Vier de zomervakantie in Schiedam! Deze zomer hoeven kinderen in Schiedam zich niet te vervelen. Zes weken lang is er bij KomKids in de zomervakantie namelijk van alles te doen en te beleven. Omdat KomKids er veel waarde aan hecht dat ook kinderen van wie de ouders moeten werken een leuke vakantie beleven, hebben zij dit jaar weer alles uit de kast gehaald om een avontuurlijk zomervakantieprogramma voèr alle Schiedamse kinderen van 4 t/m 12 jaar samen te stellen. Kinderen kunnen zich uitleven tijdens verschillende dans-, muziek- en fotografie workshops, kennismaken met verschillende sporten, door middel van schilderactiviteiten hun creativiteit ontdekken, een dagje gaan zwemmen of een bezoek brengen aan Diergaarde Blijdorp, de Efteling of Drie- vliet. Jij komt deze zomervakantie toch ook mee timme ren, zagen en bouwen tijdens KidsBouwdorp 2015? Van 13 juli t/m 7 augustus kun je iedere werkdag van 10.00 tot 15.00 uur onder professionele begelei ding aan de slag. Kom alleen of neem je vriendjes en vriendinnetjes mee. Alle kinderen van 8 tot 13 jaar zijn van harte welkom. Je kunt zelf kiezen hoeveel dagen je mee wilt doen voor een euro per dag. titel weekly dag maand jaar 1 Meerdaagse kam pen bij Komkids Er worden deze zomer verschillende, meerdaag se kampen georganiseerd. Kortom, een gevarieerd, sportief en cultureel zo mervakantieprogramma waarmee KomKids alle kinderen uit Schiedam en Vlaardingen een unieke vakantiebeleving bezorgt. Ook vriendjes, vriendin netjes en kinderen die normaal gesproken niet bij KomKids naar de bui tenschoolse opvang gaan zijn.welkom. Wil je meer weten over het programma of heb je vragen? Stuur dan een mail naar: kidsavontu- ren@komkids.nl of neem telefonisch contact op met Natascha Pakkert via 4493200 of ga naar www. komkids.nl/vakantieop- vang. Ga mee op kamp met de CJV Schiedam Je kind(eren] meegeven op zomerkamp, een eng idee? Niet als ze meegaan met het zomerkamp"van CJV Schiédam. CJV Schiedam organiseert al tientallen jaren, in de laatste week van de zomervakantie, het leukste kamp voor kinderen van 6 t/m 16 jaar. Dit jaar gaan ze van 15 t/m 22 augustus weer naar de bossen van Leusden. De kampen zijn verdeeld in 3 leeftijdscategorieën, het kinderkamp 6 t/m 9 jaar, het middenkamp 10 t/m 12 jaar en het tienerkamp 13 t/m 16 jaar. Muziekspektakel North Sea Round Town Met ruim 200 concerten verdeeld over zo'n 100 locaties is North Sea Round Town de opwarmer van het North Sea Jazz Festival dat op 10,11 en 12 juli dit festival afsluit. De officiële aftrap vindt plaats op de Kop van Zuid tijdens de Jazzdag op 26 juni. Intieme concerten in huiskamers, schijnbaar toevallige jamsessies op buiten pleinen, optredens in restaurants en cafés en uitbundige shows op locatie. North Sea Round Town maakt van Rotterdam één groot muziekspektakel met voorname lijk gratis toegankelijke optredens. De stad warmt iedere dag iets meer op, om te eindigen met een grote knaller. Foto: Eric van Nieuwland cB De stad niet meer uit voor een leuke vakantie, doe je voordeel met de vijf zomertips Niet op vakantie dit jaar? Geen paniek! In Rotterdam hoeft nie mand zich te vervelen deze zomer. De parken, pleinen en straten lopen vol met mensen maar niet alleen door het mooie weer; de vele festivals en evenementen zijn haast niet te missen. Natuurlijk zijn er de grote evenementen: de Tour de France komt door de stad en wordt met veel aandacht gevolg, op het Metropolis Festival spelen vernieu wende muzikanten, en filmliefhebbers kunnen zich traditiegetrouw tegoed doen aan de films van de Pleinbios coop eind augustus. Ook is de Parade weer in Rotterdam te vinden en is Dui zel in het Park wederom van de partij. Het Nieuwe Stadsblad geeft vijf tips voor een leuke zomervakantie. Uiteraard zijn er nog veel meer leuke zomeractiviteiten in de stad te vinden. Kijk voor alle evenementen, feesten, festivals en andere zomerse uitjes die de stad te bieden heeft in de agenda op de web site van Het Nieuwe Stadsblad op www.nieuwestadsblad. nl of in de Uitagenda van Rot terdam op www.uitagen- darotterdam.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 25