J5% Hoe herkent u een nepshop? auping kwakernaat J minigids o Nieuw bed? Nieuwe Auping! Heinenoord "°0 rdeel 8 dagen vanaf 399 p.p. 4000m2 O www.nieuuvestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 22 juli 2015 27 Online shoppen is handig. U hoeft er de deur niet voor uit en de aankoop wordt desgewenst thuis bezorgd. Toch zitten er ook de nodige haken en ogen aan. Zijn de webwinkels waar u shopt bijvoorbeeld wel echt? In het weekend poppen er talloze kopieën op van web winkels die net echt lijken, compleet met keurmerk, banknummer en iDealbeta- ling. GRATIS MINIGIDS WIJZER WEBWINKELEN Het Landelijk Meldpunt In ternet Oplichting ontvangt dagelijks meerdere aangif ten van mensen die zijn op gelicht door nepshops. Handige Minigids De Consumentenbond biedt nu een interessante Mini- gids aan, met waardevolle tips om veilig online te shop pen. Ook zet de gids uiteen welke betaalmethoden er zijn en hoe om te gaan met buitenlandse webshops. Tips voor veilig online shop pen Dankzij deze nuttige Mini- gids is de kans een stuk klei ner dat er iets mis gaat'als u online shopt en betaalt. De Consumentenbond geeft le zers van deze krant alvast en of de betaalpagina een afbeelding van een slotje bevat. Zorg ervoor dat u goed uit logt na het plaatsen van de bestelling en betaling. enkele tips: Lees de algemene en ver koopvoorwaarden van te voren goed door om te controleren of u met een betrouwbare winkel te maken heeft. Kijk ook of er een after sales-service is, wat die inhoudt en wat de even tuele retourkosten zijn bij terugzending. Controleer wat de bezorg - en betaalkosten zijn. Laat u niet alleen leiden doör de prijs van het product. Betaal bij voorkeur met een creditcard, dit biedt extra bescherming. Voer een betaling alleen uit via een beveiligde pa gina, zodat u uw gegevens via een beveiligde verbin ding doorstuurt. Contro leer dus altijd of het inter netadres begint met 'https' Win een camera drone en twee vrijkaarten voor Mission: Impossible - Rogue Nation 6a snel naar www.deweekkrant.nl/actie Klik&wtn Gratis voor onze lezers Wilt u meer lezen over dit onderwerp? Lezers van deze krant mogen de Minigids Wijzer WebWinkelen nu gratis bestellen op telefoon nummer 0800-6161 of sms 'cb webwinkel' naar 3010. Wij bellen u dan terug. Een sms stuurt u tegen het regu liere tarief van uw aanbie der. oprecht NATUURLIJKE AZOREN Smaragdgroene lagunes, heldere kratermeren, azuur blauwe zee, walvissen, dol fijnen en authentieke dorp jes. Dat zijn de Azoren! De Portugese eilandgroep is een waar paradijs voor de actieve natuurliefhebber. Vele wandelmogelijkheden,' een zacht klimaat, natuur lijke zwembaden en meer dan 20 soorten dolfijnen en walvissen! U vliegt naar het prachtige Sao Miguel, het grootste eiland van de Azo ren, bekend om de geisers, vulkaankraters en duizen den kleurige bloemen. Hotel Bahia Palace**** Direct aan het strand van de baai Agua d'Alto. Het com fortabele hotel heeft twee restaurants, bar, lounge, sauna, een grote tuin met zwembad, zonneterras, lig bedden en een poolbar. Tip: Boek een huurauto bij, dan heeft u alle vrijheid om het eiland zelf te verkennen! Inclusief Retourvlucht naar Sao Miguel met Arke of SATA International Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfers 7 overnachtingen in een juniorsuite met zijzee zicht 7x uitgebreid ontbijtbuffet Nederlandssprekende reisleiding Prijs vanaf €399,- p.p. Vanafprijs o.b.v. 2 personen. Reisperiode: 21 augustus t/m 19 oktober 2015, vertrek maandag vrijdag. Toeslag bijboeken halfpen- sion vanaf 17 p.p.p.n. of volpension 31 p.p.p.n. Informatie en boekingen www.arke.nl/wegener, bel met Arke tel.: 0900-8847 (15 cpm) of ga langs bij Arke o.v.v. WegenerAzoren aan bieding. ANVR/SGR voor waarden van toepassing. consumentenbond De Consumentenbond is van maandag tot en met donder dag van 8.30 tot 20.00 uur bereikbaar en vrijdag van 8.30 uur tot 18.00 uur. Hoek van Holland kwaliteits slaapkamers (Ind.terrein Heinenoord) Op zoek naar een nieuw bed? Omdat je niet meer lekker ligt, je matras ouder is dan 8-10 jaar of je wilt je slaapkamer opnieuw inrichten? Ga voor het juiste bed goed voorbereid van start met onze checklist. Profiteer bovendien nu van 15% voordeel op het Auping assortiment. Kijk op slaapboulevard.nl voor de actievoorwaarden en de checklist. Auping nights, Better days SLAAPBOULEVARD Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdagavond koopavond - Maandagmorgen gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl het Auping ass°t /ment- *In de aetjeperiode van 18 juli t/m 30 augustus

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 27