teamvergaderingen; Specifieke ondersteuning van projectleiders ten aanzien van het plannen van bijeenkomsten en afspraken (incl. reserveren overlegruimte); Diverse correspondentie (brieven, rapporten, offertes enz.) hierbij correcte toepassing van grammatica spelling en afstemming met corporate identity en stijl; Het helpen van het team bij ad-hoc zaken variërend van kopiëren en het zorg dragen voor het netjes houden van het kantoor en de lunchruimte en aansturen van de interieurverzorgers; Inkoop koffie, thee en zuivel t.b.v. de lunch, alsmede de inkoop van kantoorartikelen; Beheren archief fysiek en digitaal; Voorbereiden, organiseren (of coördineren van de organisatie) en toezicht houden op evenementen; Ondersteuning bij marketing en sales-activiteiten. Jouw profiel Je hebt een dienstverlenende instelling, bent pro-actief en flexibel. Je kunt goed gestruc tureerd werken, beschikt over uitstekende administratieve en communicatieve kwaliteiten en bent stressbestendig. Daarnaast beschik je over: HBO werk- en denkniveau Minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie Kennis van het complete MS Office pakket en Outlook Uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift Organisatorisch en communicatief sterk Nauwkeurig en integer Representatief Belangrijkste kerncompetenties zijn: Zelfstandig en integer; Pro-actief; Resultaatgericht; Nauwkeurig en accuraat. Wij bieden Een platte organisatie waar de communicatie via korte lijnen loopt Een veelzijdige functie Enthousiaste collega's Ben je geïnteresseerd in deze vacature en voldoe je aan het profiel, aarzel dan niet en sol liciteer! Stuur je cv én je motivatie naar Anouska de Bruijn: adbruijn@i-teq.nl. Voorvragen kun je telefonisch contact opnemen via 06 - 25 26 1159. SÖFTWA8Ê VOOR 4J0B5ft£K SOFTWARE VOOR VERHUUfi

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 22