Woonplus nieuws Vernieuwde website Woonnet Rijnmond I! 1 I 1 Start schilderwerkzaamheden vier flats in Groenoord-Midden Vanaf 29 juni: Vier modellen, iedereen de beste woning! Onderhoud I www.woonnetrijnmond.nl Direct Kans Model Zoekt u direct een woning? Kijk dan eens tussen de advertenties binnen het Direct Kans Model, Reageert u als eerste op zp'n woning en voldoet u aan de voorwaarden, dan biedt de corporatie u de woning als eerste aan. Elke dag staan de nieuwe beschikbare woningen vanaf 20.00 uur online. Zo kunt u dagelijks checken of er iets voor u bij zit. Woningloting Student af en toe aan een eigen woning? Of wilt u om een andere reden snel ver huizen? Dan is dit een prima alternatief. De corporatie verzamelt eerst alle reac ties tot de reactietermijn is afgelopen. Op een afgesproken tijdstip wordt de woning verloot. Door loting ontstaat een volgordelijst voor de woningaanbieding. Wens Wachtmodel Heeft u geen haast en zoekt u gericht een woning die het beste bij uw woon wensen aansluit, dan is dit uw model. De corporatie bepaalt de volgorde van de aanbiedingen op basis van de datum en het tijdstip van uw reactie. Voor bepaalde (zorg)complexen ontstaat zo een wachtlijst. Inschrijfmodel Het inschrijfmodel is niet veranderd. U ontvangt een eventuele woningaan bieding op basis van uw opgebouwde inschrijfduur. De langste inschrijfduur bepaalt de volgorde van de kandidaten lijst, waarbij u natuurlijk ook moet vol doen aan de voorwaarden. Mensen met urgentie mogen met voorrang reageren. Half juni is gestart met schilderwerkzaamheden aan vier flats in Groenoord- Midden. In opdracht van Woonplus start de firma De Goede Schilders aan het Bart Verhallenplein (50 t/m 91). Daarna volgen het Albert van Raalteplein (15 t/m 56) en de Jozef Oreliosingel (169 t/m 251 en 85 t/m 167). Schilderwerk buiten en binnen Aan de buitenzijde worden de houten kozijnen, de steenachtige ondergronden (gevelbanden, onderzijde balkons, galerijen en luifels) en draaiende delen (ramen en deuren) geschilderd. Aan de binnenzijde worden de ontvangsthal, het trappenhuis en de liftdeuren aangepakt. De kleuren van de flats worden aangepast en krijgen zo een frisse, nieuwe uitstraling die is afge stemd op de omgeving. Planning De huurders van de vier complexen hebben een brief ontvangen over de schilderwerk zaamheden. De werkzaamheden zijn naar verwachting voor het einde van het jaar afgerond. Algemeen Valeriusstraat 3 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 Website algemeen www.woonplus.nl WE Beheer B.V. T (010) 20 45 204 Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus nieuws verschijnt op woensdag 29 juli 2015. woonnet Rijnmond Dagelijks nieuwe woningen Koop? Huur? Wonen voor eik budget! Zoekt u een woning in de stadsregio Rotterdam? Het is vanaf 29 juni nóg gemakkelijker om online een woning te vinden, want dan gaat de ver nieuwde website Woonnetrijnmond.nl live. U vindt er al het aanbod van Woonplus en dat van de andere cor poraties in de stadsregio Rotterdam. De website wordt completer, sneller en doeltreffender en zet uw woonwensen centraal. Met vier verschillende zoekmodel- len kunt u naar een woning zoeken op de manier die het best bij u past. De vrijkomende woningen komen voor taan niet meer wekelijks, maar dagelijks online, waardoor er een doorlopend woningaanbod is. De website toont het totale aanbod van de corporaties, dus naast huurwoningen ook koopwoningen, dure huurwoningen, par keerplekken, bedrijfsruimten en bergingen. Met vier zoekmodellen vindt u sneller (Direct Kans en Woningloting) of gerichter (Wens Wacht Model en Inschrijfmodel) een woning. Zie het kader hiernaast voor de omschrijving van de modellen. U kunt online volgen hoe uw kansen zijn op de woningen waarop u reageert. Er komt een online helpdesk die uw vra gen beantwoordt over de werking van de website, de inschrijving en het nieuwe De belangrijkste veranderingen Los van een geheel nieuwe vormgeving zijn de grootste veranderingen: woonruimtebemiddelingssysteem. De website is geschikt voor tablet en smartphone. Iedereen kan online zoeken. Om op huurwoningen (sociale en vrije sector) te mogen reageren betaalt u €10,- per jaar. Nieuwe site, nieuwe gegevens nodig! Maakt u als woningzoekende nu al gebruik van Woonnet Rijnmond? Dan kunt u tussen 20 juni en 28 juni uw gegevens alvast aanpassen en een account aanmaken. U ontvangt hierover een email.van Woonnet Rijnmond. In deze week kunt u helaas niet reageren op woningen in verband met het omzetten van alle gegevens. Vanaf 29 juni staat de vernieuwde website online en kunt u op zoek naar uw nieuwe woning.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 12