'Gezondheid komt van binnenuit!' 44?5 v\ Comfortabel buitenleven Bestel nu op weekkrant.nl/webwinkel O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 15 juli 2015 17 Gezonde voeding is belangrijk. Daar weet Ellen van Dalen alles van. De onderneemster is in februari gestart op het Broersveld 137 met haar winkel 'Natuurlijk Gezond'. Ze zet vol in op biologische groenten fruit. Lekker én gezond eten op een verantwoorde manier. Door Bart van der Linden SCHIEDAM - 'Doet u aan beleggen? Beleg dan in uw gezondheid en eet (h)eerlijkbiologische groen ten fruit'. Deze slogan, te vinden op de Facebookpa- gina van Natuurlijk Gezond, past helemaal bij de winkel van Ellen van Dalen. Er staan inmiddels al vele positieve reacties op. Een kleine greep: 'Een leuke winkel met supergezonde producten en nog heerlijk ook. Echt een aanrader', 'Heel fijn winkeltje met lek kere mogelijkheden voor mensen met allergieën en dieetwensen' en 'Fijne win kel: gezonde producten te gen een gezonde prijs. Wie wil dat nu niet? Een aan winst voor de stad'. Van Dalen, opgegroeid 'in de groenten fruit', heeft vroeger in een groenten fruitzaak gewerkt. Na jaren lang niet in een winkel te hebben gestaan, kwam ze op het idee 'Natuurlijk Gezond' te beginnen. „Ik miste het." Een gouden greep, want waar in Schiedam zijn er nog écht ambachtelijke win keltjes te vinden? Ze durfde het aan. „Ik denk echt dat er behoefte is aan kleinere winkels waar mensen nog IK DENK ECHT DAT ER NOG BEHOEFTE IS AAN DE WAT KLEINERE WINKELS eerlijke, pure producten kunnen kopen." Haar klanten weten 'Na tuurlijk Gezond' al goed te vinden. In haar eentje be dient Van Dalen dagelijks die klanten die op zoek zijn naar pure, biologische pro ducten. Of het nu gaat om biologische bananen, biolo gische aardbeien of biologi sche andijvie; het is er alle maal te koop. Daarnaast verkoopt ze ook de nodige bijproducten, zo als gezonde sappen, biologi sche kaas uit Kinderdijk en biologisch boerderij-ijs. Gewoon lekkerder Ze wil haar steentje bij dragen als het gaat om het overtuigen van haar klanten dat biologische producten vaak gewoon lekkerder zijn in vergelijking met dat wat de supermarkten verkopen. „De smaak is vaak beter en het is originele teelt", stelt Ellen van Dalen waagde de sprong en opende in februari eervspeciaalzaak in biologisch groente en fruit op de Broersveld. Tot groot genoegen van een inmiddels al zeer behoorlijke schare liefhebbers. Foto: BL ze vast. „Bij de supermark ten worden groente fruit te snel geplukt en heeft het weinig tijd om te groeien." Biologisch verhaal Van Dalen staat voor haar assortiment en verdiept zich veel in alles wat met (biolo gische) voeding te maken heeft. Ze draagt het biolo gische verhaal uit. „Tegen woordig kopen mensen hun groenten fruit vaak vluch tig, hier kunnen ze nog echt rustig winkelen en kiezen uit veel gezonde producten'. Gezond eten is immers de basis van ons bestaan. En gezondheid is niet alleen iets van de buitenkant, maar komt ook van binnenuit." De aanleiding voor dit artikel is het verdwijnen van de laatste groentenzaak uit West: H. Bakker. Ellen van Dalen belde de redactie en vertelde het jammer te vinden dat er (kennelijk) aandacht is voor zaken die het niet redden en verdwijnen en niet voor ondernemers die het in deze moeilijke tijden juist aandurven om een speciaalzaak te beginnen. Van Dalen 'Ik wil graag een positief verhaal over onder nemen in Schiedam uitdragen'. elders 34,95 tezersprijs De zomer is gearriveerd en we gaan steeds meer tijd buiten doorbrengen. Geniet nu nog meer van uw terras, zonder storende insecten of onkruid. Met deze collectie maakt u van uw tuin of terras weer een fijne plek om te vertoeven. En met een terrasverwarmer kunt u nog langer van die heerlijke zomeravonden genieten! Elektrische terrasverwarmer Q-time 2000S Dit staande model bestaat uit een kwartslamp met een capaciteit van 1000-2000 Watt. Uitstekend geschikt voor batkon, veranda, tuinhuis, serre of terras. Fly Away insectenbestrijder De ultra-violette lampen lokken de insecten zodat u er geen last meer van heeft. elders 5995 lezersprijs elders £995 lezersprijs Elektrische onkruidborstel Deze elektrische onkruidborstel borstelt door middel van een ronddraaiende nylon borstel al het onkruid grondig tussen de voegen vandaan. x Fly Away insectenbestrijder 34.05 22,95 SZ-8-UQ-21.141.2 x Elektrische Q-time 2000S 5995 44,95 SZ-8-UQ-334203 X Elektrische onkruidborstel 5995 44,95 SZ-8-UQ-248104 acht: Man Vrouw Woonplaats: Postcode: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media eenmalig het verschuldigde bedrag 6,95 verzendkosten) te incasseren van: Handtekening Vragen? Bel 0900 - 2021352 (45 cent p g.) Let op verwerking van een bon order duurt tot 10 werkdagen na ontvangst betaling Lees de overige voorwaarden op www.weekkrant.nl/webwinkel Stuur deze bon in een ongef ran keerde envelop naar: Webwinkel lezersservice. Antwoordnummer 10008, 5680 VB Best

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15