1 mm Frank in Wenneker Cinema Altijd goedkoop op vakantie? AGENDA Wereldhavendagen Minicruise Toen wij van Rotterdam vertrokken Van jazzpodium tot internationale club mwman Activiteiten voor de agenda ACTIVITEITEN O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 15 juli 2015 23 ROTTERDAM - Van 26 augus tus tot en met 19 september presenteert Maas theater en dans de bijzondere lo catievoorstelling 'Toen wij van Rotterdam vertrokken'. De regie ligt in handen van Floris van Delft die bij Maas eerder de succesvolle voor stelling CASH maakte. De voorstelling gaat vrijdag 28 om 19.30 uur en op za terdag 29 augustus om 17.30 uur in première. Je stapt op een boot en -met Delfshaven als decor- ont moet je al varend vijf men sen uit de Rotterdamse ha ven. Op de kades zie je hen op een beslissende dag in hun leven. Hoe verder je vaart hoe meer hun levens met elkaar ver knoopt lijken te raken. Al lemaal proberen ze er het beste van te maken. Ben je in staat om je leven te stu ren? Of heb je het niet zelf in de hand? De voorstelling gaat over de maakbaarheid van de toekomst en de kracht van het lot. In de haven ligt de toekomst aan je voeten en jij kan ervan maken wat je wilt. Of toch niet? Maas Maas maakt volwassen voorstellingen voor jonge mensen, fysiek, fantasievol en uitgesproken in alles. SCHIEDAM - In Wenneker Cinema draait 16, 17 en 18 juli de bijzondere komedie 'Frank'. Frank (geniaal gespeeld door Michael Fassbender), een briljante muzikant met een enorm hoofd van papier- maché, neemt de talentloze Jon op in zijn onconventio nele avant-garde band The Soronprfbs. Samen gaan ze op een mee slepende zoektocht naar hun uiterste creativiteit. Met zijn excentrieke sidekick Clara zet Frank Jon's wereld op zijn kop. Wanneer de groep zich voor de opnames van hun nieuwe album terug trekt, wordt de situatie met de minuut vreemder. Het personage Frank is geïnspi reerd door muzikant Frank Sidebottom. Te zien op 16,17 en 18 juli om 20.30 uur in de kleine zaal. Reserveren via de VVV Schiedam, tel. 473 30 00. SCHIEDAM - Jazzpodium Wa terweg is uitgegroeid tot de top jazzpodia van Neder land. Het achtste seizoen start Jazzpodium Waterweg in de Schiedamse St. Joris Doele. Een historische loca tie waar het podium kan uitgroeien tot een heuse jazzclub. Naast de zondag middagconcerten zullen er ook plusconcerten op don derdagavond worden gege ven. Komend seizoen staan er grote namen geprogram- tneerd die Schiedam nog beter op de internationale muziekkaart zullen zetten. Afgelopen seizoen groeide Jazzpodium Waterweg uit zijn jasje. Bij spraakmaken de concerten als de start van de Route 75 Dulfer Tour en het optreden van Bernard Fowler, was de zaal uitver kocht. Het is echter niet de ambitie van Jazzpodium Waterweg om concerten voor een nog groter publiek te organiseren. "We zoeken juist de intieme clubsfeer meer op", licht bestuurs lid Nathalie Lans toe. "We gaan komend seizoen zeer bijzondere concerten in een jazzclub-setting organise ren, waarbij we ook weieens een muzikaal uitstapje ma ken. Zo komt Chris Jagger - de broer van - in oktober met zijn band naar Jazzpo dium." Altijd op zoek naar de goedkoopste vakantie? Maak kennis met een 18 nieuw, online concept: De Holidayspotter! Vakanties die voor de gelimiteerde tijd van 1 week te boeken zijn én nergens anders goedkoper. De Holidayspotter is opge zet voor mensen die graag goedkoop op vakantie gaan. Iedere week worden er op de website, deholidayspot- ter.nl, twee nieuwe aanbie dingen geplaatst. Het betreft scherp geprijsd aanbod, de kortingen kunnen oplopen tot 85%! DEZE WEEK EXCLUSIEVE ACTIEPRIJZEN VANAF 59,-* Autovakanties Het aanbod van De Holi dayspotter bestaat op dit moment met name uit au tovakanties naar vakantie parken. De Holidayspotter werkt daarvoor intensief samen met grote spelers binnen de vakantiebranche: Roompot Vakanties en Ho- genboom Vakantieparken. De Holidayspotter biedt va kanties op diverse vakan tieparken in onder andere Nederland, Duitsland en België aan tegen lage prijzen die via geen enkele andere HËÜTÊU£j£St!Ë> <**r* «w* DB DB 0Q 59.-- Vakantiepark Hunzedal in Drenthe website beschikbaar zijn! Hoe werkt het? Iedere week komt er op za terdag en op dinsdag een nieuwe aanbieding beschik baar op deholidayspotter.nl. Deze aanbiedingen hebben een looptijd van een week. Na 1 week vervalt het aan bod en komt er weer nieuw aanbod beschikbaar. U wordt hier, indien gewenst, per mail van op de hoogte gesteld. Zo ontvangt u altijd als eerste het nieuwe aan bod en is de kans het grootst dat het aanbod nog beschik baar is! De prijzen die wij vermel den zijn zo transparant mo gelijk weergegeven. Komen er nog kosten bij dan staan deze vermeld bij de voor waarden. De aanbiedingen zijn te boeken op de aan- komstdagen zoals die ver meld staan in de prijstabel of de kalender. Staat de ge wenste aankomstdatum er Win een stoere Turbospoke fietsuitlaat Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten te melden voor de maanden januari en fe bruari op cultureel, muzi kaal of literair gebied? Stuur ze dan alvast naar ons op onder vermelding van 'agenda'. Een mailtje kan (als het lukt voorzien van beeldmateriaal) naar: redac tie. ns@wegenermecria.nl. Wij doen het best om het in de agenda op te nemen. Road to Waterweg Cultuurprijs SCHIEDAM - De drie kanshebbers voor de Waterweg Cultuurprijs zijn bekend: Stichting Winterlicht uit Schie dam, Verborgen Stegen uit Schiedam en een Vlaardings pop-up vuur torenproject. Deze drie hebben alle maal 3000 euro gekregen van de Cultuurprijs om hun idee verder te ontwikkelen en de financiering voor elkaar te krijgen. Voor de Waterweg Cul tuurprijs waren twaalf inzendingen ingediend. Tien daarvan mochten voor een jury hun project presenteren, waarvan zes projecten doorgingen. Hieruit bleven uiteinde lijk drie nominaties over die in de race blijven voor de Waterweg Cultuurprijs van 15.000 euro. In oktober wordt bekend wie de mooie hoofdprijs uiteindelijk zal ontvan gen. Winterlicht is een licht- festival in het Juliana- park en vindt plaats op 10,11 en 12 december. Het thema van Win terlicht is 'devotie en visioenen'. Meer info over verborgen stegen op: www.verbor- genstegenschiedam.nl niet meer tussen? U kunt al tijd vrijblijvend contact met ons opnemen! Acties van deze week Deze week boekt u via de- holidayspotter.nl onder an dere een verblijf voor zes personen op vakantiepark Aquadelta in Zeeland. Heeft u nog geen zomervakantie geboekt? Dit vakantiepark beschikt over talloze faci liteiten en heeft een prach tige ligging op Schouwen Duiveland! Van 11 t/m 17 juli 2015 boekt u via De- holidayspotter.nl een zes- persoons buitenhuis op dit park met korting tot 48% en prijzen vanaf 239,-*, incl. verplichte eindschoonmaak 65,-! Daarnaast boekt u deze week een verblijf voor vier personen op vakantiepark Hunzedal in Drenthe met flinke korting! Bent u op zoek naar een veelzijdige vakantiebestemming maar ook wel toe aan wat rust en ruimte? Dit park biedt het u allemaal! Van 14 t/m 20 juli 2015 boekt u via Deho- lidayspotter.nl een vierper- soons bungalow met korting tot 64 en prijzen vanaf 59,-*! Voor bovenstaande aan biedingen geldt: op op! Benieuwd naar de aanbie dingen van De Holidayspot ter? Ga dan snel naar www.deholidayspotter.nl *prijzen zijn exclusief reser- veringskosten a 25,- en lo kale heffingen p.p.p.n. Dagcruise naar het centrum van Rotterdam! .tm* Beleef de 'dromerige' Wereldhavendagen op de Cruiseferry van P&O Ferries in hartje Rotterdam. Stap op 5 of 6 september aan boord voor een unieke dagtocht. Onze lezers varen mee met 20% korting! Arrangement: Dagcruise van Europoort naar het centrum van Rotterdam Bezichtigingschip tive entertainment Kinderkorting (t/m 15 jaar): 10 per kind Beleef dit spectaculaire evenement aan boord! Ga voor meer informatie naar www.poferries.com of bel 010 - 714 54 38 en vermeld boekcode: WEG om deze unieke dagtocht te boeken. Optioneel bij te boeken Lunchbuffet Vergeet niet een geldig paspoort of identiteitskaart mee te nemen! Beperkt beschikbaar. Promotievoorwaarden van toepassing. deweekkrant.nl/whd P&OKFERRIES

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 23