Regen zat finaledag Los Amigos dwars TSF op onbekend terrein Hallo, ik ben Karin Moerman Weer de beste Koos Klein: amaibel mens Verlies in honkbalfinale Snelle rentree? eindredacteur van het Nieuwe Stadsblad Verzorg jij publiciteit namens jouw (sport)vereniging? Wil je een bijeenkomst aankondigen? Heb je ander verenigingsnieuws? Je kunt het nu zelf online plaatsen op onze nieuwe website. SCHRIJF MEE! www.nieuwestadsblad.nl QjojoJuyekeMm c^HjQ^d^ekejcAÈcn Nieuwe Stadsblad O www.nieuwestadsblad.nl De regen gooide zondag bij Los Amigos het finaleschema behoorlijk in de war en zette de banen blank. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - "Kijk eens", wijst wedstrijdleider Ton van Hoogstraeten naar de foto op de laptop. "Alles stond onder water." Om te redden wat er te redden viel, de start van de wedstrijden was ver plaatst van 10.00 naar 14.00 uur, was een ploeg van tien man met sponsen en wa- terabsorberende materialen aan de slag gegaan om van de vijver weer een tennis- arena te maken. "Het nadeel is, dat een deel van de banen in de schaduw ligt en dus minder snel droogt", wordt vastgesteld. Dan breekt de zon door en gaan de eer ste spelers zich inslaan. De toernooileiding beeft in de ochtenduren, terwijl de re- ij droge ba Deze instructie was zondag nogal overbodig. De natuur nam het sproeien over maar bezorgde de onderhoudsploeg wel een dweildag. Foto: WM gen met bakken neerviel een nieuw schema gemaakt en de deelnemers telefonisch ingelicht. "Een hele klus, maar het is gelukt." Rond acht uur werd de laatste bal geslagen. "Vorig jaar eindig den we pas om half negen en toen was het prachtig weer." De winnende dubbels: Mar jolein Kimenai/M.Vos (DD6) Joyce Rombouts/Bianca Verhey (DD7), Elfride Boer/ Fred Groenewegen (GD6), Lisa van der Struis/Mitchel Schrauwers (GD7), Martijn Blokland/Tjarco Bras (HD4), Edwin de Boer/Cyriel Prins (HD5), Mark Johnstone/Jan van de Water (HD6), Bernd en Gerrit Bruins (HD7). SCHIEDAM - Het hoogste team van badmintonvereniging The Smashing Fellows is voor de bondscompetitie ingedeeld in de vierde di visie 12. Conquesto 4 is in deze afdeling de enige, die de Schiedammers vorig sei zoen troffen. Het is op zon dag 20 september de eerste tegenstander. Nieuw zijn As- terix 5, Unicum, Velo 6, De Zeemeeuwen, Quintus en Vridos, Het naar The Sma shing Fellows overgestapte team van het Vlaardingse Vijfsluizen is als TSF 2 in gedeeld in de hoofdklasse 4 van de regiocompetitie met tegenstanders Lekkerkerk 2, DEO 4, Rillandia Smashers, Maassluis, Drop Shot 6 en The Flying Shuttle 7. Eerste tegenstander is Maassluis. SCHIEDAM - De cricketdames van Hermes DVS hebben de vorig jaar verworven T20- landstitel geprolongeerd. In de finale haalden ze een score van 135/7 (met 43 runs voor Cher van Slobbe), ter wijl VRA op 97/5 bleef ste ken. Eerder hadden ze in de halve finale Ajax verslagen. Hermes bereikte een score van 126 en Ajax ging bij 97 all out. Miranda Veringme- ijer, die in deze wedstrijd een gebroken vinger opliep en daarmee ook de finale speelde, was goed voor 70 runs en Lisa Klokgieters voor 26. Ook Excelsior'20 kwam, om des keizers baard, in actie en verloor van VOC. Cher van Slobbe werd speel ster van het toernooi. SCHIEDAM - Koos Klein. Ik kwam hem de laatste jaren nog sporadisch tegen. Hij kwam niet overal meer om naar een potje voetbal te kij ken. Koos was een vaste watcher van Excelsior'20, waar hij zes jaar in de hoofdmacht speelde, nadat hij als be taald voetballer was afge zwaaid bij SVV. Bij het cricket was hij een vaste en deskundige bezoe ker. Hij zal gemist worden. Op vrijdag 3 juli vertrok hij. Voorgoed. Uiteraard te vroeg, want aan sympha- tieke en aimabele mensen heeft deze aardbol nooit ge noeg. Koos Klein was er zo één. De Schiedammers Darryl Jamoena en Aaron de Groot zijn er met 0ranje-onder-i8 niet in geslaagd om Europees kampioen te worden. De honkbaljeugd overleefde de poulefase, versloeg in de halve finale Frankrijk, maar slaagde er zondag in de finale niet in om Italië te verslaan: 2-3. Foto: PR SCHIEDAM - De tafeltennis sers van Scyedam mogen in de eerste divisie B gaan proberen om terug te keren naar de eredivisie. Daarbij is er concurrentie van het Veenendaalse SKF, dat zich eveneens niet wist te hand haven in de hoogste klasse. Andere tegenstanders zijn Scylla 3, Salamanders, Dis- nierats (dat op 12 september de eerste tegenstander is) en Red Stars. De dames, die na het ver trek van Kelly van Zon naar Westa op zoek zijn naar ver sterking, spelen in de eerste divisie A tegen GTTC Gron- gen (dat in het vorige seizoen de voornaamste rivaal was), Shot'65, Docos, De Treffers/ R 2 en Dedemsvaart. Gegrilde verse ananas met vanille ijs en slagroom Verse aardbeien met aardbeienijs en slagroom Espresso Cappuccino Latte Macciato Koffie verkeerd Restaurant Parckhoeve Prinses Beatrixpark 1 Schiedam Tel: 010 - 470 34 49 En dat terwijl hij zich als be taald voetballer bij SVV of als amateur bij Excelsior'20 en daarna vele jaren bij Schiedamse Boys, de kaas niet van het brood liet eten. Nadat hij de voetbalkicksen aan de wilgen hing, bleef hij de Boys trouw en werd be stuurslid. Uiteindelijk werd hij er voorzitter en bezorgde de club een met GTB ge deeld clubgebouw. Gedurende het seizoen 2000/2001 liet hij zich ver vangen. Daardoor maakte hij de drie jaren, die vooraf gingen aan de fusie met GTB en Demos niet meer mee. Koos Klein werd 76 en is donderdag op de Beukenhof begraven. (GSV) Het bericht naar de redactie mailen is hierdoor niet meer nodig. Het staat namelijk automatisch klaar voor de papieren krant en we plaatsen zoveel mogelijk berichten in de gedrukte krant. Daar hoefje niets extra's voor te doen! Maak ook 9ebruik van onze Pendelbus! VOOR per persoon Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 juli 2015 10 Courgettesoep met munt en bosuitje Toast champignons met knoflook en piri piri Gegrilde kipfilet met watermeloensalsa Pangasiusfilet met een zoetzure saus van tomaten en zilverpitjes

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 10