Nüüa Bloed, Zweet Tranen de Kaasspecialist WIJ ZOEKEN EEN ENTHOUSIASTE ONDERNEMER AGENDA ööudheerlijk SCHIEDAM Ontdek Giethoorn en De Weerribben-Wiede C.C. Grand presenteert eerste videoclip Expositie in Harg-Spaland Theater aan de Schie zoekt figuranten Activiteiten voor de agenda ACTIVITEITEN Cineville preview VOOR ONZE WINKEL IN Heeft u interesse? Neem dan contact met ons op Win Grand 12-lnches 13 én Iconic Groove van top-dj Ben Liebrand ^j/V/arrea C www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 24 juni 2015 43 REGIO - De Vlaardingse band CC Grand presenteert de eer ste videoclip op zondagmid dag 28 juni, vanaf 15.00 uur in café Berlijn aan de We'st- havenkade 1-3. C.C. Grand maakt een mix van soul, pop, rock en americana en is binnenkort ook te zien op het Zomerterras en Maas- boulevardfeest. De presen tatie is openbaar, en toegang is gratis. De drankjes niet, maar het podiumcafé heeft wel beloofd om een bite in Americana-sfeer te zorgen. Na presentatie van de clip geeft de band een optreden, en - last but not least - start meteen de crowdfunding- campagne voor de eerste CD van de band, die opge nomen en geproduceerd zal worden door Guido Aalbers (o.a. Muse, Coldplay, Coun ting Crows). SCHIEDAM - Er is weer een nieuwe expositie te bewon deren in Harg-Spaland. Ria en Wim van Pelt exposeren schilderijen en mozaïek aan de Willem Andriessenlaan 2. De kunstwerken van de ex positie zijn vanaf Tjüli tot 1 september te bezichtigen en te koop. SCHIEDAM - In Wenneker Ci nema draait 26,27 en 28 juni de film 'Bloed, Zweet Tra nen' in de kleine zaal. Hazes wordt hierin gespeeld door' Martijn Fischer. André Ha- zes mag dan alweer tien jaar dood zijn, voor zijn fans is hij nog steeds springlevend. Na de documentaire en de musical is er dan nu de film, die drie essentiële periodes uit Hazes' leven omvat. In Bloed, Zweet Tranen blikt de 54-jarige zanger terug op zijn verleden: van zijn ont dekking als 8-jarige jongen op de Albert Cuyp-markt naar de hoogte- en diepte punten in zijn latere carriè re. Zijn moeizame jeugd en ernstige alcoholverslaving komen aan bod, maar ook zijn successen en de steun van Rachel. Te zien vrijdag 26 juni, 21.00 uur (grote zaal), 27 juni om 21.00 uur (grote zaal) en zondag 28 juni om 15.00 uur in de kleine zaal. Foto: pr SCHIEDAM - Na het succes van de opera Medée brengt het gezelschap Opera2Day het nieuwe theaterseizoen de opera Mariken in de tuin der lusten. Rondom deze voorstelling wordt een groot project gestart; een kun steducatie project en een zoektocht naar figuranten. Tijdens deze voorstelling staat het intense en ontroe rende verhaal van Mariken van Nieumeghen centraal. Mariken in de tuin der lus ten is woensdag 7 oktober, om 20.15 uur, te zien in The ater aan de Schie. Toegang: 29,50. 500 jaar nadat het beroemde mirakelspel Mariken van Nieumeghen voor het eerst in druk verscheen, maakt Opera2Day een nieuwe ope ra over dit meisje 'dat zeven jaar met de duivel leefde'. Bij deze bijzondere voorstelling is Opera2Day op zoek naar meisjes (13-20 jr) en mannen (18-99 jr) die willen figure ren in drie scènes tijdens de voorstelling in Schiedam. Om mee te doen als figurant wordt enige podium erva ring gevraagd. Daarnaast is het belangrijk dat de fysieke conditie in orde is. Een an dere voorwaarde is dat de figuranten aanwezig kun nen zijn bij de repetities. Kijk voor meer informatie op www.opera2day.nl. SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten te melden voor de maanden januari en fe bruari op cultureel, muzi kaal of literair gebied? Stuur ze dan alvast naar ons op onder vermelding van 'agenda'. Een mailtje kan (als het lukt voorzien van beeldmateriaal) naar: redac- tie.ns@wegenermedia.nl. Wij doen het best om het in de agenda op te nemen. Mooi verpakt in Paulus SCHIEDAM - In Pand Paulus is van 28 juni tot en met 21 juli de tentoon- stelling Mooi verpakt te zien. Deelnemende kunstenaars zijn Ankie Wessels, Carolien Adri- aansche, Ed Oldenburg, Enno de Kroon SAGE en Yvon Koopman. Bijna alles is tegenwoor dig verpakt in al dan niet transparant, hard of zacht plastic, karton of andere materialen. Als zo'n verpakking leeg is blijven er vaak mooie vormen over. Vormen die té mooi zijn om weg te gooien. Dit inspireerde Koopman om kunste naars bij elkaar te zoeken die kunst maken van en met verpakkingsmate rialen. Stichting Kunst- Werkt nodigt iedereen uit te komen kijken van vrijdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur. SCHIEDAM - Eind juni is in alle Cineville-filmthea- ters een preview van een nieuwe arthouse-film die aansluitend landelijk in première zal gaan. De keuze wordt gemaakt door Gineville pashou ders. Iedereen is welkom 25 juni om 20.30 uur. Roos van't Riet, 035-6024321 roos.vanriet@dekaasspecialist.nl Klik&Win Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Inhoud arrangement: 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx2-gangen diner met koffie of thee na 1 uur durende rondvaart Giethoorn Gebruik van WiFi Gratis parkeren Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 17,50 p.n. Toeristenbelasting 1,75 p.p.p.n. Reserveringskosten: 12,50 per boeking. Dit arrangement is geldig t/m december 2015, m.u.v. feestdagen. Voor informatie en/of boeken bel 0571-27 77 44 of kijk op www.marrea.nl/DWK503 V J hotelarrangementen deweekkrant.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Hampshire Hotel - de Eese (4*) ligt heerlijk rustig in de bosrijke 3 dagen genieten in de Kop van Overijssel omgeving van De Bult/Steenwijk. Ons eigen Venetië moet u een keer gezien hebben. In de nabijgelegen steden Meppel, Heerenveen en Zwolle kunt u uitgebreid shoppen of genieten op een van de vele terrassen. Overijssel zal u aangenaam verrassen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 39