Woonplus nieuws Bouw van 27 huurwoningen aan Aleidastraat gestart juli 2015 Voor de huurder Kort Inboedelverzekering Verzeker uw waardevolle spullen in huis! Woningaanbod Zomeravond Open Huis met BBQ geslaagd Garages, overdekte parkeerplaatsen en parkeerbeugels Koopaanbod nu ook op Woonnet Rijnmond m woonnet Bent u °p Woonplus is gestart met de bouw van 27 huurwoningen in de Aleidastraat. Daarmee wordt het braakliggende terrein tussen de Van der Elststraat en Westfrankelandsestraat weer inge vuld. De woningen die er worden gebouwd zijn voor de sociale verhuur. Er komen negen benedenwoningen met tuin en achttien bovenwoningen die twee woonlagen hebben en een loggia. Het zijn driekamerwoningen met een oppervlakte van tussen de zestig en zeventig vierkante meter. Alle woningen krijgen e.en berging op het terrein erachter. Eerste paal geslagen Aannemer Waal uit Vlaardingen bouwt de woningen en heeft donderdag 16 juli de eerste paal geslagen. Er volgen er nog 86. De verwachte oplevering van de woningen is eind 2015, begin 2016. Verhuur woningen Met de bouw van deze woningen kan Woonplus 27 nieuwbouwwoningen te huur aanbieden in het sociale segment. Meer informatie over de woningen, huurprijzen en woningtoewijzing volgt in september van dit jaar. Begin dit jaar was er een explosie in een woning van een Rotterdamse woning corporatie. Ook alle andere woningen in de portiekflat werden daardoor zwaar beschadigd en de bewoners verloren dierbare en soms kostbare spullen. Veel bewoners kregen geen vergoeding voor hun verloren spullen omdat ze geen inboedelverzekering hadden. Ze konden hun schade ook niet claimen bij de veroorzaker van de explosie. Die huurder had namelijk geen aansprakelijk heidsverzekering. De inboedel bestaat uit alle 'roerende zaken' die tot de particuliere huishouding van de verzekerde behoren. Simpel gezegd: 'Alles wat niet vast zit aan uw huis', zoals uw tafel, kast, bankstel en televisie. Een in boedelverzekering is niet verplicht maar zeker aan te raden. Schade aan uw spullen door bijvoorbeeld brand, inbraak of storm wordt dan vergoed. Tijdens het afsluiten van het huurcontract adviseert Woonplus de huurder om zelf direct een inboedel verzekering te regelen. Heeft u nog geen inboedelverzekering, dan raden wij u aan deze alsnog zo snel mogelijk bij een verze keringsmaatschappij af te sluiten. Zorgt u er daarbij voor dat u niet bent 'onderverzekerd', want dan krijgt u slechts een deel van de schade terugbetaald. Op 24 juni organiseerde Woonplus een 'Zomeravond Open Huis met Barbecue' in de achtertuin van de te koop.staande woning aan het Frenkeipad 14. Bezoekers konden onder het genot van een hapje en een drankje de modelwoning bezichtigen en diverse te koop staande woningen in de wijk bezoeken. Dit was een groot succes. De verkoop verliep uitstekend. Van alle beschikbare eengezinswoningen zijn er nu nog slechts twee beschikbaar: Frenkeipad 10 en Gimbergpad 18. Kijk voor meer informatie op www.woonplus.nl,verkoop@woonplus.nl of bel (010) 204 51 00. Winnaar barbecue Onder alle bezoekers is een Weber barbe cue verloot. De gelukkige winnaar is de heer Timmers uit Schiedam. Te huur te koop Naast woningen verhuurt en verkoopt Woonplus verspreid door Schiedam ook garages, overdekte parkeerplaatsen en parkeerbeugels. De huurprijzen variëren van 20,57 per maand voor een par- keerbeugel en 37,51 per maand voor een overdekte parkeerplaats tot€ 139,15 per maand voor een garagebox. Heeft u interesse? Neem contact met ons op via parkeer@woonplus.-nl of (010) 204 51 00. naar een leuke Rijnmond en g0e(j betaalbare koopwoning? U kunt, naast het huuraan- bod, nu ook het actuele koopaanbod van Woonplus bekijken op de nieuwe website woonnet-rijnmond.nl. De nieuwe website heeft een frisse uit straling en biedt naast het actuele aanbod van (sociale) huurwoningen nu ook een overzicht van het koopaanbod. De koopwoningen worden gepresenteerd met een uitgebreide fotopresentatie, in formatieve tekst en aanvullende infor matie van omgeving en voorzieningen in de buurt. Wilt u meer informatie of wilt u een woning bezichtigen, dan kunt u direct een contactformulier invullen. Wij nemen dan snel contact met u op. -5 V) Algemeen Valeriusstraat 3 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 Website algemeen www.woonplus.nl WE Beheer B.V. T (010) 20 45 204 Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke, bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus nieuws verschijnt op woensdag 26 augustus 2015. Sartffe fceoprtOèmgijn wwh.«i ooóf^ös.nt

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 18